Archive for 30 במרץ 2020

ניתוח טכני

שוק המניות האמריקאי בשבוע שעבר נשלטה על ידי השוורים ואת חיובי המאקרו כלכלית הסטטיסטיקה, המאפשר דאו ג'ונס בבורסה הסתיים עלייה מתונה במחירי שבוע. הבעיה העיקרית של הכלכלה המשתתפים לא לאכזב את שוק המניות, מראה את הדינמיקה של הפחתת אבטלה מספר התביעות לדמי אבטלה ראשונית. הנשיא ברק אובמה על נאומו האחרון שלו כי הממשלה שולחת יותר ויותר מאמצים כדי לקדם את שוק העבודה וצמצום האבטלה. כמו כן צוין כי חבילת התמריצים בקונגרס בשנה שעברה, מניבים תוצאות היום, והוא הייתה החלטה נכונה עבור הכלכלה האמריקאית. עם זאת, מגמת הירידה ההלוואות לצרכן ואת הפעילות הבנקאית שנצפה בתחילת בארצות הברית. זה עושה את זה להתחיל שלילי במקצת עבור הבא בעתיד מניות מדד דאו ג'ונס. המשקיעים בארה"ב צפויים ב -23 ביולי, יפורסמו כאשר בדיקות מאמץ שנערך על גדת 91 באירופה.

העובדה כי המערכת הפיננסית באירופה יכול בקרוב סובלים החוב הריבוני של מדינות האיחוד האירופי, להפעיל לחץ על פעילותם של המשקיעים במגזר הבנקאי בארה"ב. המצב הנוכחי בשוק המניות עולה כי המכשירים מצרך בסיסי בתחילת השבוע הגיעה לשיא שלה מכירת יתר. אם חיובית מאקרו כלכלה תמשיך לשמחת המשתתפים של שוק המניות יכול לקוות כי ריבאונד של מחירי המניות של דאו ג'ונס על רמות תימשך יותר מגמות מגמה יציבה. הרקע הכללי של תחילת השבוע – חיובית. רמת תמיכה 9700-הגבול התחתון של התעלה. 1 התנגדות ברמה של 10 470 באמצע ערוצים.

רמה 2 של התנגדות-11 140, הגבול העליון של התעלה. הקו Tenkan ו Kijun נקודות המשך אפשרי של מניות הצמיחה במדד דאו ג'ונס בשבוע הבא. Chinkou קו חצה את טבלת המחירים מצביעה גם תחייה של הקונים בבורסה. אינדיקטור ענן Ichimoku לא שינה את צבעו הצבעה על חידוש שיעורי צמיחה ועדיין אותות הפחתה עתידית במחיר של דאו ג'ונס. השיפוע של הערוץ – הוא נייטרלי. תקציר – אולי בשבוע הבא אחרי הטכנית קטין צמצום הגידול במלאי אינדקס יתחדש. בהינתן המצב הנוכחי במכרז, המלצתנו על מדד המניות הן כדלקמן: קשרי משקיעים – משרות ערוץ הקניות. מדד מחירי בשליש הראשון של התעלה במצב נוח שוק המניות עשוי להיות פתוח לשיפור. סוחרים וספקולנטים – שבוע העבודה הבא שלך מוגבל רק את הגבולות של הערוץ המסחרי.

חשבונאות

חשבונאות שירותים תחת מערכת פשוטה של ​​המיסוי. אם "organization'uproschenets בחרו ההכנסה החייבת, בניכוי ההוצאות, בעת חישוב המס ביישום של STS, זה יכול לקחת בחשבון את העלות של שירותי ראיית חשבון. כתוב קוד מס (סעיף 1, סעיף pp.15. 346.16 קוד מס). המחוקק רשאי uproschentsam להכיר בהוצאות אלה לצורכי מס מן 2006/01/01 ועסקים קטנים רבים קיבל את הבשורה השמחה. אחרי הכל, עסקים קטנים לעיתים קרובות להשתמש בשירותים של חברות מיקור חוץ, מתן שירותי ראיית חשבון.

עם זאת, שנה עברה. וגם משרד האוצר עם NSF כנראה החליטו כי עסקים קטנים היה יותר מדי קל לחיות עם. התייעץ והחליט כי הוא אינו יכול להיכלל העלות של מיקור חוץ הכנת המס חוזר "uproschentsev" הספר לנהל הכנסות והוצאות. ההיגיון של רשויות המס עם הבאה. בסעיף 1, אמנות.

346.16 של קוד המס מכיל רשימה של הוצאות אשר משלם המסים, שהלכו מערכת פשוטה שנבחרו כאובייקט של הכנסות מיסוי, פחות הוצאות, זכאי על פי לקביעת בסיס המס עבור מס ששולם בקשר עם השימוש STS, כדי להפחית את ההכנסות שהתקבלו. רשימה זו ממצה והוצאות אינו נתון לפרשנות רחבה. על בסיס סעיפים. 15 סעיף 1 לאמנות. 346.16 הקוד מס קביעת מטרת המיסוי מקטין את משלמי המסים הכנסה במחיר של שירותי ראיית חשבון בהתאם לחוק הפדרלי מ 1996/11/21 N 129-FZ "על חשבון" חשבונאות היא מערכת מסודרת לאיסוף, הקלטה ואיחוד מידע במונחים כספיים של נכסים, התחייבויות, ארגונים תנועתם דרך עסקית רציפה, כל הפרעה ותיעוד פעולות. על פי סעיף 3 של אמנות. 4 לחוק N-129 פ.צ. של הארגון עבר SST, פטורים חשבונאית, למעט חשבונאות של רכוש קבוע ונכסים בלתי מוחשיים במטרה החקיקה של הפדרציה הרוסית על חשבונאות. ארגונים ויזמים בודדים החלת USN, לשמור תיעוד של ההכנסות וההוצאות בדרך שנקבעה על ידי Sec. 02,26 של קוד המס. באמנות. 346.24 של החוק קובע כי מס משלמי המסים מחויבים לשמור תיעוד של ההכנסות וההוצאות לצורך חישוב בסיס המס בספר ההכנסות וההוצאות של ארגונים ויזמים בודדים יישום טופס USN, וההליך למילוי אשר אושרו על ידי משרד האוצר של רוסיה. לפיכך, לאור הקרבה של n. להגדיר 1, אמנות. 346.16 הרשימה קוד המס של הוצאות, העלות של שמירה על רשומות המס לא ניתן לכלול את עלויות להפחית הכנסה שהתקבלה יזמים בודדים החלת USN. אנו מאמינים כי גישה כזו היא פקידי שנוי במחלוקת. ראשית, החוק אינו אוסר על ארגונים החשבונאות החלים "uproschenku 'כדי להמשיך לשמור רשומות ואפילו מחייב משתמשים spetsrezhima לארגן רשומות כאלה בגין רכוש קבוע ונכסים בלתי מוחשיים. הצורך חשבונאות מתעוררת במקרה, כאשר בכוונת החברה לשלם את הדיבידנדים המייסדים. שנית, קוד מס במפורש כי עלות שירותי ראיית חשבון כלולים עלויות להפחית את המס אחת. העיקר הוא כזה העלויות הן מוצדקות מבחינה כלכלית מתועד. וכדי להגן על עצמם, צריך להיות הסכם עם חברת מיקור חוץ על מנת לספק את חובתה לא רק כדי לשמור רשומות המס להכין חוזר מס ו הנהלת חשבונות הכנת חשבונות פנימיים.

הכסף בחיינו. האם אנחנו באמת צריכים את הכסף?

הכסף בחיינו. האם אנחנו באמת צריכים את הכסף? מה אנחנו באמת רוצים כסף או אושר? כסף, כסף, הכסף שהם שולטים בעולם (את השיר). אבל האם זה באמת? לדברי אנשים רבים, כן. כסף זה מביא אנשים שמחה, אושר, אושר ועוד. אבל בואי נחשוב על זה קצת יותר. למה אנחנו צריכים כסף? כדי לקנות טלפון שחקן חדש, טלוויזיה או מכונית? באופן עקרוני, יהיה צורך לקנות. אבל בואו נזכור אבותינו – הם לא צריכים היה. הם פשוט החמיץ פרוסת לחם, אישה טובה לנישואין ולמשפחה חזקים.

כל האושר מובטח לשנים הבאות. וזה נכון. יש לנו לא הרבה. לאחרונה, נערך סקר, ומצאו כי בימינו אנו מקיימים יחסי מין בשני פחות מ הורינו ארבע פעמים פחות הסבים שלנו babashki פעמים. וזה למרות העובדה סקס בברית המועצות לא היה. זה בגלל הכסף, הרצון להרוויח כסף התקדמות מסיבית אנחנו בקושי מקיימים יחסי מין, אבל זה כלומר, כדי לקבל פיסת האושר שלהם הפך להיות קשה אף יותר. אחרי הכל, סקס עושה אותנו מאושרים.

נדוש? אבל זה כל כך … אחרי הכל, אפילו בעוני מחפיר, אנשים יכולים להיות מאושרים בזמן קיום יחסי מין. אבל לא במקרה הזה השאלה במאמר לא מדובר כמה פעמים אנו מקיימים יחסי מין. ואת החשיבות של הכסף בחיינו. וכך אני ממשיך. ואם לומר לך איך אתה יכול להרוויח. כסף … המילה הנחשק עבור כולם. בשביל הכסף אנו מוכנים להתמודד. כולם רוצים להרוויח כסף. יש הרבה ספרים, מאמרים והנחיות. איך אני יכול להרוויח? אבל זה לא מלמד אותך איך לעשות כסף. ואתה יכול רק להרוויח כל כך לא יחזור, כך לרשום ולזכור:.-אתה יכול להרוויח על כישוריהם (אגרוף, ידע לרקוד) , אתה יכול להרוויח כסף על היצירתיות שלהם (אמנות, ציורים), את הידע שהושג מכללה או אוניברסיטה. , יכול להרוויח כסף טוב באינטרנט. באתר האינטרנט הפופולרי שלו. הנה פורטל מעניין, אשר ייתן לך טוב דרך להרוויח כסף באינטרנט, על מנת לקדם אתר לא נותנים לך popyatsya בידיים מיומנות lohotronschikov Aspiring לעשות הרבה כסף באינטרנט, בחיים האמיתיים מוביל לילות, כאבי ראש והפרעות שינה העצבים. אבל או לא לעשות כסף ייסורים כאלה? אתה מחליט. אבל אני רוצה להגיד לכם שהכסף לא בדיוק לעשות אותך מאושר.

מאכלים מהמטבח הונציאני

המטבח הונציאני טעים הם בבירור האפילה על ידי קסמיה של העיר של תעלות. כולם שמעו של קרנבל שלה, הגונדולות שלה, הרומנטיקה שלו, אבל אף אחד לא שמע שבח גבוה מגסטרונומיה שלה. האמת היא כי האוכל ונציאני היא מסורתית, מגוונת מאוד ועדינה. הוונציאנים נהנה דיאטה ים תיכונית מבוססת על דגים, בשר, ירקות, הרבה כסף. ונציה יש מוניטין של אדם יקר מאוד כשמדובר אוכלים בחוץ. אז אם אחד אינו יודע מה מסעדות, ולך יש להזמין איזה מנות: מעל הכל, להימנע האזור Plaza de San Marcos. בזמן השהייה ברוב מהמרכז, לאכול טוב יותר, המחיר יקטן משמעותית. לברוח התיירות אפשר תפריטים עבור אוכל זול הוא יתרון נוסף. בדרך כלל אינם כוללים משקה, את מקורה, וגם את הקינוח ושילם החשבון הוא גבוה מאוד. המסעדות הם הבחירה הטובה ביותר עבור הכסף. אפשרי גם לאכול פיצה חלקים בדוכני הרחוב. אחת המנות האופייניות ביותר של ונציה הן "cicchetti" (מתאבנים), דומה במקצת טאפאס ספרדיים. בין השאר הנצרכים ביותר: דוכנים להטפה ו- sobrasada עם פולנטה, כדורי בשר, עגבניות מיובשות, מטוגן סרטנים מלקחיים, ירקות מטוגנים, טוסט עם בקלה ביצים קשות, קרם עם אנשובי וסרדינים המפורסם במרינדה עם בצל וחומץ. שאר מאכלים ונציאניים וריזוטו, אורז, בליווי דיונון, לובסטר, דגים או בשר. אך מבורך ביותר של כל אחד מהם "risi e bisi", מוגש עם אפונה ונקניק. ללא ספק, אחת של המלך היא פסטה מכל סוג שהוא, המוגשת הרטבים מגוונת ביותר. מומחיות של האזור היא המפורסמת "פסטה ושעועית" (שעועית), מאכל חורף דשנה. הוא האיש הנכון . הדג הוא גם התמחות, במיוחד את San Pedro מגישים דגים, צלופחים. עבור טורפים, הכבד ונציאני (נזיד בשר עם בצל) הוא מעדן טעים מאוד. איטליה היא ארץ ייצור היין, הוא מצא כי בין משקאות הנפוצים ביותר שלה הגיע. בין היינות האדומים מדגיש פרוסקו של Conegliano, את Valpolicella, הלבנים של קאסטוזה כדי Amarone. שאר המשקאות הנודע הן להדק המפורסם "הראשון" (לימון וסורבה פרוסקו). העצלה והחמדנית תמיד צריך להשאיר מקום לקינוח. ונציה מפורסמת שלו "פטיסרי": עוגות, גלידה, ממתקים גושים. התמחויות הכי טוב שלהם הם את הטירמיסו, "zaeti" (להכין עם קמח על פולנטה וצימוקים עוגיות ענבים) או את buranelli bussol (עוגיות חמאה בצורת חוט). ÿNo נשמע לך תיאבון? זה פועל עבור הכרטיסים שלך ולראות את המטבח האיטלקי הטוב ביותר בעיר התעלות. לשהות כדי למצוא מקום לינה טוב במחיר זול.

פסטיבל הסרטים הבינלאומי בקאן

בתוך מעט premiering של 62? מהדורה של פסטיבל הסרטים הבינלאומי בקאן. 13-24 אולי פרח ושמנת על המסך הגדול יפגוש בעיירה צרפתית קטנה. כמו חידוש גדול בפסטיבל, קאן ייפתח האירוע עם האנימציה דיסני פיקסאר את הסרט. למרות זאת, זה לא הפעם הראשונה בה הז'אנר הזה מעורב בחלק הרשמי של האירוע. המושבעים יכלול שמות גדולים מן העולם של הקולנוע: השחקנית הצרפתית המפורסמת איזבל הופרט יכהן על השולחן והוא ילווה על ידי סופר קוריאני, הבמאי לי צ'אנג-Dong, הסופר הבריטי חניף קוריישי, הבמאי האמריקאי James אפור, השחקנית איטלקי, אסיה ארג'נטו, השחקנית האמריקנית רובין רייט פן, הבמאי הטורקי נורי שיפוליים Ceylan ו חניות Shu Qi. השנה באסיה ובאירופה להתבלט נגד ארצות הברית, זה יהיה נפקדים הגדול של הפסטיבל. כף הזהב יכול ליפול על כל השמות הבאים: Michael הנקה עם Le ruban blanc; מרקו Bellocchio, עם לנצח; אנג לי עם לקחת את וודסטוק; o טרנטינו עם Malditos bastardos, זה יהיה הבמאי האמריקני היחיד שבוחר להעניק. מאסיה מגיעים, לו את סיני Ye, פיליפינית בריליאנטה מנדוזה, אנג הטייוואנית לי או hongkonges את ג'וני כדי. ספרד היטב ייוצג בקאן עם שתי מועמדויות חשובות: Pedro אלמודובר עם חיבוקים שבורים, איזבל Coixet עם מפה של הצלילים של טוקיו. מתוך תחרות יהיה? דה אורה Alejandro Amenábar. יש מי חזר על מינוי של טרנטינו, שהשתתפו כבר היום שלו עם ספרות זולה. לדוגמה, הדני לארס פון טרייר עם סרטו האנטי-קריסט; קן לואץ של בריטניה סרט מחפש Eric, שבורח מן התבנית הרגילה שלה; ו ניו זילנדי ג'יין קמפיון, מי היה הזוכה האישה הראשון שנערך בשנת 1992 תודה הפסנתר מוצג כעת עם ברייט כוכב. ? אתה אוהב קולנוע לטיפול האם ברצונך לעקוב אחד הטובים ביותר של הקולנוע הבינלאומי? לנסוע לצרפת ולספוג בפסטיבל קאן. היתרון לבקר את עיר האורות, לא את תתחרטי על זה! אם אשאר בפנים כדי למצוא את השאר הטוב ביותר במחיר סביר.

טיולים לתיירים

רבים ערכות כעת את התענוג של נסיעה לשעון קיץ שוב. מי מסתמך יותר על הרפתקאות מאשר טירות המיטה, או חבילות תעריף, עליך להתכונן מאוד ביסודיות את חלומותיו נסיעות לתיירות בודדות. מדריך טוב הוא בהכרח ציוד בסיסי לתיירים בודדים. הבחירה היא כה גדול, אך הוכח, הספרים של לונלי פלנט יש סדרות. אלה נחשבים מאוד אמינה, לכן מומלץ. סיטי המודפס כוללים מידע מקיף אודות פוטנציאליים מסלולי טיולים, לינה טווח המחירים שונים, כמו גם המחירים בארץ. אטרקציות מה עליך לבקר ולהשמיט מה יכול להיות, הם מתארים גם. אבל מקור מצוין של מידע באינטרנט, מגוון דוחות הנסיעות.

עשויה להיות שימושית גם כמדריך בספר הנסיעות כדי לקחת שם למעלה. סיטי נסה לשרת את קהל רחב, להגיב על כל ההיבטים אפשרית של הטיול. אך מה התועלת ספר עבה על אוסטרליה, ההיסטוריה שלו, תרבות אנשים וכן כל המדינות של ארץ עצום זה, אם יש לך למעשה רק לבלות כמה ימים טסמניה או סידני? לתכנון נסיעות אישי, דוחות נסיעות ולכן הם חלופה טובה, במיוחד אם ברצונך ללמוד אודות אזור מסוים. מנקודת מבט סובייקטיבית, הם משקפים את חוויות וזכרונות. כתיבה בצורת יומן נסיעות נכתבים לעיתים קרובות, לעיתים, אך גם לשמור רק אך עבור כל התמונות עשיר. כל האזורים אפשרית, אנשים עם אינטרסים שונים, כגון הגמלאים, תרמילאים או משפחות עם ילדים למצוא טיולים.

המחברים מה יש לראות להתאים לאינטרסים שלו לעיתים קרובות. הכנת הטיול הופך לפלח. הפופולריות של בלוגים הביא לאחרונה שיטפון של דוחות נסיעה חדשים איתם. ישנם מספר גדול; כל כך הרבה כי כבר יש מספר קטלוגים עבור נסיעות, כמו לדוגמה. זה יכולים לעמוד יש באפשרותך לבדוק דוחות לפי קריטריונים self-chosen, וכך הדוח שנמצאו, עבור מעניינים אפילו. אם תרצו לנסוע לתקופות ארוכות של זמן, הוא מומלץ ביותר, אם בנוסף, stützenund הוא עושה שימוש במידע מתוך המסעות הן במדריך נסיעות. מה היו מטיילים אחרים טקסט, תמונה, להציע רעיונות חדשים תמיד בהרפתקה משלך בהזר.

הצד האנושי של ניהול

"אתה שווה לתוארך האנושית אם יכולים להתאמן חמישה דברים בעולם הזה: כבוד, רוחב לב, האמיתות, חדות, ונדיבות" Confucio Generalidad ושיקולים בסיסי בהתייחסות הצד האנושי של המנהל, ההגדרה מתמקד סגנון ניהול שמתפתח שמניח כי תפקידים בתוך החברה. הכתובת של חברה עושה דגש על ניהול המשאב האנושי, שהוא החלק החשוב ביותר בתפקוד של הארגון. היבטים רלוונטיים כגון מוטיבציה בודדים, מנהיגות, תקשורת ותיאום של קבוצות עבודה שונות הם המהות של פעילות ניהולית שבה הצד האנושי יש השפעתו המדהימה. ניהול נשללו סגנון זה מחייב איזון קפדני, אין לאתר כל נקודה קיצונית, ולא במודל משטרי המציגה פרופיל dehumanized מדי ולא במודל paternalistic שהוא חלש מדי. בשני המקרים התרגיל של הרשות יהיה שכיוונו הכשל, כי אף אחד להתמקד, להנחות את המאמצים של האנשים בהשגת המטרות הרצויות.

הצד האנושי של המנהל, כרוך בבחירת הדרך של מימוש הצרכים של העובדים, החיים זה יהיה עשיר וחופשי יותר. נסיקה עצמו של המנהל יכול להיות הרבה יותר גבוה שזמן רב כמו עולות את הפוטנציאל של אנשים שלו, אם אתה נותן להם מה שהם רוצים, הם יתנו מה. אנו חייבים לקבל אותם ללב, הם מועברים אותו. הסגנון של המנהל (עם הצד האנושי) הוא הצבע לו ליבם של האנשים. מאמר זה הוא ' נועד לקבוע את התצורה של התכונות של סגנון ניהולי אשר ממוקמת בעמדה ביניים בין שני סגנונות שצוין לעיל, אשר יהיו כמו קרן אור האדם ערכיה של האדם ככזה, בפעילות של תרגיל הנהלת הארגון, באופן אפקטיבי ויעיל בהשגת המטרות בלי ופוגע הערך שלהם משאבי אנוש.

זכור כי הנהלת החברה כוללת הכוונת, משמעות הדבר היא המנחה האנשים המרכיבים את הארגון כך הם מתאחדים שלהם המאמצים, קיבולות ותחומי העניין בסדר כי זה עובד ביעילות, בצורה מתואמת על מנת להשיג את מטרותיה. כל תוכנית זו מדגיש כגון היבטים: O להניע צוות לבצע את עבודתם היטב מרגיש מרוצה העבודה היומיומית שלהם או להשתמש מנהיגות אפקטיבית לגייס כפופים או לתחזק מערכת תקשורת מעולה כל כך את המידע זורמת כראוי ובצורה נכונה או להשיג תיאום מצוין כי לסנכרן את המאמצים והפעילויות של חברי הארגון שונים כדי concretize את המטרות בצורה הטובה ביותר אפשרי. ניהול כדי להבטיח כתובת, חשוב כי דרך זה בסיס הישג או בכשלים של יעדים ארגוניים. יצוין כי ארגונים פועלים על-ידי אנשים וגם באמצעות מאוד אוטומטיים כי זו חברה, אתה תמיד תהיה מרכיב אנושי. אנשים יוצרים הארגון הם אלה אשר לבצע משימות שונות והקצאות ואת אם הדבר לא נעשה, הארגון פועל מחוספס. אנשים לעבודה הם חייבים להיות המניע ויש הרשעה אישי רוצים להשיג את המטרות להיות נרדף בארגון וכדי להשיג שילוב trabajador empresa זה, סגנון ניהול משחקת תפקיד חשוב: מנהל או מפקח עם סגנון מנהיגות נחוש, באמצעות ערוצי תקשורת, מניע עובדיו להצטרף למאמצים בצורה מתואמת לקראת השגת המטרות הרצויות. הוא תחת גישה זו, שבו ניהול humanized משחקת תפקיד יסודי, והופכת דגש על היחסים הבינאישיים, תקשורת טובה, מנהיגות אפקטיבית ותיאום של המאמצים של אנשים שונים, כל זה מהווים גורמי המפתח להצלחה בניהול מנהלי. היבטים בסיסיים אשר יש לדעת כדי להשיג של ניהול משאבי אנוש יעיל הן כדלקמן: O לה מוטיבציה, יתרגם רמת ההתלהבות ולספק הרשעה של אנשים סביב הפעילות אשר חייב להתבצע ומי ישירות או בעקיפין להשגת משויכת שלהם צרכים ורצונות. במובן זה, אדם מוטיבציה לקראת עבודתו התכוון לארגון את ביצוע משימות או הקצאות ביעילות רבה. מוטיבציה היא חשובה שכן היא רכיב מפתח בפריון העבודה של הארגון, משם כי המנהל ככזה, עליך ליצור, לחזק ולשמר את ההתלהבות של כל הכפופים להם לעבוד, כלומר עובדים יש משימות שלהם על-ידי האחריות שלהם לא מחשש עונש אפשרי. הסדר זה של רעיונות, המנהל חייב לדעת היבטים מסוימים של מוטיבציה אנושית כדי להשיג כיוון מוצלח, בעיקר העובדה כי הרבה של ההתנהגות האנושית מושפעת לצרכים שלהם, הרצונות, כל אדם מבטא את ההתנהגות שלהם מבוסס על מה הם רוצים להשיג, בהתאם לצרכיהם מנחה את מאמציהם כדי להשיג את המטרות האישיות שלהם. או ההנהגה, היא היכולת של אדם (מנהיג) כדי להשפיע על ההתנהגות של אנשים דרך נהיגה שלו כח, שלו יכולת להוביל את הקבוצה לקראת הקצה הרצוי, מוטיבציה, המנחה חתירה להבין בעיות להתעורר עד כפופים שלהם חובות, סביבת עבודה, עושה תוכניות להפוך למציאות. המנהיג קובע את הפעולות הטובות ביותר עבור גילמה את מטרות הקבוצה.  תיאום עם אשר הוא מסנכרן, מהרמן את המאמצים של כל חבר הארגון להשגת היעדים הרצויים, מנהל זה חייב וליישב את ההבדלים כי קיים, ולהשתמש בהם בצורה הטובה ביותר. או תקשורת או לעבד לפיה העברת המידע הנחוץ להבנת של העם, אשר משיגה בתאום המאמצים בכיוון הנכון. מאפשר לאחד את פעילות מאורגנת, שילוב כל רכיביו. ברכיבים אלה (מוטיבציה, מנהיגות, תיאום ותקשורת), שבו ברצונך להציג את הצד האנושי של המנהל, הוא שם שבו מודפס טיפול פחות סמכותי, פתוח יותר, גם ועוד תובעניים מבחינת החיפוש אחר אווירה הרמונית בין אנשים וכבוד, המאופיינת על-ידי פיתוח מגע, אינטואיציה ורגישות. אם תמשיך כך שהמנהל ניתן לפתח יחסים טובים בכל הרמות. להיחשב, חקירות הראו כי מנהלים יש את הכוח ומשבח ולשפר את היעילות של השותפים שלה עד כדי כך שהם מאמינים בהם. או, לעומת זאת, הם יכולים להכשיל את אותם אם את חיזוי או ציפיות בנוגע אותם הם שליליים. סדר זה של רעיונות, התפיסה של כפופים המנהל, שלהם דעות קדומות, סובלנות, אמון, היבטים הקשורים להאמין או לא להאמין באחרים, הטיפול של הצוות שלו, וכו ' יגלה עצמם במציאות עם היחס והביצועים של אנשים שיש להם נמוך ההזמנות שלהם. כך הופכת למציאות אפקט פיגמליון, או במילים אחרות "מה האיסוף הוא הזריעה". בהחלט, זה מאוד חשוב כי להזדהות יותר עם הגורם האנושי וניהול לספק את כל ה שיתוף הפעולה הנדרש להשגת פרודוקטיביות, תוצאות favouring כל. 10/03/09

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved