בחיפוש אחר ידע ייתן לך אנרגיה

מה אתה מעוניין? לכולנו יש תשוקה משהו. אז מה התשוקה שלך? אתה פעיל המחפשים מידע על התשוקה שלך? ידע, ידע לספק נכון, יגדיל את כוחה. במאה הזאת, יש ביקוש הולך וגדל של מומחים בתחומים מרובים. הכל נהיה יותר ויותר במיוחד. תן לי לתת לך דוגמא. במפנה המאה ה-19, כל מה שאתה צריך לעשות כדי להיות מונה הולך טוב עם מספרים ולבצע צורה כלשהי של אימון עם רואי חשבון אחרים. מאוחר יותר, הכשרה רשמית נדרש. זה היה קורס מיוחד הנקרא תעודה בה עד בעיות ספציפיות של תריסר כתביו.

במידה רבה יותר מאשר טכנולוגיה, מימון, חשבונאות ומיסוי הפך מורכב יותר, נושאים יותר נאלצו לבצע, כעת סביב וסוקרה. התעודה הוחלף על ידי כותרת. רואי חשבון ייתכן מתמחים ספר חשבונות כללי, ניהול חשבונאות, כספים וחשבונאות אחרים בתחומים ספציפיים. מעסיקים לשלם הרבה יותר עבור וכישוריו הספציפיים ומיומנויות ההופכים אותו לעבודה באופן כללי. אז, האם אתה מחפש ידע בתחום שלך? אתה מעדכן של הפלטפורמה שלה של ידע על בסיס קבוע? אם לא, קרוב לוודאי שהוא נוסע לאחור.

משמעות הדבר היא כי אתה אפשרות במהירות עקפה אחרים הם אימוץ טכנולוגיות חדשות, לספוג ידע מתלווה לכך. כדי להצליח היום, לך מתמחים שוק נישה. תן לי לשאול אותך שאלה. נניח שיצרת מוצר חדש ומרגש. האם ברצונך פטנט להגן על זכויותיהם. האם אתה הולך גיל של עורך דין או אם ברצונך לחפש עורך דין בפטנטים? נניח כי אתם זקוקים לשיקום הברך. האם שאתה שואל רופא רגיל לביצוע הניתוח או רוצים חפשו מנתח המתמחה בסוג זה של ניתוחים re-constructiva? האם המנתח הטוב ביותר, הנכון?? דוגמה אחת נוספת. אם בבעלות רכב ניסן, אתה מעדיף להיות מכונאי מומחה בניסן? או להפקיד את התיקון של סדנה מכנית הכללי שלו הוא מלא משאבות הישנים רעועים. לבסוף, אל תלך שולל לחשוב כי אין צורך להמשך הלמידה. לכולנו יש ללמוד על בסיס מתמשך. כדי להפיק את המרב, אנחנו צריכים לדעת יותר. זה לא בהכרח צריך לעשות יותר, אבל זה גם עוזר. כמה אנשים יש כמה שנים של ניסיון, חזור על הניסיון של עשרים שנה, אז אני חושב שיש להם ניסיון של עשרים שנים. שגוי. כי עדיין יש לך רק שתי שנות ניסיון אשר החוזרות עשר פעמים. יש הבדל גדול. מה אתה עושה כדי להיות מומחה? אודות המחבר: גארי סימפסון הוא מחברם של ספרים שמונה המכסים מגוון רחב של נושאים כגון הערכה עצמית, את הטיעון, הביטחון האישי, מימון ועוד. המאמרים שלו מופיעים ב- web. כתובת של דוא ל גרי הוא מכן לחץ כאן כדי לעבור אל אתר האינטרנט בו תוכל לקבל "Zenspirational המחשבות שלך", בנוסף עותק חינם ומיידי של שלהם לשבחים, משנה חיים e-book "כוח הבחירה".

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved