מניע חינוכי כלי רב עוצמה עבור שימור

בימים אלה העולם – פוסט ברמת תיכון – מוסדות חינוך שונים, הם דואגים לנצחיותה של סטודנטים באוניברסיטה. הרבה פעמים ישנם סטודנטים רבים אשר להירשם למוסדות חינוך זה משאיר את תהליך הלמידה לפני השנתיים. הסטטיסטיקה מראה כי כמעט 42% מהתלמידים הודה לא להשלים את תוכנית הלימודים שלהם ולנהל את. הלימודים. הם כמעט תמיד של גורמי את הנשירה של תלמידים. איך הפרופסורים לממן את לנצחיותה של סטודנטים באוניברסיטה? מה הם הגורמים הנחוצים להשגת שמירה תלמיד גדול יותר? מחקר 2000 שנערך באוניברסיטת שיקגו על ידי טינו ד ר גילה כי יש מספר גורמים הקשורים לתהליך ההוראה חיוניים לקידום שמירה; חלקם של אלה דה פקטו-res הם לדוגמה: למידה, את הציפיות ואת התמיכה של מורים. נוספו גורמים אלה את המוטיבציה. בערכאה הראשונה, אנו מסכימים עם ההצעה של ד ר טינו, התלמיד צריך להרגיש שאתה לומד מידע חדש או להרחיב את הידע שכבר יש לה על נושא המחקר.

המידע חייב להיות רלוונטי ההקשר שלה שגרה התלמיד. במילים אחרות, עליך להיות תמונה ברורה איך ליישם את הידע הזה. מצד שני, זה הכרחי ליצור ציפיות גבוהות על התלמיד, כמו הסופר של הסיפור ממשיך הקורא עם צמא להמשיך לקרוא. ראוי להבין כי הידיעה כי אתה מקבל גישה זה ההישג של המטרות שלהם ואת ההצלחה בעתיד. ציפיות אלו הם הבהרה בכלל פעמים באמצעות דוגמאות הנוכחי מאויר בקורס.

הגורם החשוב השלישי זה שילם סטודנט השמירה נתמך על ידי המורים שלהם. רוב סטודנטים, בעיקר בסמסטר הראשון של המחקר צריך עזרה, חברתי, רגשי ואקדמי בזה לציית השינויים המלווה את המעבר בין התיכון ליד האוניברסיטה. מורים יכולים לפתח אותם באמצעות למידה בתוכו היכולת של תלמידים של חיברות, ועבודת צוות. מוטיבציה היא הגורם החשוב ביותר להשגת שמירה גבוה יותר של התלמיד. זהו כלי רב עוצמה עבור שימור; זה מוגדר את היכולת לנוע לעבר המרדף אחר המטרות. אנדי-res, באמצעות דוגמה שלהם, טיפול אמפתי, שיעורים אינטראקטיביים ללא ספק יכול לקדם את העצמה סטודנטים שיגבירו את הרצון הפנימי שלך, aprerder.

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved