שישה צעדים ליצירת איזון

האם היום של הגדלת מספר מאיתנו חווים דלדול, יעילות נמוכה, נדודי שינה, מתח ומחלות הקשורות?, אין ספק עקב חוסר איזון בין העבודה שלנו בחיים האישיים. זהו זמן כדי לראות איך אנחנו יכולים ליצור איזון טוב יותר בעבודה ואת חייהם האישיים שלנו. מה שנראה האיזון לאדם עשויה להיות שונה אחר שכן אנשים יש מטרות שונות, ערכים והגדרות של הצלחה. עם זאת, ישנן כמה הגדרות נפוצות האיזון הכולל: תחושה כי יש מספיק זמן היום למלא אחר משימות הקשורות קיבולת העבודה לעבור בעבודה היומיומית שלנו ותחומי המשפחה ביעילות מבלי מרגיש מותש, יוכלו להשתתף בפעילויות כי אנחנו נהנים כך באופן קבוע בתוך מקום העבודה איזון מוצלח בין החיים: הישג: מקבל את הדברים שאתה צריך לעשות, כיף: שיש זמן עבור יקיריהם, כיף, מנוחה, פעילות גופנית, תחביבים. למרות המושגים להשיג את האיזון שהם פשוט, למעשה היצירה של חיים מאוזנים לא קל, אבל שווה בהחלט העונש. hese הם מספר שלבים שיעזרו לך על המסע שלך לקראת הפיוס של החיים. זהו תהליך, אז ניתן למטופל עם עצמך. (1) להתחיל את הטיול איזון לגלות מה הם ערכים וסדרי עדיפויות שלהם.

כן אני יודע? כמו כל דבר הוא בראש סדר העדיפויות. עם זאת, לעתים קרובות מדי, זמן ואנרגיה שלנו הוא בילה על דברים ממש לא משנה. ברגע שאתה ברורה אודות שלהם ערכים וסדרי עדיפויות שאתה יכול להתחיל לומר 'לא' כדי הדברים אתה התרחק יותר שלך ערכים וסדרי עדיפויות, "כן" דברים שלא עולים בקנה אחד עם הערכים שלהם. אתה יכול להתחיל לבנות את החיים שלך באופן התומך במטרות אישי ומקצועי שברצונך להשיג. קביעת המטרות שברצונך להשיג ואת איכות החיים שאתה רוצה לחיות, לסייע לך מדריך כדי לברר מה היתרה מחפש החיים אתה. (2) לזהות את האיזון של "חוסמי". חוסמי האיזון הם הדברים האלה חושב או להפוך אותו מקבל בדרך של איזון ההכאה. היא בעצם נקודת מבט שיש לנו אודות מדוע אנו יכולים תרדפו מטרות הקשורות שיווי המשקל.

כמה דוגמאות של חוסמי הם: חיים הציפיות של אחרים בעבודה, בהצבת לצרכי הזולת עקבי הביתה לפני יותר פחד משלך כדי לשנות Hung up של פרפקציוניזם הופעות לאחר שתזהה את חוסמי תשומת לב כאשר הם משמשים כמו תירוצים להצדיק מדוע לא תוכל להשיג איזון בחייו. לחקור דרכים להשגת מטרותיהם של איזון למרות שלהם חוסמי של איזון בפרט. (3) איזון נפשי שלו. המפתח לאיזון הוא בכל הראש. אתה מתחיל לחשוב בצורה שונה! כל כך הרבה עורכי דין הם חשים אשמה על התמקדות האיזון בין החיים או שהם מאמינים כי נטילת חופשה עבור עצמם מהעבודה שימוש יצרנית של זמן. אני אגיד לך מה אני אומר ללקוחות שלי קבל עליו! רוב הזמן, אנו מטפלים המכוניות הטוב ביותר שלנו שאנו מתייחסים אל עצמנו. מה הדבר הראשון שאנו עושים כאשר אנו מבינים את המכונית שלנו הוא די גז? אנו ממלאים את הטנקים שלנו! ובכן, לחיות חיים מאוזנים יותר מילוי הטנק שלך. עורכי הדין ציני בתחילה המסכימה יודעין לחיות אורח חיים יותר מאוזנת דוח אשר עכשיו רגוע יותר, יש יותר זמן עבור עצמם, לא מביא עבודתם של עבודה או מרמת מקצועיות בתהליך! (4) מותאמים אישית "לא סחירים" חוסם זמן בלוח הזמנים שלך לפחות 2 פעמים בשבוע. הזמן הוא שבהכרח הוא הזמן האישי שמר לעצמו כי אתה לא יכול, לא תזמן מחדש, לבטל או לדחות? פשוט הוא לא סחיר. להקדיש 30 דקות לפחות בלוקים אלה של זמן. הזן את שבהכרח הפעילות דקל או לוח השנה שלך כפי שהם למינוי אחרים. באפשרותך להשתמש בהזמן לחינם העבודה המתאימה. הפעם הוא שמר כך שתוכל להתמקד אתה. לעבור הכשרה, לקבל עיסוי, לוקח לעצמו לפארק? או לעשות דבר! פשוט בחרו משהו שלא תוכלו ליהנות. זה עשוי להרגיש מוזר בהתחלה, אבל הם מתחייבת לעשות זאת במשך לפחות 6 שבועות? ונחשו מה? תקבל נפילת אותו. (5) לשקול את האפשרות של שכירת מאמן מקצועי. כאשר אתה מנסה להשיג חיים מאוזנים יותר, כולם שלו סביב מתוגמלים על עבודה סביב השעון, קשה להישאר ממוקד. האם האמת כי שינוי זה משפיע עליך והמקצועית עשויה להיות אתגר? אפילו כאשר השינוי יהיה חיובי. זה נובע בעיקר משפחה דפוסי הם קשה לשבור. התוצאה הסופית היא שכולנו צריכים מישהו לשוחח. הוא לא עמית אחר, חשוב או חבר, אבל מישהו שתפקידם היחידה היא לסייע לך לתכנן את הקריירה שלך, לנהל את החיים שלך ולהגדיר מטרות כדי לשמור אותו על המסלול. זהו תפקידו של deAutocar מקצועי. (6) ליצור חזון. יש לך חזון של מה שאתה רוצה להשיג הוא כלי רב עוצמה כדי לסייע לך להשיג מטרה כלשהי. לכתוב שלך חזון של עולם מאוזנת יותר ומספקים אורח חיים. ליצירת החזון שלך לזכור: אם החיים שלך היתה מאוזנת יותר מכפי שהוא כיום? מה יש לך זמן לעשות? מה כבר תעשו לא? כיצד לשפר את הקריירה שלך? מה ההשפעה תהיה חיים מאוזנים יותר מאשר היחסים שלהם ואת איכות חייהם? אודות המחבר: בנצי-Enchill Jatrine, JD, CPCC הוא מנכ ל ומייסד של InSite חברה אימון והכשרה באימון של שירות מלא, ייעוץ, הדרכה החברה. InSite מציע אימון אישי, אקזקיוטיב, היווצרות של ארגונים מחויבת ליצירת סביבת עבודה הרמונית, יצרניים, כלול. בקר באתר האינטרנט InSite במידע של איש קשר: 6784 814 704 בנצי-Enchill Jatrine, JD, CPCC InSite אימון חברה והדרכה

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved