קורות חיים

שימוש בסיכום הכללי. אל תעשה את זה! אתה לא יכול להשתמש בהצלחה לחדש אותו לפנות מקומות עבודה שונים. קורות החיים שלך צריך להיות מותאם אישית בכתב לכל משרה אתה מתמקד. כאשר אתה שולח משהו גנרי, זה מראה אדישות וחוסר מוטיבציה. זה לא הרושם שאתה רוצה לשלוח למעסיקים פוטנציאליים. תוכן לא רלוונטי. לדוגמה, אם אתה מתראיין לתפקיד הנהלת חשבונות, לא את המיקום של רשימה של המציל שנערך בשנת 1989.

בני זוג, ילדים, תחביבים הסרטים האהובים הם סוג של ממתקים רלוונטי גם כי צריכה להישאר פרטית. מקורות יצירתי. גם אם הבחירה נראית קלה לקריאה על המסך, לא יכול להיות על מסך אחר. לדוגמה, אם אני משתמש ב Arial, Verdana או Times New Roman, כל אחד עם MS-Word יכול להציג מקורות אלה. אם הייתי צריך להשתמש גופן מגניב שלי Futurama Alien, קרוב לוודאי יהיה מעורבבים במערכת אחרת. "הפניות זמינים לפי סדר "הצהרה זו אינה הכרחית. מעביד מניח שאם אתה מחפש עבודה כי יש הפניות מקצועי זמין.

הצהרת המטרה. קורות חיים יש מטרה ברורה, אבל את ההצהרה המטרה המסורתית היא מיושנת. למנהלי משאבי אנוש אין הסכום "העמדה קשה ניצול הניסיון שלי והיצירתיות …" כולם יודעים שהמטרה היא להשיג את הראיון. במקום זאת, נסה להשתמש בכותרת ואחריו סיכום משכנע של מיומנויות רלוונטיות שלך. זה טוב יותר בדרך של הצגת מה שיש לך לתת למעסיק הפוטנציאלי שלך. שימוש הלימודים להחליף יישום עבודה. תוכנית הלימודים אינו יישום עבודה. הסיבה לעזוב את העבודה האחרונה שלהם, את שמות המפקחים הקודמים, שיעור לשלם מחוץ לתוכנית הלימודים שלהם. זהו מידע שיכול להזיק יותר מאשר לעזור לך, כל כך לעזוב את קורות החיים שלו. ג'ניפר אנתוני הוא הבעלים של שירותי כתיבה מקצועית ובמחיר סביר המוצעים תוכנית הלימודים. אם יש לכם הערות על מאמר זה או אם אתה מעוניין ללמוד עוד על כתיבת קורות חיים מקצועיים, אנא פנה ג'ניפר אנתוני על ידי קורא 1-888-722-5211 או.

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved