שלי לבקר דובאי, דאבי אתי אמויאל

כאשר מגיע לדובאי במהלך החורף כדי פחות חום, בערך 20-25 c. עדיין לא היו במהלך הקיץ, אבל עם c 50 שכנראה הקיץ יש להישאר בבית את ההפך של אירופה! למרות זאת יש מיזוג אוויר כמעט בכל מקום. דבר אחד הייתי מופתע האקלים היו סופות החול. עליך להיות זהיר בעת הרוח עולה והחול נושבת ברחובות והשמיים. הגדול ביותר של העיר הוא שזה מקום כי הוא גדל מהר ובזהירות, עם עגורים, בנייה על ידי כל הנוף. בניין גבוה יותר בעולם, דובאי בורג, למרכז הקניות בורג׳ומן עם חנויות מעל 1200, אקווריומים, רחבות החלקה על קרח, כמעט סיימתי…

בקניון של האמירויות, סקי מסלול מראה גם את המראה של צמיחה מהירה של העיר. שם שלי הם שני Dubais. הראשון דובאי הישנה, עם תנאים והגבלות, שווקים להראות את העיר המסורתית. ואז זה בדובאי יותר מבריק, חדש, עם קניונים, מסעדות. לפעמים זה יכול להיות קצת מוחץ, אך שתיהן אותנטי ואמיתי בדובאי, פשוט שונה.

איחוד האמירויות הערביות זה מדינה חדשה, הרבה של הפיתוח מאז גילוי הנפט ב 50 ו איחוד האמירויות בשנות השבעים המוקדמות. . זה איך הממשלה החליטה להמשיך עם הפיתוח של גורדי שחקים לשם, היא משהו עבור כולם. אבו דאבי יש תוכנית התפתחות מדהימה והוא נבנה מוזיאון הלובר (המזוהה עם פריז) בגוגנהיים, תיאטרון… ברצונך להבדיל עצמם הופכים הבירה התרבותית של המדינה.

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved