המציאות הכלכלית של שחקנים הלוטו

אם תרצה, אתה צריך לדעת כי כמו הרבה אנשים. ישנם רבים מחקר שנעשה בנושא זה כי כלכלנים מודאגים לדוגמה, במדוע אנשים משתתפת בהגרלה בפעם הראשונה. הזוכים בפרס המרבי נדירים, כך עשויים לתהות מדוע אנשים ממשיך להשתתף מעצם הידיעה כי יש כל כך מעט סיכויי הזכייה. הכמות של פרס המרבי שאם אתה מעוניין בהגרלה, ייתכן שתרצה לדעת היכן יכול לעלות את פרס המרבי. מעניין לדעת כי חלק jackpots חריגה 300 מיליון דולר, וזה רק 22.5% של סך כל המכירות של מפעל הפיס בארץ.

בהתחשב כמות הסיכון הוא נמוך יחסית, בעוד סיכויי הזכייה הם מעטים מאוד. רוב פרסים מקסימום הם תוצאה של מפעל הפיס אשר לא זכה, הכסף ממשיך לגדול כאשר אף אחד לא זוכה. אז איך הוא פרס המרבי ממשיך גדל נעשה גדול יותר לאורך זמן. כמו זה כפי שאתה יכול לראות, זה אפשרי מאוד כי כל הקופה יכול להיות מיליונים בלי בעיה בכלל. הנגן חייב תמיד להיות במדינה שלך. כאשר המשק שמוצאה הרווחים של הלוטו יש אנשים שיש להם כמה הכנסה השתתפות בהגרלה כי הם צריכים את הכסף יותר מאשר אנשים עשירים.

מספר מחקרים עברו יותר עולה כי אנשים להרוויח כמו קטן כמו & 10000 דולר בשנה, להשקיע יותר מ- 3% בניסיון לזכות בלוטו. זהו כסף ניכר בסכום הכנסה כל כך מעט. כמו כן, נראה שיש לך אנשים פחות הכנסה שיש אחרים גם רמה אינטלקטואלית נמוכה יותר. הכלכלנים מאמינים כי זה ממלא תפקיד חשוב במשפחות עם הכנסה נמוכה, הרבה להשתתף בהגרלה. פשוט אין להם ידע אמיתי של הסיכוי שלהם, הדבר עלול לגרום להם להיות פגיעים יותר כשמדובר הפצה של כסף בהגרלה בתקווה לזכות הרבה. למרות שלא סביר מבוסס על האפשרויות, אנשים בעלי הכנסה נמוכה ממשיך השתתפות בהגרלה. עם זאת, אם אתה עשיר או עני, צריך להבין כי בהגרלה הוא תמיד הימור. אין הבטחות כי תנצח משהו בכל פעם שאתה קונה כרטיס, אתה להסתכן לאבד את הכסף שלך. כאשר אתה יודע את סיכויי הזכייה או לאבד, יהיה שחקן מיומן יותר, זה יכול לעזור לך לקבוע אם הוא מחליט להמשיך לשחק או לא.

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved