נקמה של הקונדור

של אנשים שכל מה הדבר כלפי הקהילה, כבישים, בניינים, ארמונות, מקדשים, אף אחד לא סבל לא רעב, לא גר ברחובות. ילדים הוכנו על פי אנשים צעירים באמנות הציד, חקלאות, נשים גברים עבד לצד, הייתה חברה צודקת, מסודר, שבו כל חבריה, חבריה תרמו המדינה, עם נדיבות, משום הרווחה הנפוץ היה החשש של הסרגלים שלהם. העמים המנוצח היו קשורים למצב החקלאי, הוא נתן להם זרעים, בעלי חיים, מזון, נשים כדי להמשיך את חייהם ללא בעיות. בום זה בא לידי ביטוי שלה ארמונות רבים כדי לאורכה ולרוחבה של הטריטוריה שלו, מעוטרות זהב, בכל מקום. צ'יפס שלהם לבש זהב, מקדשים שלהם היו אלילים זהב טהור, מוגש להתאחד בקהילה פולחן אמא אדמה, האלים היו ממוזלים, אבל יום אחד חיי שאנשים אוהבים של צדק ושוויון, הופסקה לפתע. ישויות דמוניות, גברים חצי, חצי בעלי חיים הגיעו והרסו אותו כל, אלפי נשים היו נאנסה, אלפי אזרחים נהרגו, משתעבד, שדדו שלה מקדשים, ארמונות, הרס את החקלאי שלה, הביא למוות, עבדות, המדינה היא מריחה של דם, מי הנהרות שלה היו צבוע אדום. קונדור בוכה הגולן רואה שלו של אנשים מתים על ידי החרב, מקל, במדורות, העולם הסתיימה עבור אחיו ובוכה שלה הגיע לגן עדן לקבץ נדבות נקמה…עבור אנשים שלה…ענישה לגנבים כדי לו המדכאים ובכך שלב זמן, גיל הפך מאות שנים…עד שיום אחד, אנשים שנבדקו והרסו להגיע אחיו יד חופש, אך הוא מעולם לא טענה העם מקורי, צפה בסרטון זה אלא בבוז, מונח לכוד בין ההרים, בשייט, באותו מקום בו מאות שנים לפני הוריהם היו האחים נהרג, לרצח עם דם של אנשים אשר היו ביער הגשם של האמזונס מעולם לא היו או נגע על ידי מפלצותכי הפולש היה פחדן, פרשי הסכנות של יער האמזונס. הם באו פעמים המודרני והאנשים המקורי שראה מוות לאלפי ילדים, נאלץ מאמינים שקר אלוהים, אלוהים תמונה ודמיון של הפולשים שטני, והכהנים חמדן, הומוסקסואליות, הגולן לשחק לך לראות צדק אלוהי האלוהים הזוהר שלו.

-שלום Warmi, שאתה עושה כאן? אני שואל את החבר שלו Cusi. -מבט מעבר לעמק שמתחתיו, האם אתה רואה אותו? -נראה נמלים נואש, הם לא שני יחידים. רן והילדים בשם ההורים והחברים שלו, ואמר:-אמא, מראה מעבר למטה .read יש שני יחידים נואש, הם הליכה לאיבוד .read מעבר ואן. המקומיים התאספו מספר 12 לצפייה, ממרומי למטיילים איבד בעמק שמתחת. פרצופים נחושת, Sandhill אפים, גבות עבות, הלחי נשים וגברים גדולים היו מכוסים ביטוי של שנאה, בעוד הם צפו, כמו שני זרים, עם תרמילים הליכה disoriented, נואש, כמו מנסה למצוא פלט.

לפתע בצד השני של העמק, הופיעו כמה שועלים פראי, הם רצו לעבר זרים, הם הקיפו אותם. רעב, חיות עם תלויים לשונות, לימד חטים שלהם לידים, מבוהלת הביט אל החיות, מנסה להעביר תצוגה שבו להימלט…אחד רץ אותו יותר ממה שהוא יכול ועשה השני בכיוון ההפוך. שועלים רק נרדף אחד מהם, הנער ורצתי בזעקות, לבקש עזרה, מבוהלת, ש-jauriilla אחריו. האיש הצעיר רצו לעבר הגולן, הישג לראות בראש קבוצה של הילידים עם הילדים שלהם וביקש עזרה אני צועק:-עזור לי, סקורו, aaaaaaaaahhhhhhhhh .ayudadme צווחה, בעוד המקומיים הביט impassively, שועלים הגיע אותו. הנער הסתכל שונה בעיניים suppliants לראש הגבעה שבו המקומיים צופים הכל. שועלים קצת בכל מקום גוף צעיר, מבוהלת, צורח בהתבוננו כפי שהם devoraban אותו בהופעות, החיות. כבר על הרצפה להרים את היד עם כתובת המקומיים ואמר שונה:-לעזור לי .ayudadme.אבל אף אחד לא זז אצבע כדי לעזור לך. המקומיים התבוננה תרו המחזה הנורא לגמרי. הם ראו כחיות בעמק, הם קרע לו זרועות כזרם, רגליים, voracious, נושכת אותו בכל מקום.צרחות של אימה, כאב בכי כפי בהצעה הוא פרידה החיים הדרך הגרוע נשמעו בעמק… כאשר שועלים devoraban גופתו של הנער לבן, שוכב בשלולית ענק של דם, פתאום השמש הפך זוהרת יותר לו הופיע קונדור ענק, מלכותי דאייה באוויר, טס מעל הסצנה טראגי של אימה ומוות. המקומיים ראו את השמש נעליים עוד לפני נוכחות גרידא של הציפור השחורה של כנפיים עצומות, נפל על ברכיו, אסטרו הטבע hinojos והתפללו, שליח שלו. עד 150 מטר טרף גופו המרוסק. הגופה כי שהה, פניו היו ביטוי של אימה זאבים שתה דם שלה, ו כאילו הם כיבדו הקונדור, retreated פועל לאורך נקיק קונדור El poso אבן מעל הגבעה צוקים מלכותי, אשר נראה רציני בקרוב מאוד שלו המקומיים קיוסק נלקחו מהידיים, לטעון את הילדים שלהם ויצאתי משם בכיוון ההפוך, כותרת לכפרים שלהם… Cusi, שאל את אימו:-אמא, כי לא עזרו הצעיר? מכיוון שאנחנו לא לשמור אותו? -כי יש לנו חמלה על אלו אשר לא היה אותו עם בנו ובתו האבות שלנו. ולפעמים נמשכת ושנאה להחיות בגלל הטעויות של אנשים אשר לא מגיע לחיות חיים .but אז לומר המפעלים של אלוהים לטחון לאט הטחינה .but. לחייך, להיות מאושר, ואת לא לעודד לשנאה גזעית, כי החיים מסופק והם לא חינם, לא אנחנו ולא בני ארצנו שלנו סובלים לא נעימים כפי חוויה זו. נכון?

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved