בדיקה 3

Ridge 7 רייסר פלייסטיישן 3 הוא ביפן וב אמריקה ב- – המשמעות של שוק של Namco? מימין! רייסר Rige החדש הוא הכרחי עבור ההפעלה של כל מסוף Sony. מע"צ האחרונים של הסדרה מבוסס על הישן, מכניקה ב – מוכחת השחקנים ונטו לומר שזה צפוי מירוץ מהיר פעולה עם נשתל חם. בתחילת והרשע הפקדות הם עדיין קל להפעלה, אך בגזעים מאוחר יותר, העיקולים סגור ויש לך את המכוניות במומחיות סביב הפינות לצייר כדי לטעון נגד היריב. מראש של העקומה הוא נגע בקצרה את הבלמים, מונע את הפינה, שוב גז שניתנו ולאחר מכן על-ידי בעדינות מכוונת נגד שוב מהגרף החוצה לאבד. Boosts ניטרו ידועים גם עם החלק – כפי שהיה הקדם 360 או חלקים PSP. מגביר מהירות אלה הם מטעינים אותה ניתן על-ידי את נשתל וטיילו על טוב לך, באפשרותך לקבל קרדיט יותר כוח ניטרו. ב- “Story Modus” יש לך למדוד לך עם מנהלי ההתקנים המתאימים ביותר בעולם כדי להיות אלוף המדינה רכס גרנד פרי.

תחילה, עליך אבל ראשית הר גלגלים; אתה מקבל את זה שאתה לצאת גזע אחד 3 נבחרות כדי לנצח אחד של נותני חסות המובטחים על כך. מיצרן זה תקבל את הרכב הראשון לאחר מכן גם להחיל. ייתכן להעביר לך עם חברים אחרים של גילדת נייד, וכך מתחיל הקריירה שלך לרוץ. יש גם גזעים בודדים שבו הכסף שלהם יכולים לעלות וכוונון של חלקים עטורי מלבד Prixs הגדול של רייסר הרכס. בנוסף, נותן החסות החדשה תחרות אשר ייתכן למד חסות חדש מירוצים לפעול מאוחר יותר. מצב הכתבה גדולה מאוד, קושר זמן רב למסוף. מיכאל רצון often expresses his thoughts on the topic. חדש בחלק 7 המהווה חלק, אשר מזה זמן רב את סוגה רגיל, רייסר הרכס יש לבסוף כוונון.

ניתן לאנשים כמו המנגנון נעימות מהירות יותר מהמכונית כדי לאפשר מתנגדי מאחוריו כך. כמובן, גם שינויים חיצוניים יכול להיות כמו ספוילר או המכון משתנות ולהרחיב לפי הטעם האישי שלך. בניגוד מנוע או ניטרו את boosts הם יש עם זאת לא משפיעים על השירות גיליון eures מירוצים, כדי להתחרות נגד מנהלי התקנים אחרים צריך את המכונית שלו תמיד בשקידה pimpen – אחרת לך סיכוי. בסופו של דבר, גם המתחרים וירטואלית שלך יגדלו המכוניות שלהם! עצירה מקוונת שלך נגד אנשים ברחבי העולם כדי לקבוע רייסר רכס הטוב ביותר. בהתחלה עליך ליצור פרופיל שאליו מזהה מצב „Ridge הוא card“. בזו תעודת הזהות נכנס לאחר מכן גם עתידיים רווחים כמו אליפות ו כוסות הם מכן גלוי אחד לשני. העולם באפשרותך להזין אזור קיים, כאשר הוא כבר קרב כיבוי, דן עם רוכבים אלה, או אדם אחד עושה בעצמו. באפשרותך לציין אילו מסלולים, רכב וכו '. זמינות עבור הגזע הזה. בצורה גרפית – השתנה בגירסה PS3 כאשר לעומת קודמו XBox לא הרבה פה ושם, פרטים חדשים הורשו הקווים ממוחזר, אך ככלל, חפש אותו. לאחר מגילות כל השורה עם שמכסה של 60 fps לך מעל – לא משנה כמה גראד רייסר frolicking במדרונות. הצליל יש גם צלילים מנוע מנוהל ושונה היו מונע כלי הרכב. המוסיקה מציע whiptail שופע שוב למעלה פעימות, במיומנות צריכת החשמל של הגזע.

Comments are closed.

© 2009-2022 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved