תפילות לעורר חשיבה

להרהר זיכרון כלשהו, על דבר אחד, אתה יכול לעשות טוב מאוד באזור של תפילות קצרות הנוצרית. תפילה היא כן רק כדי לעשות את זה, כי זה צריך לעורר מחשבה הקורא או המאזין. בהתחשב אז כבוד הדדי ללב, זה יכול להרחיב האופקים, היא יכולה לתת תובנות חדשות לחלוטין של. משמעות החיים קובעים לנו הכל לפחות שאלה בפעם בחיים. אולי כי תפילה כי אפילו לשקול את השאלה הזו מזווית שונה לגמרי ממה שעשית קודם לכן.

בין אם נרצה או לא, אנחנו נראים בכלל מבעד לעדשה מסוימת שבה אנחנו רואים דברים אז כמו שאנחנו רוצים לראות את זה. אבל מבט זו חייב להיות לא תמיד בצד ימין. . כן, אנשים רבים נוטים להסתכל על היווצרות של כדור הארץ, אנשים הגן נטורליסטי גרידא. הוא האמין, החיים, וכך גם הגבר נוצרו במקרה כביכול כמו טעות של הטבע. תפילה, עם זאת, ניתן מהנוף של אלוהים, של יישוב לכוון את מעשה הבריאה.

עבור רבים, ייתכן כזה בדיקה חדשה ומפתיעה אפילו. . ובכן, זה גם המטרה של דתיות כוללות. תפילה היא כמובן לא להתבלבל עם חיבור מדעי. זה מוזר אם אתה אוהב רוחניות ואמונה. זו אינה פיחות. . לא, להפך, זה סוג של הבעה יצירתית משלי, אשר יכולה להיות זו הדרך אולי ורק אתה כל כך לגמרי בודדים. מה זה לסכם, אחד יכול לומר שירים נוצריים, ליהנות אולי להרשים אותנו בשל יופיו פואטי. תפילה היא בכיוון מעט שונה. כאן, המטרה היא לא בהכרח אמנות, אך המוטיבציה כדי לספק נקודת מבט חדשה או לפחות לא מוכר את הקורא או המאזין.

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved