להרוויח כסף באינטרנט היא תחביב או עסק?

רבים ירדו כדי להרוויח כסף באינטרנט במקרה. זה כבר לפחות במקרה שלי ועוד רבים אחרים. אני כבר שהוא חוקר דברים באינטרנט מאז שהופיע, אפילו, בגלל העבודה שלי, לפני היו בהישג ידו של כל אחד. תמיד חשבתי לעשות כסף באינטרנט היה הונאה. כאשר ניתחתי דברים כבר טובים יותר, יכולתי לראות כי זה לא נכון תמיד; רבים מהלקוחות שאצלם עבדתי הייתה חזקה הכנסה באינטרנט, אם הם יכול להפוך את זה בגדול, הוא לא ראה כל סיבה לעשות מה איש עסקים קטן היתה שווה, בפרופורציה שלה.

לאורך זמן, סוחרים קטנים רבים הפכו מכירות רשתות גדולות הרבה יותר מאשר חברות רבות וללא עובדים וספקים, רק בתור שותפים. אמנם ישנן סיבות רבות לכך, יש אחד המופיעות לאחר כל: מפנה תמיד את הפעילות כמו העסק שלי. וזה, מנקודת מבט שלי, כאן איפה ההבדל. אתה יכול לומר כי יש אנו חייבים לשקול ידע, מימון, מזל או הכמות של תפילות, אבל חזרה המכנה המשותף: עבור כולם, להרוויח כסף באינטרנט היא העסק שלך. רבים יש גם אמר אותו ישירות: התחלתי להרוויח כסף באינטרנט כאשר אני נחשב הוא עסק לא תחביב. ראיתי חלק שאומרים לנצח כסף באינטרנט צריך להיות תחביב אז יכול להיות הצלחה, אבל עד שאתה לא מחשיב עסק, להרוויח בקושי יותר מבילוי. תחביבים כיף אתה יכול לצלם אותם בקלילות; בתי עסק לא.

אם אתה צופה רק לראות מה קורה, גם אתה מרוויח כסף בכל פעם קורה משהו. כאשר משתמש פותח חנות, לעשות זאת על-ידי תחביב; אתה רוצה לעשות כסף. הוא עושה כל דבר שהוא בידיים שלהם כדי למשוך לקוחות, עלויות ולהגביר את המכירות. הוא עובד קשה יותר, גם בסופי שבוע ובחגים. לאורך זמן, אם הדברים הולכים טוב, יכול לשכור אנשים ולהפחית את שיעור, אבל אתה חייב לשלם את המחיר. מדוע להרוויח כסף באינטרנט אינו יכול להיות זהה? כי המציאות היא כי זה אותו דבר. לשלם פחות, קרבות לא באמצעות רווחים, אבל צריך להיות פחות חשוב לעשות הכל כאילו היה עסק מסורתי. בעוד אתה לא מחשיב זאת, אל תצפו להרוויח הרבה כסף. לפחות לא בטווח הקצר. לבקר את הקישור כדי לראות, מתחיל עסק עם חלק מהם. רוחליו רודריגז

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved