מנהל מכירות

מה עושים מנהלי מכירות? קנה זול יותר – למכור במחיר גבוה יותר – oblaposhivaya, רווח מפיק הקונה? לא! מנהלי מכירות עוסקים להפיץ את התרבות (ללא חלוקה של "טוב" או "רע")! מי יציע לנו את המחשב החדיש ביותר, אשר יציג את הבגדים האופנתיים ביותר, אשר ידבר על ההתפתחויות המתקדם ביותר של האנושות, תוצאות של מחקרים של המחדשים תרבות, גאונים? זה נכון, זה היה מנהל מכירות. זה היה מנהל מכירות מעוניינת ביותר שהיו לנו בגישה כל העושר של העולם שלנו, הוא מנהל המכירות יציעו לנו כל מה שאנחנו רוצים עבור מחיר. כמה דברים יפים שנעשו על ידי אנשים? כמה אנחנו מכירים אנשים מוכשרים באמת אף אחד לא יודע על מי? למה לא לעזור לאנשים הללו להיות מפורסם לא מפרסמים שנוצר על ידי מישהו מאוד את הדברים הנכונים? מכיוון שאנו בו אף אחד לא ישלם. מכיוון שאנחנו עושים בלי חבורה זו של הדברים החשובים. לפעמים, אנו יודעים כי אחד המקומית בקבוק בירה לא שותה, לקחת צ'כי או גרמני או אמריקאי. אבל הכי מקומיים טריים טעים וטוב יותר מאשר תחליף מראש ארז משומר. זכור, זה קורה לעתים קרובות שיש איזשהו דבר ולקבל אותו במקום לא ידוע. האם אתה זוכר את "הגירעון" הסובייטי? ..

תמיד יש אנשים שיכולים להציע משהו שימושי. תמיד יש אנשים שזה משהו מועיל יש צורך נואש. לעתים קרובות מאוד, הם לא מכירים אחד את השני. אולי שמעת משהו על המצאה מדהימה לחלוטין אשר נטען על ידי החברה, אך אף אחד לא יכול להביא את ההמצאה לייצור? אבל הממציא עצמו לא יכול להבין מדוע ההמצאה שלו אינה מופעלת תרבות היומיום של האנושות. העניין הוא שיש חוליה בשרשרת הממציא, היצרן משתמש.

קישור זה הוא בדרך כלל מנהל מכירות אשר "ספינים" כל המצאה הדרושים במחיר מסוים. כולנו יודעים לעשות טוב – זה טוב לעשות רע – כי רע. אבל מי מגדיר מה טוב ומה רע? האם מעשה טוב, וגם האדם אליו אתה צריך עזרה, אני שונאת אותך. האם זה קורה כל כך טוב מניעים רעים? הוא רצה אנשים להיפטר חברה של רוע – טוב הדחף, הוא נסע לצלם את הפקידים המושחתים – הרע? האם זה יקרה בצורה כזאת שאתה רוצה לעזור לאנשים, אבל הוא מסרב? כיצד לקבוע אם אדם צריך לעזור? איזו עזרה הוא מוערך יותר, זה היה נעשה עבור הודות או אחת שבה אנשים שילמו? מה הוא מוערך יותר מתנה או קנה? כל תועלת ניתן להעריך. אדם יכול להעריך את התועלת של טובין או שירותים על ידי גורמים שונים: – הפעם זה נשמרים; – סמכות אשר קיבלה: – מאמצים שלא בילה וכו ' אבל הערכה יותר או פחות מדויק של התועלת של המוצר או השירות יכול להינתן רק במזומן. ישנן חברות פרימיטיביות החליפין טבעי, אני בננות, אתה בשר. תארו לעצמכם כמה משקל השירות צריך לדעת כל המעורבים להחליף את זה? ארבע בננות יכול לתת את רגל של עוף או שקית של מלח. עוף יכול לתת רשת דיג. שקית של מלח ייתן על כיסוי החלציים. אם אני צריך רשת דיג, כמה אני צריך לתת לה תחבושות ירך? קשה … אולי בגלל זה בחברות פרימיטיביות הם פרימיטיביים? כי המוח עסוק בספירת תחבושות ירך? ובכן, זה הוא המצאה של האנושות, כמו כסף. נקבע המחיר של כל הדברים ושירותים, אתה הולך לנסות. טובין שווה פחות עלות ההטבה ממנה – אנחנו לוקחים. מה יקר יותר: לגרש את המכונית לתחנת שירות או לתקן את זה בעצמי? כל מחליט על עצמו. אבל כסף יש להוציא, או לתיקון בבית מלאכה, או על אובדן של זמן ומאמץ משחק "בידי מיומן מאוד".

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved