קריוקה החיים: מדריך בריו דה ז

ריו דה ז'ניירו, המפורסם ברחבי העולם בשל נוף טבעי מרהיב שלה, היא עיר של יותר מ- 400 שנים של היסטוריה. מה היתה בירת האימפריה הפורטוגזית במהלך הפלישה נפוליאון, ריו היתה עיר הבירה הראשונה לאחר קבלת העצמאות עד הקמת ברזיליה ב-1960. כי הוא עדיין אחד המרכזים של ברזיל יותר חשובה תרבותית, כלכלית לעיתים קרובות הגדרת מגמות המגדירים את התמונה של ברזיל בשאר העולם.עם סביבה מגוונת, קוסמופוליטן, הנוף, והנוף של ריו צריך בפעם הנוסע הפורטוגזי, רעיון טוב יהיה לשכור מדריך מיוחדים ליהנות במלואם. אם יש לך אין לאן להישאר, ישנם כמה באיכות גבוהה זה חלק של העיר ומציעים חוויה בלתי נשכחת לתיירים. מבחינת אמנות, הנהר יש מספר גבוה של אוספים בינלאומית חמד במוזיאונים כגון המוזיאון לאמנות, המוזיאון לאמנות מודרנית Bento מונסטיירו סאו, מציג ארטה קדושה ברזילאית מדהימה. היבט מדהים של החוויה של הנהר הוא מצב הרוח של העיר ואת תושביה.

קריוקה טיפח את אנרגיית החיים כי רק ניתן לראות כאשר הוא נמצא במגע ישיר עם האנשים. . זה טוב לקחת את הזמן כדי לטייל ברחובות, להתרועע עם המקומיים, ברים, חופים ופארקים רבים. קריוקה פתוח וסקרן הינם אשמח לדבר על חייהם. עוד מקום מעניין היא Petropolis, עיר בהרים 50 קילומטרים ריו, איפה הקיסר Pedro II בנה את ארמון הקיץ שלו.

באמצע פארק סרה דוז Orgaor, Petropolis היא עדיין יעד למקומיים ותיירים בסופי שבוע. ישנם רבים, אכסניות תוכלו להישאר או פשוט לאכול או לסעוד במסעדת גינות ומתקני מדהים. בחוף העיר הקולוניאלית פאראטי, יציאת המאה ה XVII, משמש לייצוא הזהב של מינאס ז'ראיס, מינאס ז'ראיס. כפר הצוללים החדש הינו ממוקם על החוף באנגרה דוס רייס, היא שנקודת ההתחלה עבור הסירה נשכחת טיולים לאיים ירוקים רבים, הממוקם מול חופי. ההיסטוריה והטבע לשכון שם שילוב הרמוני.

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved