ביטוח רכב-מי צריך ללכת?

קניית רכב חדש, אתה משלם על זה בקושי האחרון של הכסף שלהם. . ובצדק כדאי היום להכחיש את עצמי במשהו, מחר באותה המכונית תעלה יותר בגלל הפחת מהיר של כסף, אני כלומר האינפלציה. לאחרונה מצאתי אצל רמי יהושע אוזן קשבת . כן, וכמובן, בואו לא נשכח את השיעור של המכונית. אם יש הזדמנות לקנות רכב מחלקה לעיל-לעשות לא לשמור. עצמם אז תודה, יש לי כבר של הסיבוב הראשון על ידי חדש המכונית כבוד למשתמשי הדרך האחרים. בפועל, אף אחד לא יעז לעשות לפניך התעבורה או גיזום על הכביש הצר. אבל כל זה קל לרכוש מאשר להציל. אל דאגה יהודה וינשטיין הוא האיש הנכון .

תאונה, עצים נופלים, חניה לא תקין, וכו ' כדי לשנות את המראה של רכישה שלנו. דורש תיקונים דחופים. ובכן, במקרה כזה, אם האשם הופך להיות מישהו אחר. ואם זה לא? שאם זה קרה אך ורק בגלל של שלך רשלנות או חוסר ניסיון נהיגה? במקרה זה, עבור כל יצטרך לשלם מהכיס. הכסף לא קטן! אז זה לעתים קרובות מנהלי ולהבין pochemunuzhny ביטוח קסקו ו- OSAGO.

ו כי לא כל חברות הביטוח זהים, למרות לכאורה במבט ראשון, הדמיון של מוצרי ביטוח. כמה פעמים שמעתי צעקת, כועס שלחת של חבריהם ומכריהם של כל חברות הביטוח. לדוגמה, את הביטוח החברה להניח מס ' 1 (ביטוח רכב) 'אני לא שילם את הכסף, כשבאתי אליהם!' בזמן אף אחד הרמקולים כועסת לעולם, קו תחתון, שלא קראת הכללים של ביטוח שבה מתואר שחור-לבן נוהל תשלום ואוסף של המסמכים הדרושים. מצחיק אפילו יותר. נראה כאילו מישהו בטוח לגבי האמינות של inojstrahovoj או החברה כאשר רק לרכוש פוליסה. לדוגמה, ' עם חברת הביטוח אומרים # 2 שאין לי שום בעייה. הם יש משרדים, לעבוד במהירות, אנרגטית. אותי אף אחד מהם, כמה מהם לא נעצר, כל במיומנות וברור אמר, ואז שלף את המסמכים ואת כל. לקח לא יותר 1:00. ' זה בהחלט כך. רק עם אל תמהר להסיק מסקנות. כי מחלקת המכירות ואת חלוקתה של הביטוח תשלומים-זה לא אותו הדבר! ולפני שאת שופטת את המהימנות של חברה, תחילה עליך לרכוש את החוויה של התייחדות עם החטיבה השנייה. גם לא שווה לאין שיעור אמון סוכני ביטוח שונים. הם, עם יוצא מן הכלל נדירים, פועלים על העיקרון: מכר ונשכח. אז תיווך לנסות למכור מוצרי ביטוח לחברות אלה שמשלמים להם אחוז גבוה יותר של מן הערך של המדיניות. אם, לדוגמה, בהתמדה, תמיד אמרת רק "שלנו" הטוב ביותר של חברת הביטוח הטוב ביותר אחרים הם לא שווה אפילו ותשומת לב, זה ממש רגע כדי לשקף ו לנתח אמר. אולי החברה הזו. זה ממש טוב, אבל יש משהו יותר טוב! לסכם את כל האמור לעיל. המבוטח-סו. אבל לפני הפעלת קדימה לתוך חברת הביטוח הראשון עליך לחקור שוק ביטוח וניסיונם של אחרים בעלי המכוניות, לקרוא חוות דעת על חברות ביטוח. גם לבדוק את הדירוג של חברות ביטוח, אולי יש לך אפילו להיכשל כדי למצוא חברות אלו זה כל כך קשה להטיל על כל הצדדים!

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved