ניתוח אף

ניתוח אף מהדורה מתרחש כאשר כל ניתוח אחר הצורך בניתוח האף כדי לתקן או החוצה, כדי לתקן אי סדירות הקודם של ניתוח או כדי להסתיר את הצלקות או סימנים אחרים של ניתוח ניתוח אף הקודם. הגורמים החשובים המסדירים מהדורה ניתוח אף הם: 1. כעת לראות את האף 2.? מה הבעיה או של אי-סדירות אשר חייבים להיות כתובות / לתקן 3.? כיצד הוא להצטלקות מ הקודם surgeries 4 זה שניהם.? המצב הנפשי של המטופל מבקש את הסקירה, כלומר, הוא / היא פרפקציוניסטית שאינה יודעת שובע, מכורים ניתוח, או פסיכולוגית בלתי מאוזנת באופן כלשהו שגורם יישום כירורגי בתואנה 5. הבעיה היא לתיקון אם כל הגורמים הללו הם בסדר, לאחר חולה שאינו שבע רצון שלו ניתוח אף הקודם המבוקש כעת ניתוח השני, אף אחד של המנתח אותו לבצע ניתוח אף ראשי או מתמחה מנתח ניתוח אף? סקירה. מנתח מומחה ניתוח אף מהדורה שאומן במיוחד בשדה, חשוב לשאול שאלות רלוונטיות של מנתח כל מי מציע לעשות את העבודה עבורך. אמנם נדירים אף הוא לחלוטין מחוץ התיקון, חשוב לנתח את המוטיבציה של החולה לאחר מספר surgeries. על-פי ניתוח סטטיסטי, יש לבצע את ההליכים ניתוח אף עדכון ב- 17% של המספר הכולל של ראשי ניתוח אף ניתוח בארצות הברית.

עם זאת, חשוב לציין כי אחוז גדול של המקרים, אי-סדירות קטן מאוד או מכה הגורם את הגרסה ניתוח אף, לרוב, אלה הם בעיקר הליכים Office לבצע על בסיס קופת חולים כללית, תמורת תשלום קטן מאוד. זה מקרה נדיר נדרש של סקירה מקיפה, ניתוח אף עבודה אלא אם משהו, מסיבה כלשהי, יש שהשתבש. בנוסף, רוב המקרים "נקי" הנותרים הם התוצאה של אלה נדירים במקרים בהם החולה גרמה נזקים האף אחרי הניתוח עבור סתיו, פגע באף או טראומה גופנית אחרים המצריכים תשומת לב כירורגי. נדירה ככל שיהיה, חולים, החלטת לאחר ניתוח אף את האף קטן מדי עבור הפנים, כי אין כל פסול של רופא את המשפחה, אך בקשתך שינויים. במקרים אלה, מנתחים להוסיף רקמת revisoras, הנחיריים להפיץ למתוח מעט להרחיב את סחוס האף יותר כראוי את הפנים.

יש כמעט אין מצב האף יכול לתקן, לתקן או לשפר. מקרים נוספים של בקשות לתיקון ניתוח אף עליך לעשות כאשר חולים בקשת של מסוימים "חפש" של אף חדש. הם להביא תמונה של אדם מפורסם או דמות היסטורית ולבקש את האף הזהה לתמונה. וגם אם התמונה של המחשב אין להצדיק מה דורשים להיראות כמו סלבריטי המועדפים שלך. לעיתים קרובות התוצאה הסופית לא עומדת טוב להם למטרה מהדורה rhinoplastic המקצועיים מנתח כדי להפוך את האף "רגילה" של מראה, כלומר, כדי לחזור למצב המקורי. מוזר אמירה זו, מקובל מאוד חולים לקבל בדיוק את מה שהם רוצים, ולאחר מכן שינית את דעתך. מספק מידע מקיף על הכנת ושחזור של ניתוח אף, כמו גם את העלויות, מנתחים ונהלים, כולל סקירה ניתוח אף. מידע ניתוח אף היא אחותה של אתר

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved