קורות החיים שלך

הדבר הראשון שיש לעשות לפני שאתה כותב את קורות החיים שלך הוא ללמוד איך לעצב אותו. כאילו אתה לבשל מאכל חדש צריך לעקוב אחר מתכון, עליך גם אחרי פורמט מסוים בעת כתיבת קורות החיים שלך. ישנם שלושה סוגים שונים של פורמטים לחדש ניתן להשתמש. ראשית, בואו נדבר על העיתוי. הפורמט הכרונולוגי הוא הפופולרי ביותר בשימוש נרחב של שלושת הפורמטים לחדש. פורמט זה מאפשר לך להתחבר תפקיד מסוים. ישנן ארבע דרישות התזמון.

הראשונה היא ההיסטוריה עבודתו. זה צריך להראות כי היא תואמת את מטרות הנוכחי שלך. עבודה באותו תחום, למרות שהם שינו חברות, מוכיחה להיות עקבי ומסור הקריירה מסוים. הדרישה הבאה של פורמט קורות חיים הכרונולוגי הוא מספר השנים עבד באותו תחום. מציג ניסיון מספרת את המעסיק כי יש לך נכס להביא לשולחן. שלישית, יוצגו המעסיק הנוכחי שלך, או אם יש לך כעת הוא מובטל, רוצה להוכיח כי הם היו מובטלים תקופה קצרה של זמן. לבסוף, אך החשוב ביותר הוא כמות הזמן המושקע על כל חברה. אתה בהחלט רוצה את קורות החיים שלך לצעוק: "אני לא סוודר עבודה!" ככל שאתה נשאר בעבודה זו, מחויבים ונאמנים יותר כדי למצוא פרספקטיבה המעסיק שלך.

ואז יש את קורות החיים תפקודית. קורות חיים פונקציונליים יעבוד הכי טוב בשבילך אם את הפעולות הבאות שלוש נקודות מתייחסים למצב שלך. ראשית, פורמט קורות חיים פונקציונלי הוא אידיאלי עבור אנשים עם ניסיון עבודה או דבר קטן. שנית, בתבנית זו פועלת היטב אם התפקיד האחרון עבדת אינו בתחום זהה לתפקיד כי כיום חלות. שלישית, זה פורמט ספציפי יעבוד הכי טוב בשבילך אם אתה כבר מובטל במשך זמן רב, אבל עכשיו אני באמת רוצה להתחיל לעבוד שוב. האחרון מבין שלושת הפורמטים הוא צירוף קורות חיים. סוג זה של קורות חיים המשלב את הפורמטים כרונולוגי ופונקציונלי ידי הצטרפות היכולות שלך, הניסיון וההיסטוריה עובדים יחד. השילוב קורות חיים עובד טוב, משאיר שטח של חולשה לקזז חזקה באזור. לדוגמה, אם אתה מגביל את ההיסטוריה העבודה שלך, אבל יש האיכות הטכנית הגדולה של המשימה יבצע אם שכרו. הכישורים שיש לך עלול להשפיע על דפוס להתעלם חוסר תעסוקה ההיסטוריה. זכויות יוצרים 2005 על ידי דוד גרין דוד גרין מקלה לך לקבל במהירות הרצויה עבודה. כדי לטעון שיעורים בחינם על איך להציף את עצמך עם הצעות עבודה מדהימה ממעסיקים, בקר באתר האינטרנט

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved