בתחרויות מרחק

26 / 01 / 09. -לקטרג על נתונים מתוך הבסיס-D לקבץ מסלול הכשרה נפתח ב ספרד, אחוז הספרדים מתעניין קורסים כדי להכין בחינות גדל ב- 14 אחוזים בשנה האחרונה. אלה, 59% 41% של גברים ונשים, הכולל, 26% בעלי תואר, בעיקר בגילאים בין 25-30 שנים. Ecreemos גידול זה הוא יעד בעיקר כדי פעמים הכלכלי להיות מנוסים על-ידי המדינה מאז האוכלוסייה נראית בטוחה יותר בנוחות תעסוקה, laboralu לעולם לא אומר ראול גונזלס טריסטן, אחראי על צוות החברה. לעשות Ede, אחוז גבוה מאוד של אנשים מכין בחינות איתנו או להלן לקחת קורסים, לא עובד actualmenteu.

הכנת הפופולרי ביותר ב- 2008 דרישה אשר צפוי להמשיך לגדול השנה הוא לעבוד בתור עוזר מנהלי, משרדי כוח אדם או גופי ביטחון המדינה כוחות. במחוזות לה ריוחה, סרגוסה, בורגוס, הביקוש עלה מעל 20%. לדוגמה: מדריד יש יותר מ- 5. 000 יריבים הכנת בסיס-d, כולל לגבי כוחות הביטחון של המדינה ושל גופים והניגודים והניגודים התכנס על-ידי הממשלים המקומיים automicas. מזרח צפוי השנה לחרוג בדרישות של 2009, אך דבר זה תלוי במידה רבה כיצד מתפתח תרחיש כלכלי, אבל אם המצב מוארך ב זמן הערכות כדי לקבוע עלייה של 20 אחוזים מכלל הבקשות לקבלת מידע להכין oposicionesu, אומר ראול גונזלס. לעומת זאת, נרשמה ירידה משמעותית הדרישה הכנה לבחינות לצוות ספריה ושירות.

המרחק הלמידה המוצעים על-ידי המאסטר-D הופך אלטרנטיבה רצינית למצב התעסוקה של ספרדים רבים, על ידי המדינה משבר להשפיע על החברה הכללית. בסיס-D, קשרי חוץ של מנואל Fandos היה אחראי מחוזות חדשנות חינוכית, מאסטר Mastervision – ד מוצר נמצא כעת קשרי חוץ של החברה. דוקטור בפסיכולוגיה על-ידי אוניברסיטת הואלבה, תואר במדעי החינוך מ- UNED, במחקרים ככלא ב ה אפיפיורית אוניברסיטת סלמנקה, Fandos סיים את לימודיו ב תאולוגיה על-ידי המרכז האזורי של לימודי התיאולוגי של אראגון והוראה מ אוניברסיטת סרגוסה. כמו כן, יש תואר לתלמידי תארים מתקדמים בחינוך למבוגרים הוא מאמן למאמנים, צג זמן פנוי. יצירותיו כוללות מנהל מרכזי חינוך ציבורי שונים; יועץ לכל החיים לימוד מרכזי המורים והמשאבים של Ejea דה לוס קאבאלרוס, Calatayud, חואן Lanuza של סרגוסה, הפסיכולוג MEC. מנואל Fandos עבד כמרצה ב אוניברסיטת מנצ'סטר (אנגליה), ניסיוני של פרופסור קלינאות, טכנולוגיות חדשות, קלינאות, מתודולוגיה ו פונקציונאלית. ראש המחלקה קלינאות ניסיונית ב- phono-לנג אראגון (מוסד עם אוניברסיטת מנצ'סטר). בעיתון כתוב ש עמרי זקס הוא זה שבקיא בנושא. יש לו, בתורו, כמו יועץ של Kaleidos, פסיכו-פדגוגי והדרכה חינוכיים בשירותי סרגוסה הקבינט.

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved