הכסף בחיינו. האם אנחנו באמת צריכים את הכסף?

הכסף בחיינו. האם אנחנו באמת צריכים את הכסף? מה אנחנו באמת רוצים כסף או אושר? כסף, כסף, הכסף שהם שולטים בעולם (את השיר). אבל האם זה באמת? לדברי אנשים רבים, כן. כסף זה מביא אנשים שמחה, אושר, אושר ועוד. אבל בואי נחשוב על זה קצת יותר. למה אנחנו צריכים כסף? כדי לקנות טלפון שחקן חדש, טלוויזיה או מכונית? באופן עקרוני, יהיה צורך לקנות. אבל בואו נזכור אבותינו – הם לא צריכים היה. הם פשוט החמיץ פרוסת לחם, אישה טובה לנישואין ולמשפחה חזקים.

כל האושר מובטח לשנים הבאות. וזה נכון. יש לנו לא הרבה. לאחרונה, נערך סקר, ומצאו כי בימינו אנו מקיימים יחסי מין בשני פחות מ הורינו ארבע פעמים פחות הסבים שלנו babashki פעמים. וזה למרות העובדה סקס בברית המועצות לא היה. זה בגלל הכסף, הרצון להרוויח כסף התקדמות מסיבית אנחנו בקושי מקיימים יחסי מין, אבל זה כלומר, כדי לקבל פיסת האושר שלהם הפך להיות קשה אף יותר. אחרי הכל, סקס עושה אותנו מאושרים.

נדוש? אבל זה כל כך … אחרי הכל, אפילו בעוני מחפיר, אנשים יכולים להיות מאושרים בזמן קיום יחסי מין. אבל לא במקרה הזה השאלה במאמר לא מדובר כמה פעמים אנו מקיימים יחסי מין. ואת החשיבות של הכסף בחיינו. וכך אני ממשיך. ואם לומר לך איך אתה יכול להרוויח. כסף … המילה הנחשק עבור כולם. בשביל הכסף אנו מוכנים להתמודד. כולם רוצים להרוויח כסף. יש הרבה ספרים, מאמרים והנחיות. איך אני יכול להרוויח? אבל זה לא מלמד אותך איך לעשות כסף. ואתה יכול רק להרוויח כל כך לא יחזור, כך לרשום ולזכור:.-אתה יכול להרוויח על כישוריהם (אגרוף, ידע לרקוד) , אתה יכול להרוויח כסף על היצירתיות שלהם (אמנות, ציורים), את הידע שהושג מכללה או אוניברסיטה. , יכול להרוויח כסף טוב באינטרנט. באתר האינטרנט הפופולרי שלו. הנה פורטל מעניין, אשר ייתן לך טוב דרך להרוויח כסף באינטרנט, על מנת לקדם אתר לא נותנים לך popyatsya בידיים מיומנות lohotronschikov Aspiring לעשות הרבה כסף באינטרנט, בחיים האמיתיים מוביל לילות, כאבי ראש והפרעות שינה העצבים. אבל או לא לעשות כסף ייסורים כאלה? אתה מחליט. אבל אני רוצה להגיד לכם שהכסף לא בדיוק לעשות אותך מאושר.

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved