קבלת היתר מגורים בצ

המאמר עוסק בסוגיית שחרור משירות צבאי, אזרחי רוסיה. יש נציגות מסוימת של האזרחים שיש להם אישור שהייה רישום הקישור בצ'כיה עם שחרורו לגיטימי אפשרי הילד מלשרת הצבא בבית. כן, זה זמין. אזרחים רבים כבר השתמשו בו ולהמשיך לעשות טוב עבור ילדיהם. במאמרים שלנו על העלייה הרפובליקה הצ'כית כוסמין כפי בפירוט יכולים לעצב ולהעביר לישיבת קבע בצ'כיה הוא לא רק אזרח רוסי אזרחי המדינה בכל חבר העמים.

על אישור חוק איחוד משפחות מגורים מאפשר לך לארגן את ילדיהם והוריהם. יצוין, כי האפשרות הטובה ביותר כאשר אתה מבצע תאריך כאשר הילד לא נמצא רישום הצבאית של מגוריו הפדרציה הרוסית לא הייתה מראש הוועדה הצבאית. במציאות, את העיצוב של אשרת שהייה בצ'כיה עבור הילד שלך באמת אליו כדי להשלים את ביצוע בן שמונה עשרה שנה או לאחר תקופת הגיוס ל 27 שנים. לילדים מכוסה על ידי החוק של איחוד משפחות. במילים פשוטות את קיומה של ויזה לטווח ארוך עם מגורים היתר אחת האפשרויות: 1.rabochaya ויזה, ויזה 2.predprinimatelskaya 3.

ויזה עסקית יזמית באמצעות ישות לפתוח בצ'כיה מאפשר ההורה (ים) להרכיב חבילת מסמכים להגשת לשגרירות של הרפובליקה הצ'כית, להגיש מסמכים לשגרירות אחד ההורים ללא נוכחות הילד יכול אם הילד נמצא תחת 15 שנים מלאות. בחינת מסמכים בשגרירות הצ'כית על המשטרה החוץ בצ'כיה אצל ילדים מהירה יותר מבוגרים, וזאת בשל היעדר נהלי סקירה על אזרח זר שלא השיג 15 שנים לנוכחות של עבירות מנהליים או פליליים. ילד יכול לקבל היתר מגורים בצ'כיה רק אם ההורה (ים) של רב ויזה עם אפשרות לחיות ולעבוד בצ'כיה. המסמכים הדרושים להגשת לשגרירות של הרפובליקה הצ'כית בקרב ילדים הם: 1. תעודת לידה (גיליון אמא) 2. אישי דרכון או דרכון ההורים, שם הילד רשום 3. הצהרה מההורה אחראי (cheshne proglashene) על אחריות במונחים כלכליים וחברתיים, בעת מגוריו של הילד בצ'כיה. 4. פרופיל מדגם של צ'כיה שגרירות 5. בנק תעודה על זמינות ההורה כספים לחשבון אישי 6. חוזה השכירות של החנות בצ'כיה, שם הוא יהיה רשום, ועל חיי הילד. 7. טופס רישום (לכתוב) של קדסטר הנדל"ן בצ'כיה דיור 8. החוזה השנתי של הביטוח של הילד בתוך חברת הביטוח הצ'כית. כל המסמכים חייבים להיות מתורגמים מתורגמן בית המשפט הצ'כי השפה צ'כיה נוטריון הצ'כית נוטריוני. דמי הקונסולרית שגרירות הרפובליקה הצ'כית לבדיקת מסמכים על הנפקת ויזה ארוכת להישאר ללא ילדים מותר. בחינת המסמכים ממוצע של 60 ימים לאחר קבלת הילד לטווח ארוך ויזה יכול לבוא צ'כיה להתחיל ללמוד במוסד רוסית או צ'כית. עד שישה ילדים ניתן לארגן בגן או רוסית או צ'כית. לאחר שחצו את הגבול הצ'כי, רישום אחת עם המשטרה לזרים קשר אחד שגרירויות רוסיה הממוקם בשטחה של צ'כיה. שאלה על הגדרה אחת של ילדכם בשגרירות הרוסית ניתן לפתור באופן עצמאי. לאחר הנחת שיא הילד לא יכול להיות נקרא החובה הצבאי ברוסיה, אלא אם כמובן אתה תהיה תושב בצ'כיה, ולא יהיה רשום תחת כתובת הרוסית. הצ'כית הצבא לא מוכן לקבל את השירות של אזרחים זרים אשר אין להם מקום מגורים קבוע היתר מגורים (תושבות קבע) בצ'כיה. שירות בצ'כיה לאזרחיה או כשיר לכהן אזרחים זרים הוא נדבק מלא ששולמו על ידי המדינה. עיצוב של דרכון עבור הילד, חיים צ'כיה, יכול רק להתמודד עם השגרירות הרוסית. עבור ילדים החיים במדינות חבר העמים האחרות, יש גם אפשרות, אלא אם כמובן זה לא עולה בקנה אחד עם החוקים הפנימיים של המדינה בה הילד נולד. אחד במאמרים הבאים יוקדש כולו הליך הרישום של הילד נולד בצ'כיה, יתוארו שירותי בריאות נשים הרות לבין תינוקות, נשים הרות מערכת הביטוח ילדים שנולדו, מענקים חברתי חד פעמיות וחודשיים לילדים. בעוד המכונה הצבאית הרוסית היא בדיוק כמו המדינה עצמה לא ללמוד לטפל, לחשוב, לשמר ולהגן על ילדיהם את ההזדמנות הטובה ביותר עבור התפתחות שלווה צאצאים בעתיד משלה של שלווה קשה להעלות על הדעת. אל תפחדו לשאול שאלות שאתה מקבל תשובות ייעוץ משפטי.

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved