סקירת מדיה

בשבוע שעבר הוצג לבסוף לבית המחוקקים הצעת תקציב התאמות לשנת 2009. הרשויות באופן רשמי מודה כי המצב הפיננסי והכלכלי באזור הידרדר. התקציב של הרבעון הראשון מלא הגירעון pyatimilliardnym. כדי למשוך כספים נוספים בתקציב של ממשלת Krai החליט להציב 3 מיליארד דולר לפקדונות בבנקים. אבל אנליסטים ספק את האפקטיביות של אמצעי זה. משרד האוצר הגיש טיוטה התאמה קצה האסיפה המחוקקת של תקציב 2009 ואת תוכנית 2010-2011, העיתון "טיעונים ועובדות על נהר יניסיי". קרסנויארסק טריטוריה היא ברצינות חסר הכנסות הצדדים ההוצאה תקציב.

שנפגעו בצורה הקשה ביותר תהיה על סלילת כבישים (פי חמישה ירידה מימון), חקלאות ותרבות. כאשר שר האוצר מיכאל קרסנויארסק טריטוריה Kotyukov, ישנם ארבעה מפתח סדרי עדיפויות לקחת בחשבון כאשר אופטימיזציה של עלויות: שכר, תשלומים חברתי, מתן סובסידיות ומענקים עבור עיריות שונות תמיכה כספית ליישום ניהול המשבר באמצעים, אשר נלקחות באזור. העדיפות האחרונה היא סוגיית הבנייה ההון. מימון מלא יש לספק מתקנים נקבעו מבוא בשנת 2009. הממשלה אזור קרסנויארסק מעריכים כי הצבת קרנות בפיקדונות בבנקים, נוסף על המדינה למשוך יותר מ 320 מיליון רובל, אומר "קומרסנט-קרסנויארסק". 8 משרד האוצר במאי שנערכו מבחר של קרסנויארסק טריטוריה הטענות של מוסדות אשראי לחוזה ההפקדה בבנק. האזור הוא מוכן להכיל עד 3 מיליארד רובל ב -13% בשנה.

הכסף אמור לשמש על ידי הבנקים עבור הלוואות לעסקים קצה. אבל אנליסטים ספק כי צעדים אלה יש השפעה משמעותית על פיתוח הכלכלה האזורית, מאז פיקדונות ממוקמות בתוך זמן קצר מאוד. שיעור גבוה של בניית דיור שרדו רק באזורים כפריים, להודיע "מחוז עסקים – קרסנויארסק". Krasnoyarskstata פי ברבעון הראשון של 2009 ב קרסנויארסק, הוזמן ב 24 בתי מגורים בשטח כולל של 49 אלף מטרים רבועים. מ 'זה כמעט פי 2 פחות מאשר בתקופה המקבילה של 2008 באופן כללי, קרסנויארסק טריטוריה במשך שלושת החודשים הראשונים של 2009 הופקד עם 494 בתים עם שטח כולל של 107,000 מטרים רבועים. מ 'זה שבשנה שעברה דורגה שלישית פחות מאשר ברבעון הראשון. כולל באזורים כפריים הופקד עם 305 מבני מגורים בשטח כולל של 31 אלף מטרים רבועים. מ ', 12 % יותר מאשר ברבעון הראשון של 2008, האיגודים המקצועיים דרשו הרשויות המחוזיות להסיר קבלנים מהקמת אזור האנגארה התחתון, אמר Newslab.ru. עכשיו רוב הקבלנים של סלילת כבישים מורכבות באזור במצב טרום השביתה, קשורה לחוסר נפח של עבודות בנייה עבור השנה הנוכחית. לדברי האיגודים בשנה שעברה באתרי הסלילה היו קרנות משמעותי מפותח. האיגודים דורשים כי אלה קבלנים הופסקה חוזים עם ההכרזה על המסחר על כמות יוצאת דופן של עבודה. השקת תחנת חדש 500 kV "יניסיי" באזור המועצות קרסנויארסק מתוכננת לשנת 2012, דוחות KNews.ru. לדברי מנכ"ל JSC "FGC UES" – כוח Trunk רשתות לסיביר סמואל סילברמן, המשנה החדש יספק גדל חשמל לצרכים של המרכז האזורי חלקית להקל על 500 המשנה kV "קרסנויארסק", אשר מספקת חשמל מרכזי באתר של הכוח קרסנויארסק. ב קרסנויארסק, קיים המשנה של kV 500, שם autotransformer כבר לא יכול לקחת לתיקונים עקב עומס קבוע. כדי לעשות את השיקום של תחנת "קרסנויארסק" אפשרי רק לאחר הכניסה המשנה "יניסיי" עם שנאי אוטומטי אחד לפחות. נינה Bondarev היומן המקוון Sibkrizis.Ru

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved