כיצד לקדם את המיזם עם שלטי חוצות?

מה עשה לאחרונה כדי לפרסם את הפרוייקט שלך? הוא השתמש כרטיסי ביקור, חוברות, תיקיות המצגת, הודעות בתקשורת, מדריכים השכונה, לסחור ירידים ותערוכות? אני מציע שתוסיף לקמפיין שלי להמשיך למצוא רעיונות כדי לקדם את העסק שלך. היום ההזמנה היא לדבר על שלטי חוצות. הם יכולים לעשות הרבה עליך. ועל החברה שלך- תזכור את זה למרות התחייבות פנטסטי (בוודאי זה!), עם מוצר נפלא / שירות (אנחנו עובדים על זה!), מנהל מעולה (אנא אל תסיר היתרונות!). אם אתה לא מתקשרים זה, אף אחד לא ידע על כך! לכן, שלהם מספר לקוחות יהיה מאוד קרוב ל 0.

בוא נראה כיצד ניתן להשתמש שלטי חוצות כדי לקדם את העסק שלך היום. הנה ארבעה רעיונות מעשיים ומהירה לפרוס, ישירות שנבחר עבורך: 1. יקודם עם שלטי עסקים אתרים מסחריים ותרבותיים רבים יש שלטי חוצות, קרי, צפחות שבו הלקוחות שלהם ואת הציבור באופן כללי יכול לתקוע הודעות ללא תשלום. החנויות אותו לעיתים קרובות מציעים חללים אלה. לקבל את העמדה לספירה מכל השאר, לפעמים, הם עשרות הודעות תקורה, הציבור לא יכול להבדיל אחד מהשני. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל רמי יהושע. עיצוב הודעה סוג מסווגים ולנצל ה"אנדרקרד! 2 לקדם את עצמם עם שלטי חוצות במרכזי התרבות שמרכזים אלה המבצעים פעילויות שונות, הקהל אשר עשויות להיות בעלות על יוזמתך.

במיוחד להכריז על פעילות חברתית ותרבותית העתידי שלהם בתוך הקהילה, לפרסם שלהם חסויות לאירועים סולידריות. לעודד ההשתתפות של הציבור של המרכז התרבותי. הספריות הציבוריות נמצאים גם על לוחות מודעות כדי לקדם את החברה שלך. 3 לקדם את עצמם עם שלטי חוצות בבתי ספר, אוניברסיטאות שלטי חוצות של בתי ספר, אוניברסיטאות מהווים גשר ציבור יקר, במיוחד עבור אנשי מקצוע בלתי תלויים, מי רוצה למקם את עצמם בשוק. סטודנטים המבקשים קורסי הכשרה מעשית, הדרכה על הכללה בשוק העבודה, מידע על עבודתם קורס. כדי לענות על הצרכים האלה, יכריזו על כך שלהם לוחות מודעות. גם אתה יכול להציע ללמד המרחק הסטודנטים בקורסי ההתמחות שלהם. 4 יקודם עם שלטי חוצות בספריות ספריות מסוימות יש גם לוח מודעות אשר הוכרזו ממצגות הקרובה של ספרים, שיחות עם סופרים, סמינרים מוכתב על ידי סופרים, הקשורים הודעות של הציבור באופן כללי. להכריז על מצגת העתידי של פרסום אותך, וירטואלי או פיזי. רעיון אחר? נוכח הפעילות המוצעת על ידי הספרייה וליצור קשר עם המחברים כדי להרחיב את הרשת שלהם. לחקור את העיר שלך למצוא אחרים שלטי חוצות: עסקים בענף שלך, חנויות המתחרים (אולי יכולים להבין כמה בריתות), גלריות או קניונים, וכו '. תמיד להעריך את המאפיינים של הקהל המיועדות אלה צריך להיות נוכח הערוצים זה את הקהל שלך. להעריך את היבט זה טוב מאוד, לדבר עם בעלי או מנהלי, משא ומתן, לפעול שלו לנצח על קידום!

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved