ניהול והכישרון האדם בחברה

תשומת לב החיים הפנימי שלך כך שאתה יכול להדריך אותך מאשר פירושים הטיל מבחוץ על מה אתה רוצה או לא רוצה. ניהול טוב מודעת, אשר מייצג את ההון האנושי של החברה, כישרון האנושית היא מגלה את עצמה, לכן עליך להיות זהיר מאוד, כי זה לא מבוזבז, מבוזבז, כמו הרבה חברות בארץ, במיוחד בתחום תעשיות קטנות/בינוניות. מכאן, עניין שלנו אשר מסומנים על החברה, ניהול שלה עם אחריות זו ולא ידועה לשימוש נתקל האדם כראוי ההון. הכבוד זה טורו גבריאלה מי יבחר בהתמחות ניהול האיכות והתפוקה של Facesa באוניברסיטה של Carabobo אומר, כי האתגר מתמודד עם מציאות זו, אינו מבוסס על בלבד, מדידה ובקרה, צריך לפתח כלים, טכניקות, מודלים ומערכות הפילוסופיות של הפיכת עבודה אחראית הדרכה להשיג ניהול הון אנושי אמיתי לפתח כישרון הכולל על-ידי הארגון, מה לפעמים מוגבלת שינוי השם של האזור, השארת בצד החלק מבני היסוד של הפילוסופיה החדשה הזו של פיתוח צוות. מוסיף בול הדעה שלך, זכור, כי ההון האנושי הוא הסדרה של aptitudinales ידע, היחס ומיומנויות אדם יש לו, האישית, הגדר אותו לשניים: 1. השימוש של ההון האנושי, אשר היא זו שבה האדם מייצר יתרון משתלמת לו מבחינה כלכלית. 2 הפוטנציאל ההון האנושי, המשמש אלא אם כן הוא יוצר שום תועלת כלכלית, אולם, היא הפרנסה של ההון האנושי של שימוש.

כישרון האנושית היא זו הבירה מייצרת או מסוגלים לייצר, באמצעות פעולות היומיום או חדשנות, היתרונות הגבוהים ביותר עבור האדם והן החברה אשר מציעה את שירותיה. נחשב, כי ארגונים מביא את הניסיון הרב שצברה שיש אנשים שיש להם משכורות נמוכות, זה מגדיל את העלויות מוסתרים, הבנת אלה כאדם היא כפי שהיא משתקפת הוצאות כי עליית, עקב פסולת, חוזרת (בדרך כלל לא לכמת), תוספות שעות (אפילו אלה שלא משלמים צוות), עניים אקלים ארגוני, כיסוי נמוך של הגשמת הפרופילים המשימה. יש לקחת בחשבון גם, ההכשרה של צוות או אימונים פונה מדי יום עם כל הבעיות הללו וכדי לפתור אותן, לא מספיק יש רשימה של הצרכים, כמו גם את עבודתו כדי לזהות מה הידע, הכישורים aptitudinales, לייצר רווחים טובים יותר לחברה כמו גם להשיג הסתגלות ברמה נמוכה יותר, יישום של הכלים החדשים הללוטכניקות, דגמי מערכות או הפילוסופיות של עבודה. בדרך כלל סיכוי קטן כי יש בתהליך זה, שכן אין לו מודל של כישרון האנושי, פרקטיקה זו נתמכת על ידי בדרך כלל לעשות זאת, מה יכול הוסף כי החיים, הסתגלות לחברה, מיקום, פעמים יש ירד מ באופן מסחרר. בהחלט, שימוש ההון האנושי מחייב ברציפות לעדכן, תוך כדי לפתח את הכשרון האנושי, הוא מכוון כדי לזהות, לנהל, משימה קלה כאשר הדבר החשוב הוא טופל על-ידי דחוף, האחרון סופג אחוז גבוה של המאמצים של האזור. תהליך דוגמנות הכשרון האנושי הוא עבודה אסטרטגית יותר, בעוד ניהול ההון האנושי הופך עבודה מבצעית ברגע זה לכמת. למעשה, כי בימינו מתחיל עידן חדש שנקרא היה הכישרון, כלומר, הזמן בו הון וטכנולוגיה הם כבר לא מספיק כדי להפוך את ארגון לשמור על עדכניות לשרוד היום הוא הסביבה הגלובלית, עכשיו חיוני יש יכולת כישרון וחדשנות, במיוחד בדור של שטחים לפיתוח צוותים ביצועים גבוהים.

פרספקטיבה זו ההנחה היא שיפור מתמיד ארגונים הביצועים והיעילות של התהליכים שלהם, כל עוד אתה לשים הדגיש את חשיבות הצורך של הקמת צוותי עבודה. הרעיון של קישור הכשרון האנושי ופיתוח צוותים ביצועים גבוהים מבוסס על: אנשים מוכשרים באופן יעיל לקידום, פיתוח צוותים יעילים בהתאם הביצועים שלהם מוצרים עבור המוסד; מוסדות למקד את תשומת לבם ברמה המרכזית של ניתוח כי הם אנשים כמו חלקי הציוד מעל הצוות. לכן, ניתוח אנשים, ניתן למעשה לציין מאפייני הישות ביקשו או נחשב לגילוי אנשים מוכשרים אשר יכולים לשפר את הצוותים שלנו בתוך ארגונים שלנו. לבסוף, בניתוח של הנושא חשוב מאוד לשקול מה אתה חושב Carpio חוסה, כאשר מתייחסים לזה לא שמץ ספק, היום מזוהה טווח, השפעה, ערכו של הידע כישרון או הון אנושי, כך הוא כך מספר חברות ברחבי העולם כולל בתוך דוחותיה הכספיים שלה הון אינטלקטואלי. למרות הגורם כספי זה חיוני נראה החשוב ביותר, הוא אינו אלא דרך אנשים החלטות על פיננסים ומשאבי חומרים של חברה. ההון האנושי הוא מי יכול להכפיל את המשאב הפיננסי דרך ההחלטות שלהם. כדי להתחרות בסביבה הגלובלי, המרות מאוד תחרותי דינמי, מואץ, עמוקה נדרש שינוי רדיקלי אמונות, מנהגים וערכים של החברה, שבו אנשים חייבים להניח תפקידים שונים ולאמץ את חזון של פתיחות רבה יותר וגמישות לשינוי. כדי לבצע זאת, אתה חייב להילחם כדי להשיג את המחויבות של כישרון האנושית, אשר ניתן להשיג רק אם יש עסקים שיווי וצדק. האוצר האמיתי היוצרים הקיימות ויתרון תחרותי לחברה היא הכישרון האנושי מהנדס תעשייה, עורך דין.EGADE (ITESM), UC, האוניברסיטה של צ'ילה, לתארים מתקדמים תואר בניהול של חברות להזכיר בשווקים, משאבי אנוש; איכות ויעילות; חינוך ph.d. במי פרופסור לחינוך מתחם UC פונה חוקר לתואר שני. רכז בוגר ניהול איכות ויעילות התוכנית, פרצופים, UC כיסאות סחר בינלאומי; נושאים ניהוליים, שיווק; יועץ התנהגות ארגונית – עסקית ייעוץ DEPROIMCA EXATEC

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved