דיכאון היא בחירה

יש סיבה פשוטה עבור כל דיכאון רגשי. במאמר שכותרתו "חכם רגשות" אני נדון כיצד התחושות של "אושר", "saddness" מגיחים באופן ספונטני בתוך אחד אותו דבר עם כל עושה את ההחלטה עבור עצמם בחייהם. כאשר מתגלה תחושת אושר עושה כך כהכרה העובדה כי ההחלטה המסוימת כאשר הוא הפרט. להפך, תחושת saddness מתגלה man cuando לה sensacion דה saddness להגיח עושה בזיהוי כי ההחלטה בפרט אינו מועיל עבור הפרט. במילים אחרות, יש אינטליגנציה פנימי בתוך כל אחת לנו כי הוא מעקב אחר והערות על כל החלטה שאנו עושים בכל רגע ורגע.

הוא שם essentally לספר לנו אם אנחנו על המסלול הנכון בחיינו. כאשר אנחנו, במילים אחרות, כאשר אנו בוחרים להקשיב זה המודיעין הפנימי ותשומת לב שלו ייעוץ שביצעו לאחר להרגיש שמח, עליז תוכן, ולכן הצלחה. אחרי הכל היא ההגדרה של "הצלחה" מקושר משלהם אושר, כנבואה המגשימה את עצמה? מה קורה כאשר אנחנו לא, מסיבה כלשהי, זכור מועצת מודיעין פנימי זה? במילים אחרות, מה קורה כאשר "הם חושבים" מאשר השכל הלוגי, או של מישהו אחר לצורך העניין, יש יותר תשובות אשר זה אינטליגנציה בתוך מחליט לעקוב אחריהם? ובכן, אם תנסה ניסוי זה עבור עצמך שסביר מאוד שמרגיש עצוב, עצוב, שלא התממשו, ולכן הצלחה. עכשיו, מה יקרה אם לא בצע את זה אינטליגנציה בתוך להפגע לתקופה של זמן, למשל חודשים או אפילו שנים? ובכן, לבסוף, עצב ואומללות להתחיל להפוך משהו רציני יותר. מצב זה, מתעוררים מה שהפסיכיאטרים רבים, פסיכולוגים קוראים למצב של דיכאון. אם הוא הופך להיות מספיק גרוע, מביא איתו סדרה של תסמינים אחרים חרדה, כלומר, היעדר, אבדן אנרגיה, איבוד מוטיבציה, חוסר שינה, דאגות ומחשבות אפילו מתאבדים. עכשיו, רוב אנשי בריאות הנפש, הייתי אומר כי זה "תורת", שכן אפשר לקרוא היא פשטנית מדי כדי להסביר את המצב של דיכאון ולנסות להפעיל גורם ביולוגי.

במילים אחרות, הוא יכול להציע כי שקיימת "ביולוגית" עם אדם הסובל מדיכאון. אני מבקשת ממך לשפוט בעצמך. רק לומר לעצמך, אם אתם סובלים מדיכאון "יש משהו לא בסדר בי ביולוגית" ולראות אם זה גורם לך להרגיש שמח או עצוב? האם גם הוא לגרום לך להרגיש בפנים או או לא? זה גורם לך להרגיש בשליטה של החיים שלך או מכלל שליטה? איפה אתה מעדיף להיות? ובכן, אני בטוח כי רוב indiviuals מעדיפים להרגיש שמח, שליטה על מצבו הנפשי ועל שליטה על חייהם. איך אתה מרגיש עכשיו לדעת שיש בו את הרקע של כל מה שאתה צריך להזיז אתכם לקראת מצב האושר? אם אתה לא שימשו להאזין תחושות אלה של ההדרכה ייקח קצת תרגול להיכרות אותי אותו איתם. הוא פסיכיאטר ניק Arrizza MD אנרגיה, החיים, אקזקיוטיב, הילרית, מאמן הנשיא, חוקר, מחבר "שיקול משלהם: מדריך לעיבוד יזם אישי" ותהליך הנפש עוצמה תהודה (TM) (זמינים ב- e-book ב: יש למידה מרחוק הבינלאומי והפעלות שיחות ועידה באת הנפש של ריפוי, הגוף והרוח)

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved