רישוי עסקים

כמו מסחר מתייחס כל פעילות כלכלית מופעל עבור רווח. במילים אחרות, על חשבון משלהם, באחריותך, וכן לטווח הארוך. נעשית אבחנה בין אם פעילות זו היא ממניעים מלאה או במשרה חלקית. כאן, חשוב כי חלה פעילות כמו במשרה חלקית, אם זמן העבודה אינה יותר שלישי של סועדים. שוב, קיומם של אמצעים אינו רלוונטי עבור פעילות נלווים.

רישום מסחר עצמאי רישיון הרשות המוסמכת, העירייה הוא רישוי עסקים. עם הרישום של העסק, לסוחר של עיריית יהיה לקיים תקשורת, הוא לוקח פעילות מסחרית המיועדת באופן ספציפי. נא שים לב כי לא כדי להגיש בקשה לקבלת היתר הוא. עקב חופש המסחר, רישיון עסק נפרד נדרשת רק עבור מגזרים מסוימים. עם הרישום של העסק ואישור סחר עם הסחר, עשה מספר יישומים שונים לרשויות אחרות. הודעות אלה, בין היתר ב office מס המוסמכים, לשכת המסחר (מסחר ותעשייה), כמו גם ביטוח בריאות, סוכנות תעסוקה, איגוד הסחר המוסמכים, ניתן לבצע על-ידי שליחת עותקים של רישוי עסקים. הודעות אלה נעשים על ידי העירייה.

הקמת עסקים הוא חבר לשכת המסחר, התעשייה, המסחר קצר או חדר עסקאות מיומנים, HWK קצרה בהתאם המוקד. גם ערך רישום המסחרי של העיר מתבצע עם הרישום של העסק או Gemeinde.siert הכלכלה הגרמנית ב- 81 של אזורי לשכות המסחר, התעשייה וארגונים מטריה שלהם. פרט חברות מלאכה טהור, חוות, כמו גם פרילנסרים, נדרשים כל חברות לחברות ב שלהם אזוריות של לשכת המסחר. המטרה העיקרית של חפצי אמנות היא לייצג את האינטרסים של מקצוע ברמה הסחר סה. יתר על כן לצרכים ולבעיות של מסחר בשטח להתיישב. החדר ידי פיקוח משפטי שבמחוז קאמרית התואמות את הגילדות, מחוז handwerkerschaften. כהבחנה, הוא מייצג החדר של כלי השיט של האינטרסים של כלי השיט. כמו עם כל המקצועי הוא לשכת המסחר בטוח חובה לכלי רכב.

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved