למכור חשמל

האם תהית אי פעם מה שנדרש כדי להיות "הטוב";? outcompete כולם הם מנסה לעשות את מה שהוא עושה, כדי להימנע לנחש בדיוק מה זה עושה את זה הרבה יותר טוב? אם אתה אי פעם בבעלות על-ידי אתר אינטרנט מסחרי לפני, אתה יודע מיהם האנשים האלה: הם אלה שמוכרים אותו מוצר, אך כי 200,000 $ בשנה לעשות זאת. יש להם מדרג גבוה יותר במנועי החיפוש, עדרי מבקרים נאמנים, רשימת דיוור עם 500,000 מנויים. בתור מנהל האתר, שני הדברים המפרידים אותם על פי ti: זמן וכסף. מי שעשה את חווית רכישה של שעה, הקמת עסק, קידום אתר אינטרנט, או שאתה לשכור צוות מקצועי אשר מכפילה את הזמן שלך על-ידי ביצוע משימות אלה. הכסף גם מפריד אותך מהם.

אתה יכול לקנות מוצרים ואנגארד, השכרת Elancers, רכישת טפסים משתלם יותר פרסומות. כמו המוכר eBay, הדברים הם מאוד שונים. אין צורך לבנות אתר אינטרנט של 25,000 עמודים עם תוכן ייחודי וקידום בקצות הארץ עבור רק עבור מנועי החיפוש ישימו לב. יש רק מנוע חיפוש אתה צריך לדאוג, eBay, מיליוני קונים חיפוש מנועי לשימוש יומי מטרה אחת: לקנות. EBay מקבל 1.5 מיליון צפיות בחודש.

בתור מוכר, יש לך גישה אליו בלי "בנייה" שום דבר. כל שעליך לעשות את ההתקנה חנות, לשלם תשלום סמלי עבור שלו "המשפט" של התנועה עוגה. כדי להפוך דברים אפילו יותר טוב, אינך צריך צוות של מדענים עובדים מסביב לשעון כדי לקבל בעמוד הראשון של רישומים. כאשר פומבית לסגור, יהיה בעמוד הראשון כמו כולם. EBay מציב שווה עם המתחרים שלו. גם אם אתה עשיר ומנוסה, יכול outcompete אותם דרך הבנה של שוק יחיד של שני משתמש טוב יותר מאשר אותם… כלומר כל מה שנדרש כדי להיות "גיבור למכור חשמל", גם אם אתה אפס במועד זה. נכתב על-ידי האל Isaías, מחבר "כיצד הרווח ב- eBay בשבעה ימים בלי לבזבז אגורה". לזמן מוגבל אתה יכול לקבל עותק pre-publication של ספרו של רבע אחוריים מחיר הפרסום!

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved