7 דרכים להמרת התעבורה כסף

אם יש לך אתר אינטרנט, יכולים להפיק תועלת גם אם יש לך קבוצה קטנה של המבקרים, פשוט בזבוז תעבורה. המפתח הוא כדי לנצל את היתרונות של כל אחד המבקרים וודא שיש לך אסטרטגיה כספיות במקום. כאשר תקבל את זה, אתה יכול לעשות על-ידי כל אתר אינטרנט הוא רווחי במאמץ קטן. הנה 7 דרכים בהם תוכל להפיק תועלת התעבורה: 1. מכירת מוצר \/ שירות ראשון ניתן למכור מוצר או שירות למבקרים שלך.

זוהי הדרך הטובה ביותר לעשות כסף עם מוצר משלך. בדרך כלל עובד הרבה יותר טוב למכור ספר אלקטרוני (e-ספר) או תוכנה – שבו באפשרותך להוריד באופן מיידי ללא בעיות וללא עלויות המשלוח. 2. רשימה של Opt-in הוא חיוני להתייחס לכל מבקר באתר האינטרנט שלך להיות מנוי של רשימת הדיוור שלך. הנכס החשוב ביותר המוכר באינטרנט הוא רשימת מנויים. פעולה זו מגדירה אם אתה עומד לקבל הרבה בעסק מקוון.

עם רשימת מנויים, ישנם רבים דרכים שבאפשרותך לקבל אף יותר בעתיד. באפשרותך לקבל לשמור על הלקוחות שלך עושה לרכוש את המוצרים שלך שוב ושוב. 3. שיווק ויראלי לספק מוצר חינם או בונוס באתר שלך לצורך הורדה על-ידי משתמשים. באופן כללי, זה יהיה ספר אלקטרוני שבו אנשים יכולים לקרוא וללמוד מידע שימושי. בונוס זה, תוכל להקצות את זכויות ההפצה וקוראי instas לתת למישהו אחר. בדרך זו, באפשרותך להגדיל את התנועה שלך, הפרסום ומיתוג מבלי לבזבז אגורה. 4. \"שלם-לכל-לחץ\" במקרה זה, הם משלמים כאשר המשתמשים לוחצים על המודעות על האתר שלך. קיימות תוכניות פרסום רבים המעניקים אחוזי הרווחים על לחץ, כגון Google Adsense, Chitika, Yahoo Publisher רשת Kontera. כאשר אנשים לחץ על הפרסומות באתר שלך, מיד להרוויח כסף. אם האתר שלך מקבל תעבורה מדי יום טוב, תוכניות אלה יכול לתת לך בדיקות אדיר עם סכומי כסף עצומים. במקרה שלנו אנו עושים מספיק כסף כדי לשלם לנו עבור אתר האינטרנט שלנו. 5. הצעת מקום פרסום אתרי נישה ביים בתעבורת להציע \"השכרה\" או חלק משטח באתר האינטרנט בפני מפרסמים (לקרוא לך פרסום). לדוגמה, ייתכן תשלמו 300$ דולר לחודש בקצב של פרסום של אתר האינטרנט שלך אם הם מקבל יותר מ- 2000 מבקרים ליום. בנוסף, ניתן גם ליצור הכנסות באמצעות פרסום פריטים מוקפצים מפלט. כך, לא אתר האינטרנט שלך עם יותר מדי פרסומות לך saturas ולהימנע פינוק חוויית המבקר (לא exageres עם הפופ למעלה ופרסום לא שטח). 6 תוכניות שותפים אם אין לך משלך מוצרי למכור, ניתן למכור מוצרים של אנשים אחרים ולקבל עמלה עבור כל מכירה. עם תוכניות שותפים, יש מקור בלתי מוגבל של מוצרים למכור, אין צורך לעבור שום בעיה לאחר השלמת מכירות. 7 שלם-לכל-עופרת במקום להרוויח כסף באמצעות לחץ, אתה זוכה בכסף אך אם המבקרים להירשם לרשימת התפוצה של אחרים. לחלופין יש הרבה חברות גדולות כמו קוקה קולה צריך סקרים כדי להפוך, בהתייחס המבקרים שלך כדי להשלים סקרים, באפשרותך לקבל הטבות טוב של אתר האינטרנט שלך. למד עוד אודות נושא זה על הבלוג שלי. סופר, מקור המאמר המקורי

Comments are closed.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved