הלוואות וחיסכון משמעותי זול יותר

לצרכן הלוואות משכנתא של בנק החיסכון יהיה זול יותר. שיעורי למשכנתאות תיפול על ידי כמעט 1.5%, לקנות מכונית – ידי 1.5%, חינוך – 5%. לכן, אחד בבעלות המדינה הבנקים הגדולים עומד זיכויים האוכלוסייה על 0.5-5%. אשראי החינוך רובל יהיה 12% במקום 17%. לדברי שירות העיתונות של בנק החיסכון, שיעור על הלוואות לבנייה הרכישה, ואחזקה של נדל"ן רובל יהיה 10.25% מן הרשות המכונית החדשה ניתן לקחת על 9% לשנה במקום 11.5% עבור מכונית משומשת – מ -9.5% ל -12%. הריבית תמשיך תלוי בגודל של המונח ההלוואה מקדמה. זה Sberbank מצפה להגדיל את הפעילות של הלווים.

עכשיו באמצע שוק המשכנתאות הם 10-11% בדולר, ועל הלוואה לרכב – 90-10% לשנה באותו מטבע. שיעורי החיסכון דולר נמצאים כעת בתוך השוק. בתוך עם זאת, התעריפים החדש שלו רובל על הלוואות מכונית הם אטרקטיביים יותר. שינויים אלו יאפשרו ללווים פוטנציאליים כדי להפחית את העלות של הלוואת כספים. תעריפי סתיו ב 0.5-1% באמת עושה הלוואות זול יותר עבור הלווה, מהלך כזה על ידי בנק החיסכון – בניסיון להשיב את הקרקע איבדה בשוק האשראי (רק בשנת 2006, Sberbank איבדה נתח שוק של 7% בהלוואות קמעונאיות, חלקו ירד מ 44 ל% 37). ירידה זו היתה בשל הפורמליזם המופרזת של בנק החיסכון – paribus ceteris עבור הלוואה וחיסכון דורש הניירת יותר. שיעור החיסכון חתך הבנק עשוי להיות מועיל רק כדי להתמקד על התאוששות נתח השוק. Sberbank מניע את הצורך לעשות את העבודה כסף מהר ככל האפשר – עקב המיקום של Sberbank שלה למניות העלה כ -9 מיליארד דולר.

עכשיו הוא צריך להקצות יותר כסף, כך הם התחילו לעבוד. החיסכון הבנק שיעורי ריבית נמוכים קל יותר לפתח תנאים ספציפיים. במקרה זה, אתה עדיין יכול לקבל לקוחות קבוצה סטנדרטית של הטבות (רשת גדולה, אמון, אמינות) ו להוסיף את מוזלים. אבל הדרישות מוגזמות על מספר מסמכים הלווה – תישאר! סרגיי אלכסייב

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved