אימון כלבים

הכלב הכשרה הכלב המתאים הדרכה טיפים אינה קשה. לוקח רק סבלנות, מסירות, וטקטיקות כמה פשוט זה אני אלמד אותך במהירות. 1 °) כדי להימנע מבלבל את הכלב שלך וכי ניתן ללמוד לזהות הזמנות בקלות; אדם אחד צריך להיות אחראי לאימון. אם יש יותר מדי אנשים מנסה לאמן את הכלב באותו זמן, זה יכול לעצור את התקדמות הלמידה שלהם. 2.) עליך להשתמש תמיד חיזוקים חיוביים באימון.אם הכלב עושה משהו טוב, זה צריך לתגמל התנהגות זו, אז אתה יודע מה שעשית היה נכון. אם הכלב לא יכול להבין או אחר ההוראות שלך, לעולם לא לוחצים אותו. כלבים הם לא חכם כמו בני אדם, אנחנו עושים טעויות. מה אתה חייב להבין.

זה שהם לא בקלות יבינו את הפקודות מחלקה יחידה, עליך חזרה לאלף כלב בהצלחה. לא לכעוס הכלב שלך מאז שאתה יכול לפתח פחד כי מעכבת את האימונים ועל נכונותם לעבור הכשרה. At כל הזמן שאת צריכה לעודד אותו. 3 °) מלמדת את הדברים אחד בכל פעם. זה מלמד אותך צו אחר. אם אתה לא יכול לספוג את זה, זה להישאר באותו המקום עד שתביני. נתחיל ביסודות ב אימון כלבים.

4 °) ביצוע הזמנות, צריך להיות בקול עליז, כך הכלב הוא ישמח בצע את הפקודות שקיבלת. הכלבים מגיבים הכי טוב צליל נמוך של קול. אם אתה צועק שיכול להיות שדווקא לך פאניקה.. זה מאוד חשוב בהכשרת הכלב. 5 th) אימון צריך להיעשות במקומות שונים. אם תשאיר את זה במקום מסוים כמו הבית שלך לא תוכל להתאים את הסביבה עם אנשים חדשים. לקחת אותו ריבוע או פארק יעזור לך אינטראקציה עם אנשים וכלבים אחרים. אימון כלבים יכול להיות לפעמים קשה, אבל שווה את זה. בסוף אתה תראה את התועלת כאשר התאמן. אולי אתה לא יודע שהוא יכול אפילו להציל את החיים שלך יום אחד, ישלם הכל אתה enseñastes. אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אודות אימון כלבים והכל קשור לחנך כלב José Arca רפואי וטרינרי פראנה אנטרה ריוס ארגנטינה מנהלת.

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved