? מה הם עושים את זה? מה את הערך בחיי הנישואים שלך

פעם חבר, כמעט אחי, שאל את השאלה הבאה: מה הערך בחיי הנישואים שלך? אמנם נכון כי השאלה היא די קשה לענות, הוא מסובך, כי כל נישואים הם שונים אחד מהשני, יש תבנית, דוגמנית להיות אחריו; אבל מנסיוני האישי של הזוג, אני יכול לענות על שאלה זו. קודם כל אני חושב כי זה יכול לא לבחור, או להתפשר על משהו מסוים כדי להעריך את זה בתוך הנישואים שלי; אני חושב כי כל ההיבטים הנישואים שלי הם ראויים להערכה. מצבים למצבים חיוביים ושליליים. אתה יכול לעשות רשימה של כל מה שאני מעריך את הנישואים שלי: להיות יחד עד כה (27 שנים), זה עניין לערך; מאז אתה רוצה להגיד, זה משהו כי אנחנו עדיין ביחד, וכי משהו חייב להיות חשוב. ניקח בחשבון שהנישואים שלנו הם חשוכי ילדים, קרבה הוא הרבה יותר חזק מהרגיל. אולי אולי בשל כך כאשר עמדתי להתחתן, בשבילי זה היה משהו חשוב בדרך ההורות; בשבילי זה היה יותר חשובה העובדה כי יחלקו את שארית חיי עם אשתי; הילדים היו באים אם דיוס היקר hubise. דירוג ואני גם מודה לאלוהים על שגרמת לי כמו שאני: (צניעות הצידה) לא אטרקטיביים מאוד מבחינה פיזית ללא רוח של don Juan. כי לראות את הנושא, מה שהיה טוב שלי: מוזיקאי, זמר, נראה טוב פיזית ו רוח donjuanesco נתקע בפקק הבעיות אלף לילה ולילה.

מעבר זה הערכה בנאלי, אך נועד אך אינם מבקשים צער לאדם אשר נותן לי את חייו באהבה. זה באותו המצב של הורים ללא ילדים, נותן לנו את ההבחנה להיות מסוגל לעשות את כל הדברים יחד, וזה גם שווה הערכה, מאז יותר זמן להיות יחד, עוד דברים רגילים לחלוק. זה הגיוני כי הכל לא אבוא, לא קל כפי שזה נשמע; הנושא הוא גם קצת קשה לפעמים. סתירות תמיד עלתה במהלך חיי הנישואין, תמיד יש פרטים ונסיבות שבהן של פתאום, אנחנו מסכים. אני חושב כי הדבר החשוב הוא לדעת כדי למדוד את מידת החשיבות של אי התאמה.

הדבר החשוב ביותר? בצלחת סבון המים לא יכול להיות? או שאני רוצה לצאת להרפתקה מעת לעת ברחוב? אבל ההערכה של הערכות, הוא ללא ספק, האהבה. אהבה מעבר התאהבות, וכן משיכה פיזית. אהבה שגורמת לנו לאחל את הטוב ביותר עבור בן הזוג שלנו. אולי לברוח ממני יותר בנסיבות חיי הנישואים שלנו, אבל אני בטוח שיש להם כל הערכה חיובית שלהם.

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved