פתיחת חנות

פתיחת חנות סלון חדש, מרכז קניות – הוא תמיד אירוע, במיוחד בשבילך. תהיה זו טעות לא למשוך תשומת לב פעולה זו של הקונים. זה יאפשר לצרכן את המידע השלם ביותר על אתם, מוצרים ושירותים, בסופו של דבר להיות הלקוחות שלך. אחרי הכל, כפי שקורה בדרך כלל: פתיחת החנות ביום שני. השלט החדש הראשון שהבחין המקומיים ללכת למען בתוך העניין.

Oznakamlivayutsya עם המינוח של הסחורות והשירותים, במחירים, פנים המקומי – כל זה הרושם הסובייקטיבי הראשון. חדשות נוספות על מתפשטת בהדרגה, תוך כדי הוספה ביקורות של אנשים כבר היו בחנות עשויים הפכו לקוחותיו. חיוביות או שליליות אלו ביקורות וחוות דעת – שאלה למאמר אחר. אבל המהות של דוגמה היא כי החנות הוא איטי, כמעט מאפס, מושך את הצרכן. זה ייקח פעם, בעוד נוצר זרם קבוע של קונים העסק יהיה רווחי לבעלים. זה יהיה הרבה יותר טוב אם בחנות היה מסוגל מיד למשוך את תשומת לבם של הקונים.

כדי לעשות זאת, יש מספיק ארסנל, אשר בטוח שיש מפלט. ראשית, הקונים המעוניינים יכולים לפני פתיחת החנות, בעוד יש חלל פנים. ניתן לעשות זאת על קיר של בניין או את החלונות למקום פוסטר עם מרכזי מידע. אפשרות רע יהיה הודעה ממספר "בקרוב!" כי זה אינו נושא את המידע הספציפי ומעורפל למדי. האפשרות הטובה ביותר תהיה "סלון יופי פותח מאי 1!" או "הנה מרכז הספורט יהיה ". תושבים מקומיים שעברו, לזכור את המידע מפתח, כמו גם הזדמנות לדבר על האירוע הקרוב לחברים שלך. האם קרוב לגילוי פרסום מוגזם לא לאחסן את כל האמצעים העומדים לרשותו. האם להתחיל עם חוברות ועלונים זיכוי שניתן ביד ברחוב, vkidyvat בתוך תיבות הדואר של תושבי הבניינים הסמוכים (יכול להיות משא ומתן עם הדוור), להדביק את המודעות בכניסות. אם התחלת עסק גלובלי, אתה צריך להשתמש בשירותים של הרדיו והטלוויזיה, ומיקום אותם שומר מסך הפרסום או וידאו. מופץ על ידי פרסום על גבי שלטי חוצות, ברכבת התחתית, מעבורות וציבוריים תחבורה. נכון, זה יחייב הוצאות כספיות גדולות. מספק גדול פרסום הזדמנויות הנושא עיתונים ומגזינים,. ישנם פתרונות רבים, ההגבלה יהיה רק ​​את סכום הכסף שאתה מוכן להשקיע. עכשיו שיטות די טוב הוא ארגון של אירועים ורעיונות ככל עבור קונים פוטנציאליים בפתיחת החנות. וזה כדי לארגן את האירוע – זה תלוי במפרט של הטובין המוצע שירותים. אם אתה פותח חנות בגדים נוער – אתה יכול לארגן תצוגה של האוספים, הלבשה תחתונה – הופעה דוגמניות, חנות לילדים – להפוך את פסטיבל ילדים אמיתי עם המון מתנות, ולתת הר קטן של ממתקים, תחרויות, ליצנים ומוסיקה. כמובן, זה יחייב הוצאה כספית גדולה, אבל התהודה של פתיחת יהיה הקונים אירוע גדול ובלתי נשכח. שקול בפירוט רב יותר הרעיון ולהפוך אותו המקורי, תסייע PR-החברה. קישוט אירוע כדורי – כלי אוניברסלי אשר לייפות את המראה של החנות ולהוסיף רעיונות. קלות קבלת מגוון של צבעים לצייר ייחודי אדם של תשומת לב, אפילו מרחוק. קל מאוד למצוא חברות המתמחות בכך. בימים הראשונים לאחר הפתיחה אתה יכול לתת מספר מוגבל של כרטיסי הנחה, המזכה להנחה. אדם יהיה לחזור! כל הנחות, מבצעים, מכירות, הנחות, החרימו במינסק, בלארוס

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved