המצבה: מכתב קצר והשני עונה

המצבה המפורסמת אפיטף, כתובת קצרה בתוך הקברים, ניתן לכתוב טוב יהיה של במנוחה, או מסר של פרידה מהמשפחה ומהחברים. במקרה האחרון יש מסורתיים והרגשתי כמו "אתה תמיד תחיה בלב מי שפגשת;" פשוטה למזכרת"של אשתך וילדיך"; נוסטלגי כמו: "לא אמרת שלום כי תמשיך לחיות בליבנו"; או פרידות הסופי כמו: "אתה היית אמיץ עד הרגע האחרון. . זכור תמיד קרקס עמיתים; צנוע כמו רוב אלה בבתי הקברות: "נולד 8 בנובמבר 1931. הוא עזב ב-8 בנובמבר 2004 ". בניגוד לאמור לעיל ישנם אחרים עשירים ב שירה, שפה אירוני, מטאפורות וסיפורים מהחיים לסכם טקסט זעירים שאת אורכו אינו עולה על שלושה או ארבעה קווים. אחרים, יש מנה טובה של הומור כדי להדגים את האנושות עדיין לאחוז בתקווה של הכאה למוות, לא להצליח, לפחות שמורה הזכות לצחוק על זה.

זה אחד המגניבים של גראוצ'ו מרקס, שחקן קולנוע אמריקאי ממוצא יהודי אשר הורה כתיבה במקום מנוחתה האחרון שלהם: מצטער שלא אותי, גברת. אבל לא רק את הדמויות הם השראה לכתוב עבודות אלו קטן של ספרות הלוויה. בקבר לא מסומן, איזה בית הקברות לא ידוע של העולם קורא את המצבה מוקדש לזכרו של אב (או אמא, ההודעה לא עוזר לנו לקבוע) וגם את קמצנות של אחד מבניו: באהבה על כל הילדים שלך, פחות Ricardo שעשה דבר. לא מפספסת את החותנת הקדשה ידידותי. . ובכן, זה ידידותי כביכול, אבל בסופו של דבר, והמקום תזכורת לנשים ייעודי אלה כי כבר אמר דברים רבים, רובם ושקרית.

לכן, חתנו כועס קצת רצה לנקום את הכשלים לכאורה של הסבתא של ילדיהם, שכותבת: כאן אתה משקר, אתה משקר. ובכן, אתה תנוח, אני גם. זה היה חייב להיות הראשון קלולס אשר לבלבל את המוות עם טקס כיתה, או עם ההישג החשוב ביותר של החיים שלו, לכתוב משהו כזה: הייתי צריך חיים שלמים כדי להגיע לכאן. לא פספסתי את התוכנית הזאת יש התחרט על חטאיו ברגע האחרון, רציתי להשאיר. עקבות של העובדה. זה המקרה של הסופר הספרדי Miguel de Unamuno המגורים האחרונה של מי קורא: "שאל רק אלוהים ירחם על נשמתו של אתאיסט זה". זה שמולייר היה אחת הדמויות בסיפור יותר מחויבים המקצוע שלהם. לפחות זה מה מאפשר לנו להסיק את האגדה על המצבה על קברו: "טמון כאן המלך Prologuist של השחקנים. כיום הוא עשוי המתים". בזמנו שהוא מת William שייקספיר היה נפוץ כדי להסיר את עצמות הנפטר כדי לפנות מקום. כל זה לא היה כזה מזל. הוא מבוקש על שרידיו הגאון של ספרות הורה לכתוב על המצבה הבאה: "חבר טוב, לישו, להימנע לחפור את האבק המצורף כאן. אשרי האיש המכבדת את האבנים האלו, לעזאזל זה להסיר את העצמות שלי." Alejandro מאנו, הכובש הגדול של עצום הטריטוריות חייב ללכת במפח נפש קבר החלל אשר היה, כמובן, פחות את רכושם. אולי בגלל שהניעו אותו לגבש הטקסט הזה adornaría הקבר שלו: "קבר מספיקה עבור מי היקום לא היה מספיק.

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved