החשיבות של ניהול על-ידי ערכים

אשר דבר בספק, דבר ידוע. משאבי אנוש של הארגון משחקת תפקיד חשוב לקראת השגת מטרות, מטרות מוגדרות, ואתה רוצה להשיג. שכן לאחר מכן, היה זה מזכיר לנו, אנשי עסקים מובילים מבינות כי באמת הצלחה, מושגת רק חברות כאשר כל אלה מעורבים: הבעלים, העובדים, הלקוחות, הקהילה, גם להישג זה, צ'אבס נואה, מזכיר לנו כי בדיוק כמו כל אדם יש ערך והופכת אותם אוניברסלית, ולארגונים ליצור קריטריונים שבה הוקרן הישר אל הדרך לעבודה, להזדהות עם הסביבה. הוא גם עושה את אותם אוניברסלי על ידי יועברו לכל מי ליצירתה, ומתייחסים אליו. ערכים ארגוניים מסווגים עם בסיס שלו מטרה ומעורבות של כל אדם. לאחר מכן, מי נקראים הסופי ערכים מאחר שהם מוקרן ההתחייבויות אסטרטגי רוצה מי להגיע את החברה באמצעות בעיקריה פילוסופית וניתן למצוא: שליחות, חזון, יעדים. בנוסף, הם מפרטים אלה שבה עובדים של חברה מחויבים מנחה את התנהגותם ואת מאמציהם על מנת אסטרטגיות ארגוניות, אלה יש כבר כינה אותם ערכים משותפים, כגון: דייקנות, אחיזה, התמדה, מודיעין, כנות, עבודת צוות, ועוד. הערכים של הארגון ולכן הם ההיבטים החשובים ביותר שיש לשקול כדי לווסת את ההתנהגות החברתית של יישוב בו עובדים למלא את ההתחייבויות של החברה.

להיחשב, ניהול על-ידי הערכים מתאר כיצד לעסקים מכל הסוגים ניתן להשיג רמה חדשה של הצלחה ארגונית על-ידי אימות כנגד מטרה משותפת קבוצת ערכים המדגישים את האיכות של שירות לקוחות זמין ואת איכות החיים לרשות העובד. ניהול על-ידי ערכי מספק מתודולוגיה ברורה להגדרת ואת יישום אלה וערכים כדי להשיג את מטרות הארגון, קיבוץ, ברמת הצוות, ברמת הפרט. אומר לנו טורו גבריאלה, כי בעת יצירת תרבות המבוססת על ערכים הוא חיפוש הקיבולת עבור הישרדות של החברה בטווח הארוך על בסיס ערכים חזקה ומתמשכת תרבות החדשנות. בימוי: ערכים, מורכב באימוץ המוסרי, פילוסופיית ניהול עסקים בקנה אחד עם כל קו מחשבה ברורה. חיפוש חברי הארגון העסקי ולהירתם ולפעול בצורה מתואמת ואחידה לגבי הפילוסופיה העסקית. בעת יצירת תרבות המבוססת על ערכי חיפוש הקיבולת עבור הישרדות של החברה בטווח הארוך על בסיס ערכים חזקה ומתמשכת תרבות החדשנות. בהחלט, מרמז על הכיוון של ערכים: ליצור לכידות פנימית גדולה יותר כאשר המחויבות היא גורם מפתח. צור תמונה חיצוני טוב יותר, בזכות קשרים בהתבסס על בטחון בטווח הארוך.

להקל על המעבר בין דורות של הפקודה מאז דרכים לפעול, התקדמות משותפים. הגדל את האתיקה בכל רמות החברה לצמצם הפסדים ישר מעשים, גניבה או הונאה. להקל על הגיוס, הודות פרופילים שהוגדרו בעבר.שרשרת של אמין ולפתח מנהיגות מחויבות הפילוסופיה של החברה. צ'אבס גם הוסיף לנו שאנו רואים, הפילוסופיה של ניהול על-ידי הערכים לזהות שלוש פעולות החיים: אל) היוזמה של היישום שלה מתעוררת עם הבעלים של החברה או הפקודה גבוהה ממנה, מי צריך לשקף ולקבוע מה אתה רוצה לעשות להתעלות ולהגיע את האידיאלים ולכן הגדרת הערכים שלהם, זו המערכה הראשונה נקרא לבצע. (ב) צריך להיות ניתוח לגבי איך שהוא מתייחס כולם איך היא החלת הערכים המוגדרים שלהם כיצד (ברמת אישיים ועסקיים) משותפת אידיאלים שונים, מעשה השני זה נקרא להתחבר. ג) ואז sensitize את המציאות של המטרות שלה, יש צורך לסדר מחדש או לשנות גישות שלהם כדי לפתור את מה באמת חשוב, משמעותי עבור אותו ואת מי המקיפים אותו, זו המערכה השלישית נקראת שילוב. אל לנו לשכוח, כמצוין, כי ניהול על-ידי ערכים באופן כללי, ינסו לשפר את איכות החיים של הארגון והן אנשים באמצעות מימוש של אמון, אחריות ומחויבות. לכן צריך כל ארגון עם שאיפות ההצטיינות הבין, סיכמו את הערכים והרעיונות המהווים את ביצועי המנוע של החברה. ערך תכונה המוקמים הוא לא רק את האמונה או הרשעה, אך גם תרגום שלו לתוך הדפוסים של התנהגות הארגון יש זכות לדרוש את חבריה. ערכים נוצרים על פי התרבות של הארגון, ולכן, הם הסכימו על-ידי ההנהלה הבכירה. הם גם לאכיפה, נלקחים בחשבון הערכה ופיתוח של צוות המשלב את הארגון. גם להיות נוכחים בתוך הטווח של נושא זה, אשר מייצגים הנחיות או הפניה לייצור ההתנהגות הרצויה, לפצות את החלטות של הארגון, תוך proactivacion לדידו, טפסים הקיבולת בפועל של יישום של ערכים אלה תוצאות באמצעות פעולות בטון של חברי הארגון תרבות ארגונית חדשה המגמה של ניהול משאבים לקראת התחרותיות. לפתח תרבות ארגונית אמיתית, יש צורך כי ההנהלה הבכירה לפתח הפילוסופיה הכללית המנחה את הביצועים של כל אחד מחברי הארגון. לכן, ארגונים מוצלחים הם אלו מסוגלים לזהות ולפתח את הערכים שלהם מבוסס על היכולת שלה ליצור ערך באמצעות יצירת הביטוי וידע. בהחלט מוסיף צ'אבס נח, כי ניהול על-ידי הערכים מסייע מנהלי התנהגויות המתאימות כדי להשיג את ההתחייבויות אסטרטגי. אם נעשה כראוי, יביא תוצאות אפקטיביות כגון: כדי) ההשתתפות של כל חברי להפוך את הארגון. (b) טובה יותר עבודת, משולב, שמטרתן הגשמת ההתחייבויות. (ג) להחזיק אחד גדול עצמית של סולם הערכים של הפרט החברה. (ד) מוטיבציה גדול יותר כך עובדים מיועדים לתוצאות אפקטיביות. (ה) שיש משתפי שלמדת, זוהו עם התמונה ואת הפילוסופיה של החברה. לבסוף, זכרו את החשיבות של הערכים בחברה: ערכים חשובים מאוד עבור חברה כי הם הם העיקריים נהיגה כוחות של איך אנחנו עושים את העבודה שלנו. הם מאפשרים למקם תרבות עסקים. תבניות סמן לקבלת החלטות. הם מציעים עצירות המרבי של תאימות בהמטרות המוצהר שלהם. הם לקדם שינוי החשיבה. הם למנוע הכשלים ביישום אסטרטגיות בתוך החברה. לך להשיג מחזור נמוך של העובדים. הימנעות מהתנגשויות בין העובדים.

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved