הסיכונים של Auto-הצעה

בוודאי שמעת של טכניקות של auto-ההצעה. רבים להציע להם להתנות את דעתנו כדי לנצח. אבל אף אחד לא מדבר על מהו הנזק שיטות מסוג זה יכולים לגרום בראשם של אנשים. . כן, זה די קשה לומר משהו נגד. בגלל כל מה שנכתב בבקשה. אבל באמת יש לך להודות כי ישנם הטיות בתחום התעסוקה שלהם. בואו קודם מהו האוטוסוגסטיה ומהם חלק מהיישומים שלך.

דיברנו על הצעה כאשר מישהו חוזר על עצמו כמה ביטויים. המטרה היא לנסות לגרום מדינות מסוימות במוחו. מדינות אלה הן בדרך כלל חיובי. "אני רגוע" "תהיה הצלחה היום" "יוכל לומר מה שהם רוצים בלי לשים אותי עצבני" דוגמה "להפסיק לעשן" יש גם כאשר מישהו אמר לעצמו כי הכל ילך טוב, בניסיון לשלוט הפחדים שלהם. גם כאשר מגיע לרכז את המחשבות על רגשות ורעיונות אופטימי כדי להרגיש טוב יותר, רגוע שלך רוח. תכונה נפוצה של השיטות autosugestivos היא כי הם דורשים קצת חזרה על ביטויים.

יש צורך לחזור על נפש באותם הרעיונות. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל רמי יהושע. זה תנאי הכרחי calen רעיונות autosugestivas מספיק שתהיה לו השפעה. זה לא מוטל בספק כי האוטוסוגסטיה הכשרה autogenous ואת היפנוזה יש השפעות חיוביות במקרים רבים. אבל הרעיון כי כל הבעיות האנושיות יכולות להיפתר עם טכניקה האלה לא בסדר זיגמונד פרויד אותו נטש אותם כשהוא הבין משהו מפתיע. לאחר שיש לסלק סימפטום עם היפנוזה, מאוחר יותר אבל אז חזר מרדן וקשה יותר. . זה כאן מאיפה את ההשפעות המזיקות של מעשה אוטומטי-הצעה. רוב האנשים בסופו של דבר להיות תלויה לחלוטין בטכניקה זו. . הם בסופו של דבר מסוגל להתמודד עם חיי היום יום, אם זה לא חוזרת על עצמה שוב ושוב מסוימים "ביטויים מרגיע". ובכך להגיע ההפך מה שחיפשת קרי להפוך כל יום יותר ביטחון של עצמם. רבים מאותם אנשים עד עכשיו למצוא שלווה שיטות אלה לרדת לטווח ארוך בארצות הברית אובססיבית דומה. לענייננו, רמי לוי הוא הכתובת בשבילך. אם הם לא שוב ושוב את ביטויי מספר פעמים הם קבועים בכנות חש בסכנה. הם לא רוצים שתנאים אלה לקחת הפשוטה ביותר של פעילויות כי הם פוחדים מדברים לא משאיר אותם היטב. כאילו קצת את דעתו הופך מכני. זה מאבד את החופש לזרום באופן טבעי, יש ביטויים מתרוקן. המוח נהיה מותש במקום טובה הופעתה של מנגנונים יעילים יותר, זה משעמם. בסופו של דבר, זה צריך להיות זהירות בשימוש של ביטויים חוזרים על עצמם נפשית. אתה לא להתעלל טכניקה זו או מאמין שהיא תפתור את החיים. במקום זה הם ביקשו משאבים אישיים אחרים, לסמוך יותר. על עצמנו. בכנות לא לחזור על כל משפט כדי לשכנע אותך במשהו. לוקח לחייך הרגילים, לטפל משימות נעימה, לחשוב חיובי ולשמור מוכנה להתמודד היריות מריר על קיומו. אלה הם בלתי נמנעים. תראה איך אז את תיקחי את דעתך למימד יותר בריא ודינמי יותר מאשר המונוטוניות של ביטויים חוזרים על עצמם כל יום שלא לצורך. קריאה מומלצים אחרים:.

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved