אמצעי מיניעה הורמונליים

אמצעי מניעה הורמונליים מגן contran מחלות המועברות במגע מיני. אמצעי מניעה הורמונליים מוכנים או סמים, במצגות שונים (הגלולה, תיקון, טבעת נרתיקית, הזרקה, שתל תת עורי) חומרים המכילים כמה (אסטרוגן ו/או פרוגסטרון) הדומה הורמוני המין הנשיים. חומרים אלה נכנסים לתוך הדם ולמנוע את הביוץ. בהיעדר ביוץ, הפריה או, לכן, ההריון אינה אפשרית. את השכנועים אלה מורכבים שני הורמונים: אסטרוגן, את agenos progest. אסטרוגנים פחתו הריכוז שלהם באופן משמעותי המבקשים את מינון אפקטיבי מינימלי. זה שהיום יש ריכוז תואמת ל- 40% הריכוז המשמשים את י שנים לו מה שאומר פחות או מעט מאוד תופעות לוואי. במקרה של progestins היה נבחר האלה סלקטיבי יותר ומזיק פחות עבור האורגניזם.

משתמשים בו כראוי, יש להם יעילות של 99%. בהתאם ההורמון היא שילוב הם יכולים להיות מסווגים: שלב – יחיד-: שווה ריכוז האסטרוגן, progestins בתוך כל טבליות. -Biphasic: טבליות 11 להכיל 10 שנותרו ריכוז שונה של. -פאזי: מופץ בריכוזים בשלושה שלבים. . מרשם תרופה עבור צוות רפואי נדרש להעריך את התוויות אפשריות ולהסביר שלהם תקנים מחמירים של שימוש. מנגנון פעולה: * מעכב ביוץ, חסימת השחרור של FSH ו- LH.

* לעכב צמיחת הזקיקים. אפקט על צוואר הרחם ריר שהופך אותו בלתי חדיר ועבה על ידי זרע פעולת על הפיכתה עוין השרשה רירית הרחם * לשנות את היתרונות תנועתיות הרחם: * להקל על המבצע. * יעילות גבוהה מאוד. * קליטה אחידה בכל יום. * עלות נמוכה. במידת הצורך אתה יכול מיד להיות מושעה. * שכיחות נמוכה של תופעות לוואי. * נמוך הורמונלי תשלום המודרניים ביותר. חסרונות * המחלה diarrheal חריפה יכולה להשפיע על ספיגה שלו. סיכון של שכחה * כאב ראש, בחילה, הקאות או כאבים בשדיים, הם אפקטים קטין נוטות להיעלם בתוך חודשיים או שלושה. 25% מהנשים יש אותם במחזור הראשון, רק 5% השלישי. יתרונות: * לווסת את המחזור החודשי. * פחות דימום וסתי. * סיכון מופחת של אנמיה מחוסר ברזל. * שכיחות נמוכה של ציסטות בשחלות. * משמעותית מפחית את הכאב קשור הווסת. * מפחית PMS. * מגן מפני סרטן השחלות. * מגנים מפני סרטן רירית הרחם. * ירידה מחלות שד שפירה. * סיכון נמוך של הריון חוץ רחמי. * הנוכחי המצגות אינן משפיעות על משקל הגוף. * לא תשנה את לחץ הדם. * אינו משנה את הרמות של כולסטרול או סוכר בדם. חסרונות: * ניתן להקל על תזרימי פטרייתי בנרתיק. * לא מומלץ אם יש לך Chloasma ambarazo (כתמים על העור של הפנים).הכי מזוהה עם הישן מוכן. * דימום intermenstrual מפעם לפעם. התוויות נגד: * הריון. עם זאת, אם הם נלקחים בטעות בהתחלה הריון אינם משויכים מומים מולדים. * חמורה מחלת כלי דם. * ניתוחים הדורשים הנייח ממושך. כדאי לך לעיין אצל רמי יהושע כדי לקבל עוד מידע. * סרטן השד. * צהבת פעיל. היסטוריה לתסחיף פקיקי * מיגרנה מסובך. -עישון של יותר מ-15 סיגריות ביום. * לא רגיל במהלך ההנקה, משום שהיא מקטינה את כמות ואיכות חלב.

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved