לעשות מה מניע למצוא תעסוקה?

1. הכלכלי למוטיבציה. הצורך הנפוץ ביותר כסף כדי לשרוד, אנחנו רוצים כסף. דוגמה: פליפה רוצה כסף כדי לפרנס את המשפחה שלך וברצונך בכל עבודה, לאחר לקבל אותו ניתן לשלם את חובותיהם, כבר הוא יחפש משהו יותר טוב. אם הוא יכול… 2.

המניעים של עצמאות. האפשרות של השוהים בעצמך. דוגמה: קלאודיה לא רוצה להיות בהתאם ההורים שלהם, כאשר הם נותנים לך תשלום חודשי חייבת להתאים כל הכללים הם לכפות, פשוט לחפש עבודה כדי להיות עצמאית, לחיות לבד וכך ניתן אולי לשפר יחסי המשפחה שלו. 3. המניעים של שיפור כלכלי. לשפר את השכר. דוגמה: עבודות רנצו במעבדה, הוא המוכר ביותר, הוא יודע כי הוא צפוי למנות את חברה דומה אחרת שבה רפואי נציגי מכירות להרוויח יותר, ולאחר מכן לשלוח את קורות החיים שלך עם חבר.

4. המניעים לפיתוח מקצועי. עובד בארגון בה וניתן להגדירם או ניסיון פיתוח קריירה משביע רצון. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של סטפן בורגס. דוגמה: ג'סיקה עבד ב- s מריו, הוא חבש שני שנים באותו פוסט, מספר שלם סגל הוכשר במלון שכנות (גם של חמישה כוכבים), לא היתה אפשרות להחיל עבור שיחות פנימיות, היה האפשרויות גדול של פיתוח, וזו הסיבה לכך הגיש קורות החיים שלו למשאבי אנוש, לאחר חודש הוא התכנס לראיין. כיום הוא ראש מדור. 5. מוטיבציה לעבודה זמנית. עבודה עבור תקופת זמן למצוא עבודה אידיאלית או סיום לימודים. דוגמה: Melisa היה בשנה למדעי התקשורת, רציתי ללמוד אנגלית, אך הוריו לא יכול היה להרשות כמיהה זו, הסיבה למה הוא רץ חנות כל-בו, כרגע עובד שבזבזתי זמן חצי, ללמוד אנגלית. מוטיבציה 6 על-ידי אקלים ארגוני טוב יותר. לשפר את האינטראקציה וסביבת העבודה. דוגמה: חואקין מרגיש מעט מוערך על ידי הבוס שלו, זה עושה לא לתת לך עסקה טובה יותר מדי חזק וכבר עד שהוא נתפס אתה חושש, לכן הוא בכל סוף שבוע שולח קורות חיים חמש על כמה הודעות בעיתונות, ו גם אוטומטי שמהווה לחברות אחרות, רוצה לעבוד. לא הוא תומך עוד יותר. 7. מוטיבציה עבור תנאי עבודה טובים יותר. לפתות את התנאים בהם אנחנו מרוצים ביותר. דוגמה: דניאל, מתגורר ב Lurin, כל יום הוא מתעורר בשעה חמש בבוקר כדי להגיע בתוך חלון זמן, רק אחר חרוט של לימה – פרו, הוא רוצה לעבוד באחת מהחברות 50 נשארים טרפז Lurín. 6.8 מוטיבציה להרחיב את היחסים. לפתח חיים שלמים של יחסים במרחב חברתי מסוים. דוגמה: מריה דולורס מקבל הצעה של התעסוקה לשכת המסחר, הם שילמו מעט עם זאת העמדה מאפשרת לך לאינטראקציה נרחב עם חברות אחרות, כך אתה בוחר לקחת אותה, תלמד איך לקיים אינטראקציה עם מעסיקים, מודע כפי Someday הינם יוכלו לעבוד ישירות עם אותם. אחרי קריאת מאמר קצר זה. מה מניע לך למצוא תעסוקה?. זכרו כי זה יכול להיות שאלה של הראיון עם מעסיק פוטנציאלי. האינטרנט של ה מחבר:

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved