ללמוד צרפתית

אם אתה רוצה ללמוד צרפתית, האפשרות הטובה ביותר היא ללמוד בארץ של דיבור צרפתי שבו אתה יכול לטבול את עצמך בשפה בכל יום. אם בכיתה עם סטודנטים מרחבי העולם או פשוט דרך העיר, לך תמיד להיות מוקף אנשים דוברי צרפתית. עם אימון מתמיד, תראה כמו ללמוד את השפה מהר יותר בזמן בלימודים בחו. צרפתית קורסים קבל בפריז, צרפת קורס צרפתית ב- Parisa בבית הספר שלנו במיקום מרכזי, במרחק של צעדים ספורים מן מוזיאון הלובר, מרכז פומפידו את קתדרלת נוטרדאם. למד צרפתית במבטא אמיתי במרכז תרבות ואופנה האירופית.

פריז מציעה לך את ההזדמנות כדי לסעוד במסעדת ביסטרו צרפתי טיפוסי, לילה ללכת על גדות נהר הסיין, הכביש בר של אופנה עם מוסיקה חיה. קורסים הצרפתית ניס, צרפת בים התיכון, ניס הוא קשר מורשה בין האלפים, פרובנס, קורסיקה, איטליה. ניס, תמצאו נוף מצטיינים ב ה בלב הריביירה הצרפתית. היא יפה וזוהרת עיר החוף ואת אחד היעדים הפופולריים ביותר, אלגנטי בעולם עם אקלים חמים ונעים לאורך כל השנה. למד צרפתית בבית ספרנו EF ב- מרכז של ניס, במרחק של רק 2 רחובות מן (Promenade des Anglais) ומחוף הים, בו תוכלו למצוא אפשרויות שונות עבור ספורט מים ואנשים רבים נחמד, קוסמופוליטן. ככל שתלמד צרפתית בקורס צרפתית ב- Nizapuedes להשתתף רבים אירועים ופסטיבלים תרבותית המסודרים לאורך כל השנה. קורסי צרפתית במונטריאול קנדה היא עיר דו-לשוני בה תושביה דוברים אנגלית וצרפתית בו-זמנית.

EF בבית הספר מונטריאול הוא בעצם ספר לאנגלית, אך השנה, אנו מציעים גם קורסים בצרפתית סטודנטים Montrealpara אשר לבקש אותו. למה ללמוד צרפתית? היום הצרפתים לדבר את זה יותר מ 350 מיליון אנשים ברחבי העולם, גם שפתם הראשונה או השנייה. ישנם אנשים של דוברי צרפתית ב-54 מדינות. את רוב האנשים דוברי צרפתית, החיים ב צרפת, קנדה, בלגיה או שוויץ. צרפתית היא השפה היחידה בשימוש ב- 5 יבשות מלבד אנגלית שפה זרה מלמדים יותר בעולם אחרי אנגלית. צרפתית, יחד עם אנגלית, היא השפה שבה נעשה שימוש על-ידי האו ם, אונסק ו, נאט ו, ה-OECD את הבינלאומי האולימפי הוועדה (COE), האיחוד האירופי, הצלב האדום הבינלאומי. צרפת יש את הכלכלה השישית בגודלה בעולם לאחר ארה ב, יפן, גרמניה, סין, אנגליה. צרפת היא יצואנית השני בגודלו בעולם ההגנה ומוצרים חקלאיים. כמו כן, צרפת יש בייצור רחב של מוצרי מותרות, מכוניות, מוצרי תעשייה, היי-טק. העולם משקיע בצרפת: ב- 2006, צרפת קיבל השקעות זרות הגדול בעולם השלישי-ה. כמו כן, צרפת היא המדינה הכי נצפות על-ידי תיירים ברחבי העולם. סוגי קורסים בצרפתית עם EF קורס אינטנסיבי של EF הצרפתית מומלץ ציפורניים קורס צרפתית אינטנסיבית לסטודנטים המעוניינים ללמוד צרפתית מהר ככל האפשר. EF מציע קורסים אינטנסיביים ב פריז-ניס. גנרל צרפתי הקורס הכללי של הקורס צרפתי בנוי בקפידה כך התלמידים יכולים להתקדם רמה כל 6 שבועות, מיועדת לסטודנטים שרוצים דגש על הבנת הבסיס של השפה באמצעות תוכנית מלאה. הקורס פרנסס כללית הוא זמין בפריז או נחמד לתלמידים בכל הרמות, החל סה כ מתחילים עד מתקדמים. קורס בסיסי בצרפתית צרפתית בסיסית עם EF כמובן יסייע לך ללמוד צרפתית במצבים רגילים, בעוד יש לך המון זמן כדי להירגע, מבקר המדינה. הוא משלב חופשה מרגיעה בחו עם 20 שיעורים בשבוע של צרפתית. קורס הכנה לבחינות אם מה שאתה רוצה להגיע מוכן לבדיקה הרשמי של צרפתית, קורס הכנה לבחינה עם EF הוא דרך מצוינת להבטיח לך ההצלחה ביום הבחינה. רוב התלמידים לקראת מבחן DELF (הספר d Diplôme en פרנסז langue), quer יש 4 רמות שונות. לתלמידים מתקדמים יותר, אנו מציעים גם קורס ההכנה של DALF (Diplôme approfondi en langue פרנסז). תעודה DALF יש צורך להזין כל הפרנקופונית אוניברסיטת ברחבי העולם. דוגמאות של שיעורים של עניין מיוחד אורלי צרפתי קורס מתקדם, כתיבה, דקדוק. (פריז) כנסים (פריז). בצרפתית, אמצעי תקשורת (פריז) לקראת תרבות עסקית TCF, DELF וצרפתית הצרפתי DALF (ניס, פריז), התרבות (פריז) (פריז) צרפתית מטבח התיירות השיחה (נחמד). קולנוע צרפתי (נחמד) (נחמד) אוצר מילים ההיסטוריה, התרבות הצרפתית (נחמד) שרטוט ספרות אמנות צרפתית צרפתי דקדוק (נחמד) אותו. com אותו הוא / הורים / ILS / שפות / צרפתי /

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved