תיירות ושיתוף פעולה במרקש

קיימות צורות רבות של נסיעה, הנפוץ ביותר מכוניות ההיסטורי, מלונאי או קשר עד מסעות הרפתקניים יותר תרמילאות, עובר דרך תיירות כפרית, מחנאות, ספורט מיני-טיולים או טיולים את monta­­na או את המדבר. בנוסף כל אפשרויות אלה, מרקש מציע דרך אחרת, יותר אנושית ותומכת, נסיעה: סולידריות או שיתוף פעולה לנסוע הפיתוח של מדינה מתפתחת הדורש שיתוף פעולה בינלאומי כדי להתמודד עם בעיות קשות שלו. טיולים שיתוף פעולה או טיולים פילנתרופי נועדו לעזור לאנשים להתגבר על קשיים רבים של הישרדות, לשפר את המצב היומיום שלהם. הכלכלה מרוקאי, פיתוח, תלוי ההכנסה תיירות (כ- 7.5 מיליון תיירים ב- 207) אשר, עם זאת, לא תמיד לחזור ניכר של תנאי המגורים של ביותר מוחלשות שיפור שהנוכחות (אלה / אס הכנסה לנפש שאת לא מגיעה לממוצע הלאומי 1,673 יורו בשנה). האו ם לקדם את שיתוף הפעולה של תיירות, בדגש על השפעה חיובית כי זה סוג של תיירות יש כל כך הרבה / הנוסע / a כמו בקהילות המארחות. החינוך הוא אחד האזורים החשובים ביותר של שיתוף פעולה בין אונסק ו מרוקו, שבו הדמויות הן שטרק: 44.4 האוכלוסייה מעל 15 שנים הם באנאלפביתיות, רק 60 אחוזים מכלל הילדים הזנת למשתלות, רק 11% מהאוכלוסייה מגיע להשכלה גבוהה (אוניברסיטת u אחרים). נתון כי המאמצים מינהלות הציבורית אינן מספיקות, יש עמותות ונדבנים פרטיים שהקדיש לסיוע נוער קבל בתי הספר הולם. רובם מציעים מלגות, לינה, קורסים חינם או סיוע כניסתם בסופו של דבר בשוק העבודה, כמו גם את מימון של חומרים חינוכיים, תחבורה או אפילו אוכל.

בנוסף לחינוך, חממות אחרים של היישום של סיוע של שותפים פרטיים, עמותות קיים שמטרתם היא השיפור של תנאי המגורים של הפגיע ביותר לנזקקים. ביסודו, ישנם שני המגזרים אשר מתרכז המאמצים של מוסדות אלה: בריאות, תשתית, אשר לעתים קרובות הדוק. באזור ' בריאות ', הדמויות הן גם מאוד משמעותי: שיעור תמותת גדל במהלך השנים האחרונות ל- 41, 25% של ילדים מתחת לגיל 5 לסבול בעיות תת-תזונה ועולה רק 1.4% מהתל ג על בריאות, כלומר של ההוצאה לבריאות הציבור השנתי של 81.6 יורו לאדם. מבחינת תשתיות, שזה מספיק להזכיר כי הגישה למים הוא 80%, אבל תנאי סניטציה רק 62%, אשר מצריך את בעיות רבות תברואה ובריאות. במובן זה, המון עמותות מוקדשות למימון, תכנון, לבצע מספר פרויקטים לשיפור בניה של התקנות לאיסוף והפצה של מים וכדי להבטיח תברואה נאותה, במיוחד באזורים כפריים. כמו כן, ישנם פרוייקטים אחרים של התו החברתי אשר פותחו בהדרגה בעזרת לא בפז מתנדבים ומבקרים מגיעים מחוץ למדינה. בין היתר, ישנן תוכניות כדי לסייע בפיתוח חקלאות ביולוגית, לקידום התיירות הכפרית, יצירת עבודות ציבוריות, בתי ספר ובתי יתומים, סיוע לאנשים עם מוגבלות, העלאת מודעות של האוכלוסייה בנושאים של בריאות, של שוויון, אחריות סביבתית וקידום של פעילויות של אוהב-pedagogica הכשרה של המורים, קידום של exchange חברתית ספורט, תקשורת קבועים בין תלמידים צעירים המקבילים מרוקאי לקיים דיאלוג בין תרבויות, ועוד. לפיכך, יש דרכים רבות בהם מבקרים מרוקו יכולים לשתף פעולה על פיתוח הארץ הן רמה כלכלי טהור כמו לתרום הידע שלהם, זמנם ואת האנרגיה שלהם.

יש עמותות וארגונים רבים לארח כל סוג של שיתוף פעולה על-ידי תיירים, אסירת תודה אורחים ומבקרים, עבור מי החוויה של שיתוף פעולה באופן פעיל בפיתוח ארץ המתעוררים ניתן ללא ספק מאוד מתגמל, הרווחים. ניסיון זה ייתן להם הזדמנות ללמוד ממקור ראשון על המדינה ועל מה לא מופיע במדריכי טיולים או מדיה. הם יוצרים גם יקר הרגש קשרים עם אנשים, משפחות, קהילות שלמות אפילו. אתם יכולים גם ליהנות אינטראקציה הדוקה בין את התרומה שלו קלט מעשיים בצד אחד ואת התוצאות המתקבלות על ידי אחר. המפגשים שלהם תהיה חיובית ביותר, לא רק ברמה של צרכים חברתיים, אלא גם תרבות למידה, החנות שלו. עבור השהייה שלכם במרקש, אנו ממליצים לך לינה אחד של פנטסטי את טיפוסי, שבו הם יקבלו כל סוגי מידע על האפשרויות בלתי מוגבלות של שיתוף פעולה הן עבור פנאי ותיירות. גם ניתן הנמל בבית או קרוב יותר לאזורים כפריים, שבו נופי מרהיב וציורי, שבו האוכלוסיה מקבלים אותם בזרועות פתוחות.

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved