איך לצייד את המשרד: התקנת חיבור לאינטרנט

בסיס טכני מינימלי לתפקוד המוסמכות של כל המבנים המשרד או העסק להישאר היום באינטרנט עבור ארגונים להתקין ולהגדיר את הציוד, הכולל התקנה של רשתות ההתקנה של SCS ATC, מידע על תשתיות תקשורת ושירותי תקשורת. שירותי תקשורת משולבים כעת, כמו גם ההתקנה והגדרת התצורה של הציוד הדרוש מסופק ויושמו על ידי מערכות אינטגרטור – חברת המתמחה ביישום טכנולוגיות חדשות כדי לשפר את היעילות של חברות מסחריות. מערכת "אינטגרטור האופק. קום "הוא את השירותים המתקדמים ביותר לתקשורת: התקנה של רשתות מרכזיות, עם SCS להבטיח המשכיות עסקית, חיוג ישיר, כמו גם דיגיטלי הבינלאומי, למרחקים ארוכים, מקומיים תוך שירות טלפוני אוטומטי. אנו לשאת מגוון רחב של שירותי התקנה PBX המשרד לספק גישה לאינטרנט עבור ארגונים, אשר יכלול תכנות, שדרוג מערכות טלפון, PBX, התקנה ותחזוקה של רשתות ושירותים מקומיים.

מגוון השירותים שאנו שירותים כלולים ההתקנה והגדרת התצורה של PBX: טלפונים הרב ערוצית ועל מערכת PBX, PBX, מכשירי פקס, ציוד צולבות להתחבר. מערכת "אינטגרטור האופק. Com "יש רישיון לספק חיבור של כל השירותים המוצעים וניסיון רב בתחום זה. "אופק. Com "בתור אינטגרטור המערכת מוסמך ומוכשר מייצרת טלפונים במשרדי" סוהר "עם ההתקנה דיגיטלי מודרני PBX (PBX או למשרד PBX) ולחבר אותם לרשת שלהם.

כאשר גובר קווי גישה באמצעות כבל סיבים אופטיים או נחושת זוג. באינטרנט עבור ארגונים כלולים גם היקף האופק ". קום ": הוא מסוגל לגשת לאינטרנט, כולל חיבור קבוע באמצעות קווי מושכר, וכן אירוח אתרים רישום תחום הלקוחות. החברה שלנו היא, תמיכה תחזוקה ושירות טלפון מערכות רשתות מקומיות של ארגונים. צוות התמיכה המקצועית ואת השירות ללקוח תמיד לסייע ללקוחות שלנו. הרמה הגבוהה של השירותים שאנו מספקים קישורים מספק מקומי רשתות של חברות ומשרדים PBX ללא בעיות הפרעה טכנית. מערכת "אינטגרטור האופק. קום "מספק הזדמנות ייחודית ליהנות" שירות חינם מכנים "שירות (" 800 "), אשר מאפשר את ספר הטלפונים מספר, הקוראת יהיה ללא תשלום עבור המתקשרים בטווח של השירותים שלנו (RF).

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved