וידאו עבור אתר: דחיסה ואיכות

לעתים קרובות אנו שומעים מדברים על חשיבות bitrate מפורסם, אבל מה bitrate? Bitrate קובע את כמות פיסות מידע אשר יכיל שלנו הפקת וידאו בשניה. שאתה תוהה האם זה כרוך? מרמז כי גדול bitrate, איכות גבוהה יותר יהיה קובץ שנוצר, אך באותו הזמן, גדול גם גודלו. לאחר מכן, מה bitrate יצטרך לבחור? בחר bitrate המרבי שניתן, תמיד נושאת לזכור את המגבלות של תמיכה היעד שבו הוא להיות משחק הייצור שלנו. לדוגמה, לדעת כי הקיבולת של תקליטור DVD רגיל (DVD-5) של 4.7 Gb, אם אנחנו רוצים לאחסן סרט של, אומרים, 90 דקות, אנחנו אף פעם לא יתגבר bitrate 8.7 Mbps, מאחר שלא לייצר לנו קובץ של ממדים גבוהים יכולת של הדיסק אופטיים. בדרך כלל, נוטים לבחור bitrates עד 5 Mbps עבור DVD הפקות. ולעבור מה נוגע לנו כאן, bitrate מה? מתאים? Bitrate של אתר וידאו יקבע אותו: ראשית, הרזולוציה של הייצור, כלומר את מספר הפיקסלים של כל מסגרת הווידאו.

רזולוציה גבוהה יותר ידרוש יותר פיסות מידע עבור כל תמונה, כל שניה, להשפיע גם את מהירות השידור של סיביות של ה-ISP של הצופה. בידיעה כי כעת אנו מציעים מהירויות שידור נתונים Mbps 6, זה לא הגיוני כדי ליצור קובץ ניתן לראות באמצעות האינטרנט, עם bitrate 8 Mbps, השרת המארח קיבולת משלו. לדוגמה, YouTube, באתר האינטרנט של הפניה עבור שיתוף וידאו, יש משלה פלאש ממיר מיושמת המגביל הרבה bitrate עבור כל קובץ מועלה לשרת באופן אוטומטי. בעיה נוספת: באמת מחפשים וידאו באיכות high-definition אינטרנט? חשוב לא לבלבל את המונח בחדות גבוהה (HD) עם איכות גבוהה (HQ) אשר מתחיל לפעול ברשת. חדרים קוואה הסינוס של התנאים עבורם הווידאו פורסם באתר ניתן לראות ב- high definition, הם כדלקמן: יש צורך כי נוצר קובץ וידאו ברזולוציה של מסגרת של 1920 × 1080 פיקסלים, הוא גם הצורך עבור לצופה יש צג מסוגל להתרבות רזולוציה של 1920 × 1080 פיקסלים, יתר על כן, הצופה חייב להיות צוות המסוגלת לעבד את אמצעי האחסון של נתונים מתוך קובץ וידאו בהבחנה גבוהה, ללא אובדן של מסגרות, גם הם מומלצים bitrates של בין 7 ל 10 Mbps עבור קידוד של קטעי וידאו באיכות high-definition, דמויות השגה בקושי עם חיבורי אינטרנט בסיסי הנוכחי. אם אחת מהפעולות אלה המקומית ארבעה נכשלת, אין לומר כי אנו רואים וידאו בהבחנה גבוהה, למרות וידאו באיכות גבוהה, אשר הוא מונח כללי יותר. מה הם ו איזה תפקיד לשחק את רכיבי codec של וידאו? באירופה, כל שניה של סרט, מכיל 25 מסגרות, ואם אנחנו מדברים על דעה בהבחנה רגילה, כל עדיין, כל שניה של סרט, מכיל יותר מ- 400.

000 פיקסלים. הכנת מספרים ארבע אנו מבינים, ללא דחיסה, מעטים כי המחשבים המסוגלת לעבד קבצי וידאו. רכיבי Codec (codec) מגדירים סטנדרטים או מפרט אודות כיצד אתה צריך להמשיך לדחיסת נתונים דיגיטליים, עיצוב או היעד של כל תמיכה בסביבת ייצור. כל וידאו דיגיטלי נוצר עבור ההפצה שלה קודד באמצעות רכיב codec מסוים של דחיסה. בהתאם להיקף ההפצה של האודיו, המפיק שלה ישתמשו רכיב codec וידאו זה או אחר. עבור אתר סרטונים לרוב מקודדים וידאו פלאש (עם סיומת Flv) או בתבנית h.264. גירסאות נוכחיות של פלאש ה-On2VP6 codec לדחיסת וידאו ושימוש בפורמט h.264 מבוססת על תקן Mpeg-4. בקיצור, איך נוכל להתאים את האיזון בין איכות דחיסה כדי להשיג את האיזון המושלם? זוהי שאלת מיליון דולר. קשה מאוד לקבוע, באמצעות מרשם, המצוות אשר חייב לעמוד כל וידאו עבור האינטרנט, אשר יבטיחו באיכות הגבוהה ביותר האפשרית, שכן כל פרויקט יש כמה דרישות טכניות מסוים. לסיכום אני ציינה: בעבודה מאז תחילת שרשרת הייצור (ירי), לרזולוציה הגבוהה ביותר האפשריים (HDV תבניות). לכן, אנו נמצאים תמיד בזמן להפחית גודלי מסגרות, שבו ייחשב המתאים. חשבנו גם הצופה הפוטנציאלי של הווידאו של כל אחד מלקוחותינו, מי הוא מה צפוי להיות גישה לאינטרנט, מהירויות השידור שלה, וכמובן, מה הקיבולת והמהירות של השרת שיארח כל וידאו. (+ 34) 93 722 75 84 com

Comments are closed.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved