כיצד לנהל מזהות את המשכורת

למרות המצב הכלכלי הנוכחי מקסיקו, היא די שונה ארה ב או שיש באירופה, יש עדיין אנשים רבים להגיע או לעשות עם הקשיים בסוף החודש, מה משותף נוסף, מעט מאוד אנשים היכולת לחסוך קצת כסף בעת קבלת השכר שלך. הסיבות יכולה להשתנות, אך כולם מכוסים תחת שלוש קבוצות: אלה שיש להם הוצאות החורגות ההכנסות שלהם, מי יש אפס או נמוכה ההכנסות ויש מי maladministration את הכספים האישי שלך, אשר נוטה להיות המקרה הנפוץ ביותר. זו הסיבה מדוע אנחנו הולכים לתת חמש נקודות מפתח כדי להתאים את מימון אישי, אינטליגנטית ניהול השכר שלהם, ולבסוף מקבל לשמור. 1) להתאים את ההוצאות. מה רמת ההכנסה שלנו, זהו הצעד הראשון עלינו לקחת אם אנו באמת רוצה להשיג חיסכון בצריכת שיהיה חופש כלכלי.

אז אנו ניצור תחילה כל העלויות שיש לנו חודשיים עם הכמויות אשר אנו להקדיש לכל. ברוב המקרים עלויות מקושרים באורח החיים שאתה מנסה לשמור. המציאות היא כי אם עלויות אלה אינם שבידך שלנו רמת הכנסה, סגנון זה החיים הופך בר. לכן, באופן כללי, פעמים רבות היא לא לבטל או להפחית עלויות, אך לשנות את סגנון החיים, כדי להכיל אחרים צנועים יותר בהתאם ההכנסות. להפוך את רשימת ולהעריך כל הוצאות עם השכל הישר. חשוב מכן אם זה הכרחי כדי לצאת לארוחת ערב כל השבוע, בעל שני כלי רכב בבית, טלוויזיות שלוש, טלוויזיה בתשלום על ידי כבל, או לגור בבית גדול, לדוגמה. עם פחות גם יכול להיות שמח. אשאיר את מסלול: לא יכולים להרשות לעצמנו “si, כי הוא לא merece”.

עוד יש זמן לעשות את זה אם אתה עושה דברים כראוי כפי אסביר שוב מאוחר יותר. 2 º) חינם מן החוב. לאחר כ עלויות, זהו זמן כדי להגיע עם חובות. היה פעם סקרן לגבי עניין להיות לשלם את ההלוואה או כרטיס האשראי? אשר הוציא לקנות טלוויזיה פלזמה או זה כלי רכב שחנו ליד הדלת של הבית?  תרגיל זה. אתה עשוי לגלות כי אם שמירת כסף זה יותר עניין שבגינו, אולי אני יכול לקנות אותו במזומן. 3 Rd) תשלום לעצמך. זאת. כל חודש, הכנסה סה כ מושגת, שילם לעצמך 10% של מה שאתה מזין שהוקצה לקרן השמורה למקרי. כמות הקרן חייב להיות לפחות שווה למה יהיה צורך לחיות 6 חודשים מבלי ליצור כל הכנסה.  זה ישמש עבור כל האירוע שעולה: המחלה עצמה או חבר משפחה, אובדן עבודה, כל אסון, … בתקווה לעולם לא צריך לבצע שימוש!, אך צריך להיות שם. 4 Th) מאמין המימון הפיננסי. אם כבר יש קרן חירום שלך, עשויים להיחשב בטוח, או לפחות נהנה אבטחה מסוימים לפני כל צפויות. עכשיו, זה 10% הוקצה קרן חירום כדי destine אותו ליצור את הרקע הכלכלי שלך. לצבור הון כדי להכפיל אותו להשקיע כדי ליצור רווח. אין צורך להמתין לצבור הון רב. הוא מספיק כדי להתחיל עם רקע פיננסי שווה לנו 1,000. כאשר מספר זה, בצע את זה קרן הוקצו 10% מההכנסות. אל תחמיצו את המשמעת. 5 Th) לגדול הכסף שלך. כאשר יש את ארה ב- 1,000 הראשון את הרקע הכלכלי שלך, תוכל לדעת כי זה הזמן להתחיל להכפיל את אותם. מזל טוב!. אתה על המסלול הנכון לקראת חופש כלכלי. התחל עם עסקים קטנים. עם תרגול וידע עשוי להיות הגדלת שלו הון והשקעות לחייב הון גדול להתמודד. היזהר, למד אודות בכלכלה ועסקים ולנתח ההזדמנויות תיווצר. בבלוג ניתן לפתח, למד אלה ומושגים אחרים של מימון אישי, כמו גם גישה למידע טריים של הכלכלה הנוכחי במקסיקו. הקפד לבקר בבלוג זה כדי להפוך את הצלחה על הכביש חופש כלכלי.

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved