מה הגיוני בעיר

התשובה היא ברורה: מה שנותן תחושה, אבל תחושה אמיתית העיר, הם משוגעים שלה. מה הייתי חברה בלי שלהם מטורף? אני לא יכול לדמיין, כי זה יהיה שותפות מלאה. אנחנו יכולים לדלג שירותים ציבוריים (למעשה, כמה ערים שאני יודע, הם יכולים לשרוד בלי חשמל, אף אחד לא אומר כלום), אוכל (יש אנשים לא זוכר מתי היה האחרון בה נבדקת אותם), של אשליות שלו, כדורגל, סקס, ביטחון הציבור, אבל לעולם המטורף שלך. גם בפינות, איפה זה haranguent צבאות בלתי נראה או בפארקים שבו שמחים עם השק מלא של מאמרים חסרי תועלת, אנשים משוגעים הם חלק מהנוף העירוני ומהוות חלק חיוני של הקהילה שבו הם נמצאים. המילון אומר לנו מטורף הוא. שאיבד את המשפט אבל המציאות, ואת גם מומחים, לספר לנו כי מה שחסר להם בשטח השיפוט רזרבי באושר, הם לא tiene4n חששות לגבי שלה חסרונות או חברתיות קדומות ופחד מה לומר חברים או שמור הופעות ומשם העובדה כי ליהנות מהחיים עם כמה נכסים שלהם.

המשוגעים באים והולכים. ראיתי במקום אחר. ואן שמלות עם המדים קלאסי שלהם דומה סחררה או פריטים צבעים אשר משלבים עם האש של אחרית הימים. יש להם חברים התורמים ואת הרבה סיפורים לספר: כמה נולד הפנטזיות שלהם ואת שלה דיאלוג מתמשך עם עצמם ועם ישויות בעלות המאכלסים הסיפורים ככל הנראה ממשיים או דמיוניים שלו העולם שייך דרמה וטרגדיה דחף אותם כלפי המדינה שבה הם כיום. רוב locos, המוצהרים ככאלה, הם תושבי הרחוב. אחרים חיים בתי אבות, בתי חולים מיוחדים או משוגעים. אבל אחרים ליהנות מהחיים כמו זמרים, עיתונאים, מנהיגים ספורטאים (אדם החבל להציב מכונית אחת הנוסחאות?). ההיסטוריה של רומא, ישנו פרק המוקדש הקיסרים מטורף נוצר על ידי טיבריוס, קליגולה, Nero, Claudio.

יש המחשיבים את השיגעון כמו מנודים של החברה או חבל, אבל משהו יכול להיות הסכמי: הטירוף יש קסם מתוק, טיפשים אנשים במקרים מסוימים יותר מאשר אלה המתוודים חיים שפוי. לכן לוקו אחד או יותר עשוי או מתנהג ככזה. לעשות שהשיגעון נוטה להיות משאב מאוד מועיל עבור אלה המעוניינים מבחינים או להיפטר אחריות כבדה. להיות משוגע זה לא, אחרי הכל הסרט הזה מישהו יכול להעביר. ערים למעשה פיתח לא רק לא מציקים המפורסם המטורף שלך אם לא כי הטיפול בהם, הם רוצים אותם ולהגן עליהם. ומרגישים שהם נהנים בהם. אזרח ראה אחרת מי היה בביטול מטורף, אמר בתקיפות: "תנו שקט, זה יכול להיות משוגע להיות הוכה ע י החיים אבל הוא לא עושה לך משהו." "בנוסף, יודע אלו מטורף, מושחת וכל רועש, הם משוגעים שלנו". מטורף שלנו: הם אלה שנותנים שם בעיר. אם אתה גר במקום שבו זה לא ראיתי. זאת טכניקת לימוד, דאגה שמשהו מוזר קורה בפנים. אבל אל תדאג: אולי מטורף, אבל אתה לא גילו אותם. אם אני הולך לערוך חיפוש מסלול ניתן: כמה מוקדשים לכתיבה. ואחרים, לקרוא מאמרים אודות מטורף.

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved