למכור את השירות או המוצר באופן אוטומטי ב- Internet

. זה מסובך, זה, קודם כל, אין טעות. אנשים רבים אומרים כי זה מאוד קל להרוויח כסף עם החברה שלך באינטרנט! אבל כל מי שאומר את זה הוא כי הם כבר עשית זאת, עשינו טעויות שלהם ואת העסק שלך מתגלגל. למי לא החלו, לא יודע מה לעשות בדיוק, זה נורמלי. רבים יחשבו הפיכת דף אינטרנט, לתלות אותה באינטרנט גם ככה כל העבודה.

"עכשיו, לצפות" אנשים רבים. כאשר הם מקבלים נמאס לי לחכות, אומרים כי "האינטרנט הוא לא למכירה". חושב אתר האינטרנט שלך הוא חדר תצוגה וירטואלית אשר פתוח 24 שעות. אתה יכול לעשות מה שכולם עושים, קרי, מסתכל על כמה אנשים נכנסו לאתר ההדגמה נעלמו ואת כל כך כל יום. או שאתה יכול לעשות מה מעטים (וגם כסף) הוא לשאול את איש הקשר שלך לשלוח להם מתנות! (אל תגידי לו כי אתה הולך למכור הכל, כרגע).

כאשר מישהו בא לחנות שלך פתוחה 24 שעות להזין, להציג והולך. עד שלא ללכת יגידו "ההמתנה! אם תספר לי את הכתובת שלך, שלחתי לך מתנה חינם". האדם הזה לקבל, כי אין לו לאבד, גם להבטיח לך שזה יכול להיות נמוך כאשר אתה רוצה… אם יש לך נוף מעט מאוד, כי דוגמה 5 ביקורים ביום (הוא מעט מאוד, כמעט כלום) זה אתה יכול לקחת את הכתובת של 3 או 4 אנשים לכל יום! . זה כתובות 90 או 120 לחודש אשר עשוי להיות מעוניין בעסק שלך! חלקם לא יחסר אל תתן את הכתובת שלך. לקבל את זה, מבין זה, שום דבר לא קורה. אתן לך את הכתובת ואחרים תהיה נמוכה. לקבל את זה, מבין זה, שום דבר לא קורה. אחרים, ימשיך לקבל מידע שלך חינם, ללא רכישת או שכירת כל השירות שלך. לקבל את זה, מבין זה, שום דבר לא קורה. באחת מהן, אולי ממליצים לאנשים אחרים את הידיעון שלך (הכוונה). COMPRARN, CONTRATARN את השירות שלך במוקדם או במאוחר כי אתם מעוניינים, כי יש להם כסף להשקיע ולא נתת להם ביטחון. פשוטה. כשמפילים כיוונים שניתן, החנות ברשימה של מנויים כי שליחת מיילים לכולם בניית אמון, נותן מידע חינם. תקציר: – ליצור את האתר שלך (פשוט) – תשאלי כל המבקרים מי אתן לך את הכתובת שלהם – שולחים מידע בחינם כדי לעזור להם (לא מוכרים) במשך שבועות. . אתה תדע יהיה להסתמך יותר ויותר על ti – מציג את המוצרים שלך, שירותים (עכשיו. כן, אתה יכול למכור). כל זה נעשה אוטומטית (באמצעות informtica) ואתה תקבל אלפי שיחות כדי לקנות ולשכור אותך עבור השירותים שלך!

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved