אין-אונות

מהו אין-אונות? זיקפה, אין אונות, המכונה לעתים הוא חוסר היכולת לחזור לקבל או לשמור על חברת זקפה מספיק כדי לנהל מערכת יחסים מינית. אונות word יכול לשמש גם כדי לתאר בעיות אחרות, שמפריעות יחסי ורביה, כגון חוסר החשק המיני ובעיות עם שפיכה או אורגזמה. השימוש של אין-אונות המונח מקל ברור אלה בעיות אחרות שאינם מעורבים. אין-אונות, או, יכול להיות חוסר יכולת מוחלט להשיג זקפה, יכולת לא עקבי לעשות כך, או נטייה יש רק קצר זקפות. וריאציות אלה מקשות להגדיר ולחשב את השפעתם. מה גורם לבעיות זיקפה? הגורם הנפוץ ביותר הוא נזק אל העצבים, העורקים, סיבי רקמת שריר חלק, לעיתים קרובות עקב מחלה.

מחלות כמו סוכרת, מחלת כליות, כ- 70 אחוז מהמקרים של אחראים אלכוהוליזם כרוני, טרשת נפוצה, טרשת עורקים, מחלת כלי דם ומחלות נוירולוגיות. בין 35 ל- 50 אחוזים של גברים עם סוכרת סובלים של. בנוסף, הניתוח (ניתוח רדיקלי במיוחד סרטן הערמונית) יכולים לפצוע העצבים וצירי ליד הפין, גורם של. פציעה אל הפין, השדרה, ערמונית, שלפוחית השתן, האגן יכול להוביל של ייצור פגיעה בזכות אומץ, חלקה שריר, העורקים, סיבי רקמת של זיקפה corpora. בנוסף, תרופות נפוצות רבות עבור תרופות ללחץ דם, אנטיהיסטמינים, נוגדי דיכאון, תרופות הרגעה, מדכאי תיאבון, סימטידין (תרופה כיב) יכול לגרום כתופעת לוואי. מומחים חושבים כי גורמים פסיכולוגיים כגון מתח, חרדה, אשמה, דיכאון, נמוך העצמית ואת הפחד מכישלון במטרה סקס 10 עד 20 אחוזים מהמקרים של. גברים עם סיבה הפיזיקה של חווים לעיתים קרובות את אותו סוג של תגובות פסיכולוגיות (מתח, חרדה, אשמה, דיכאון). סיבות אפשריות אחרות הן עישון, אשר משפיע על זרימת דם ורידים, עורקים, ליקויים בהורמונים, כגון כמות מספקת של טסטוסטרון.

טיפולים תפקוד ERECTILE פחות מ-10% מהגברים סובלים המבקשים עזרה רפואית. כאשר מתמודדים עם, הוא תכופות במורל לך, או לחפש אחר טיפולים נס. ישנן הרבה תרופות עממיות הנחשבות עם כל התראה של ספקנות. ישנם טיפולים רבים יעילה ובטוחה מאוד, למרות אין קסם במקרה. בקבוצה זו תרופות חדשות אושרו לשימוש זיקפה, להשגת ושמירה על זקפה מלאה, מספיקות לבצע יחסי מין משביע רצון של תרופות נפוצות, יעיל ביותר יכולים להיות: ויאגרה סיאליס לויטרה סטטיסטיים חשובים על פי הסטטיסטיקה, זה משפיע על שינוי פיזיולוגי בדרגות שונות עד 51% של גברים למעלה מ-40 שנה, אלא גם כלפי מבוגרים צעירים ובני נוער. עם זאת, בשל הנושא רגיש ומביך, כמעט 50% של גברים לא לדבר על הבעיה, חלקם סובלים בדממה במשך עשרות שנים בעוד 95% של המקרים ניתן לטפל בהצלחה. סובל מבעיות של זיקפה, לא כי ניתן לריפוי, יש בשוק אלפי פתרונות וטיפולים עבור סוג זה של סבל והוא יותר קל ליחס זה להתחמק אונות לקבלת מידע נוסף אנא הביקור במידע אותו אנו מספקים בעל אופי כללי; זכור כי מידע זה לבד לא יכול להחליף את שירותי הבריאות או אדם, שייתכן שיהיה עליך. אנו רק מספקים שירות מידע הפניה, נא עיין מטפל מוסמך שמתייחס. אליו על כל הדאגות שיש לך על בריאותך.

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved