מתנפחים מטוסים שינוי קאמבר

כל כלי טיס הוא פשרה. הוא נבנה כדי לטוס מהר גם או איטי לארץ המשרד, במרחקים של משקל נוסף. מדובר על מדחף של מטוס או סירות מונעת. הוא מאוד קשה עם חומרים היי-טק או פשוט וכולל ביצועים פחות. המטוסים בנויים מסיבות רבות, כל אחד מהם יכול להיות חשוב יותר או פחות למטרתו המיועדת.

כמה מטוסים עשויים לשנות מעט את הטיסה לשרת גומחה או זוג גומחות טוב יותר מאשר סוג המטוס דומות. אנו לומדים יותר על האפשרויות שלנו של חומרים, התעשייה האווירית לישראל אנו ללמוד היה שילוב של משתמשים מרובים, עדיין לשמור על בטיחות ב אווירודינמיקה במהירות נמוכה ויעילות במהירויות גבוהות. אני מציע מערכת של שינוי קאמבר של האגף מתנפחים עבור מטוס קרב מודרניים לחסוך דלק ולהגדיל את הטווח. כדי להגדיל את המעלית על להמראה, שבו הדלק משמש הרבה, אנחנו מגדילים את טווח שמטוסי בשדה הקרב בהעלייה שעה באותו העומס יהיה שימושי בתחמושת חכם כדי להרוג, להשמיד, להרוס את האויב כדי לשרת שלנו פוליטית. חיוך מתוך ציפייה, הוא הזוכה.

המערכת מוטבע באזורים של שני סנטימטרים לעומק על הכנפיים. נא שים לב הנחיתה ממהירות F-104, לשקול את האפשרות להקטין את המשקל של גלגלי נחיתה ואת גודל הצמיגים כדי להגדיל את המנה. שקול קרמיקה במחיר שחיקה ותחזוקה, אשר נשמרות? שים לב מהירות השינויים במאפייני טיסה איטית, הפחתת הסיכון של בטיחות קצר יותר להמראה ונחיתה לחמניות. שינויים בביצועים גם מאוד עזרה סיוע אווירי קרוב או טיפול של חברת גלגלי נחיתה. לטרף נוכלים עבור מטוסים ללא טייס הביצועים רבים יותר זמן בשדה הקרב עם טווח גדול יותר, מהירויות טיסה איטית תאפשר תמונה טובה יותר לזהות מטרות לפני חיסולו של תקופה זו של זמן. לחשוב על מושגים אלה. "הרומח וינסלו" אם יש לך מחשבות חדשני ונקודות מבט ייחודי, באים לחשוב עם לאנס; / wttbbs

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved