ניתוח טכני

שוק המניות האמריקאי בשבוע שעבר נשלטה על ידי השוורים ואת חיובי המאקרו כלכלית הסטטיסטיקה, המאפשר דאו ג'ונס בבורסה הסתיים עלייה מתונה במחירי שבוע. הבעיה העיקרית של הכלכלה המשתתפים לא לאכזב את שוק המניות, מראה את הדינמיקה של הפחתת אבטלה מספר התביעות לדמי אבטלה ראשונית. הנשיא ברק אובמה על נאומו האחרון שלו כי הממשלה שולחת יותר ויותר מאמצים כדי לקדם את שוק העבודה וצמצום האבטלה. כמו כן צוין כי חבילת התמריצים בקונגרס בשנה שעברה, מניבים תוצאות היום, והוא הייתה החלטה נכונה עבור הכלכלה האמריקאית. עם זאת, מגמת הירידה ההלוואות לצרכן ואת הפעילות הבנקאית שנצפה בתחילת בארצות הברית. זה עושה את זה להתחיל שלילי במקצת עבור הבא בעתיד מניות מדד דאו ג'ונס. המשקיעים בארה"ב צפויים ב -23 ביולי, יפורסמו כאשר בדיקות מאמץ שנערך על גדת 91 באירופה.

העובדה כי המערכת הפיננסית באירופה יכול בקרוב סובלים החוב הריבוני של מדינות האיחוד האירופי, להפעיל לחץ על פעילותם של המשקיעים במגזר הבנקאי בארה"ב. המצב הנוכחי בשוק המניות עולה כי המכשירים מצרך בסיסי בתחילת השבוע הגיעה לשיא שלה מכירת יתר. אם חיובית מאקרו כלכלה תמשיך לשמחת המשתתפים של שוק המניות יכול לקוות כי ריבאונד של מחירי המניות של דאו ג'ונס על רמות תימשך יותר מגמות מגמה יציבה. הרקע הכללי של תחילת השבוע – חיובית. רמת תמיכה 9700-הגבול התחתון של התעלה. 1 התנגדות ברמה של 10 470 באמצע ערוצים.

רמה 2 של התנגדות-11 140, הגבול העליון של התעלה. הקו Tenkan ו Kijun נקודות המשך אפשרי של מניות הצמיחה במדד דאו ג'ונס בשבוע הבא. Chinkou קו חצה את טבלת המחירים מצביעה גם תחייה של הקונים בבורסה. אינדיקטור ענן Ichimoku לא שינה את צבעו הצבעה על חידוש שיעורי צמיחה ועדיין אותות הפחתה עתידית במחיר של דאו ג'ונס. השיפוע של הערוץ – הוא נייטרלי. תקציר – אולי בשבוע הבא אחרי הטכנית קטין צמצום הגידול במלאי אינדקס יתחדש. בהינתן המצב הנוכחי במכרז, המלצתנו על מדד המניות הן כדלקמן: קשרי משקיעים – משרות ערוץ הקניות. מדד מחירי בשליש הראשון של התעלה במצב נוח שוק המניות עשוי להיות פתוח לשיפור. סוחרים וספקולנטים – שבוע העבודה הבא שלך מוגבל רק את הגבולות של הערוץ המסחרי.

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved