כיצד להפוך בלוג סמכות ולהגביר את המכירות שלך

שיווק באמצעות בלוגים היא דרך מהפכנית חדשה לקדם את מכירת המוצרים והשירותים שלך באינטרנט. המפתח הבלוג השיווקי הוא כי יש לך להציע ללקוחותיך משהו בעל ערך ללא תשלום ולאחר מכן הם יחזרו שוב הופכים הנאמנים, קונים עורכי דין של המותג שלך. בלוג מספק תוכן חדש, בניגוד ל אתרי אינטרנט רגיל ללא הרף, בלוגים הם volvierón נפוצה מאוד בקרב חברות בארה ב, ועברה נרחב בכל אמצעי אחר של קידום, כעת כל בעל עסק צריך לבנות את הבלוג שלך כדי לקיים אינטראקציה עם לקוחותיהם ולהבטיח את נאמנותם. כאן יש שלושה מפתחות כדי להפוך בלוגים סמכות ולהגביר את המכירות שלך? 1. הבלוג סמכות, צריכה להיות סמכות אנשים רוצים לקנות את המוצרים שלהם ממומחה. הם מבקשים את עצתו של מומחים. והם רק מוכן לשלם עבור הסיוע של מומחים. האם אתה באמת מומחה? עדויות: אם ברצונך establecertecomo סמכות בתחום שלך, “prueba” הטוב ביותר שלך ממוקם בעדויותיהם של לקוחות מרוצים.

שאל כל לקוח מעדות ולאחר מכן ביקש לפרסם את שמו האמיתי (אם כי רק את השם ואת האות הראשונה של שם המשפחה) ומיקום, ואם אפשר תמונה קטנה של אדם זה. אם המוצרים או השירותים שלך, המשמש מקצוע אחרים ו \/ או אדם לדעת טוב יותר מאשר הטוב ביותר! פרסום העדויות אמיתיים עם אנשים אמיתיים אשר לקוחות אחרים ניתן לראות ולבדוק שזה אומר המון ניסיון שלך. אם אתה רק מתחיל, אפשרי שיש לך להציע הנחות או מתנות, כדי להשיג את הרמה של נסיון, מספר עדויות שעליך ליצור לך כמומחית בעסק שלך דרך האינטרנט. ערך: דרך נוספת ליצור אמינות שלך היא הרף מציעים תמורה מעולה ללקוחות שלך. אם שהם מבקרים לבלוג שלך לייעוץ פיננסי, אינם מתעניינים?כדי לקרוא אודות מה עשה לסוף שבוע ארוך. לקוחות להגיע אליך מצפה הזנה הידע שלך, ולא תהיה להניח להתמיד אם לא מתבצעת שישביעו גם. היא חשובה יותר לספק תוכן איכות לפני הצבת לעיתים קרובות מאד. לדבר כמו מומחה: להימנע מביקורת וגוון צירופי מילים.

לא אומר: “No אני מומחה, אך …” לא כתיבה בקול לא סופי או מהסס. היה פרנקו, עם הרשות, עידוד כנה. יש ביטחון שלהם הכישורים וחוכמה. אמון בעצמך, או אף אחד לא הולך לבטוח בך. 2. את הכותרת מתחילה העקרון –. עם כל ערך שאתה כותב בבלוג שלך, יש סיכוי אחד למשוך אנשים והוא בעל הכותרת של הערך, זהו גורם מפתח כך הקורא להחליט ללחוץ על “Continuar leyendo” או לא. זה יכול להיות מאוד מהנה לספק כותרות שנונות ומרשים. הודעות הכותרות בבלוגים להיות במאת האחוזים נקה כדי לרמות את המטרה של הערך. לדוגמה, אם למכור שיפורים מצרכים הביתה ולכתוב הודעות כדי לסייע לקוראים ללמוד להשתמש אלה סיר “La אספקה של זהב יהיה בסוף קשת iris” 3. הרחב את הטווח. הרחב הטווח שלך, גדול יותר מספר הקוראים. יהיה לך יותר להשפיע על הקוראים שלך, וזו תהיה השפעה רבה יותר traducira רשות, מכירות יותר, בלי להחסיר! שימוש במדיה חברתית: האם יש דף בפייסבוק? חשבון הטוויטר? האם נפרד מחשבונות אישיים שלך? ו נעשה? הסוד לשימוש של מדיה חברתית בצורה מועילה אינה משמשת ככלי סנגור. עודף של self-promotion רק גורמת לאנשים לרעה. לתת דברים מוצרי מתנות לא נמצא אינם קשה לביצוע, ניתן לעיתים קרובות לשמש ניכוי מס עבור העסק שלך. אין צורך להיות מופרז, ואין ברשותך יקרים. דוגמה קלאסית לכך נראה מחבר בלוגים. כאשר מחבר יוצא עם ספר חדש, המפרסם יספק בדרך כלל הוא או היא ספרי החינם של 100-500 עותקים. אם המחבר מקבל מתנה כל חודש במשך 3 חודשים, בו תוכל לזכות 100 עותקים. רק לחשוב אלפי אנשים השתתפו השנה בתחרות, אך לא זכו, קרוב לוודאי כי יותר ממחצית מהם יהיה לרכוש את הספר בעצמו. שיווק באמצעות בלוגים היא דרך נהדרת לבנות את העסק שלך באינטרנט המונעת על-ידי החברה שלנו. המפתח שיש לזכור הוא הבא: האם זה לא אתה, הוא לגביהם. אם את תשומת הלב ממוקדת לקוחות כיצד ניתן לספק אותם ביותר הערך, אתה desarrollarás promocionandote ציבורית נאמן סמכות בתעשייה שלך, ובכך להגדיל את המכירות שלך. במאמרים הבאים שנדבר על… 3 דרכים למציאת רווחי גומחות מיקרו

Comments are closed.

© 2009-2021 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved