Archive for 30 ביוני 2015

חובת הסודיות של רופאים

רופאים רופאים, כמו גם המתרחשים עם שאר אנשי מקצוע (עורכי דין או אנשי מקצוע של הבנקים לדוגמה) אשר, בשל הפעילות מתבצעת, לרכוש קשר ישיר עם הנתונים ואת בנושאים רגישים במיוחד ביחס לחיים והפרטיות של אחרים (לקוחות); הם מאוגדים על ידי חובת סודיות ביחס היבטים אלה. במקרה של העוסקים ברפואה נקראת שבועת הרופאים, המקשרת ביניהם בכל המקום שבו לפתח את עבודתם, המכיל במפורש את חובת הסודיות. אפקט, רופאים, מנתחים, אחיות, מומחים שאישר מאוגדים על ידי העיקרון של סודיות עם מטופלים לנסות למי, אשר מבוססת על הזכות לפרטיות, דגלו בשלמות של טקסטים על זכויות האדם וחירויות כוח בעולם. מהי הסיבה העיקרית זו חובת הסודיות? ההצדקה שלהם הוא הגיוני לחלוטין. לאחרונה מצאתי אצל השר אורי אריאל אוזן קשבת . כל מה יש זכות שווה לשמור לעצמנו את ההיבטים האלה זה משפיע עלינו באופן ישיר יותר, אינטימי, כולל אלה הנוגעים משלנו מצבים בריאותיים.

לפיכך, העובדה כי אכיפה על ידי אנשי מקצוע אותו עשוי להיות מקושר על ידי חובתה של התכונות האלה מאפשר לחולים לסמוך עליהם בגלוי היבטים אשר, אחרת, עשוי להיות מפתה כדי להסתיר, עם איזה עצמם עשויים להיות מושפעים ברצינות, לדוגמה היכולת לא להיות מחלות זוהה או לא לבצע התערבויות כירורגיות הכרחי. בקיצור, זו חובת הסודיות היא אחד מעמודי התווך שבו הרפואה של יותר מאלפיים שנה, ותשבור שלה היו השלכות רציניות. הכשל על ידי רופאים סגל מ שלהם חובת סודיות שאלה שעולה לאחר הרטוריות כזה מורכב ב מה יקרה אם תרופה מקצועי, מתעלם מחובתו, לחשוף מידע רגיש על מצב בריאותו של המטופל ללא הסכמתו בדרך כלשהי? במקרים כאלה . אתה יכול לדבר בלי ספק המגדר של הנציבות על ידי המקצועי של הזנחה כביכול הרפואה, על כך שהיא הפרה זה בבירור חובה כטבועים המקצוע שלהם כמו זה של הסוד הרפואי, ובכך פצעו את הזכויות של המטופל שלו. זהה, ללא כל ספק, צריכים להיות כפופים פיצוי, שתחייב את שהערכה של הנזק מוסרית יכולה. לגרום אצל החולה הזאת על ידי אותו ואת מידת שבו חייו שסבורים כי הושפעו על ידי אותו (לדמיין, למשל, כי בפומבי חשף כי המטופל סובל איידס או סבל איזה סוג של התמכרות). החריג היחיד אפשרות לקבל חובה זו יכולה להתרחש מסיבות של בריאות הציבור, לדוגמה אם קיימת סכנה שעלולה להתפרס סוג של מחלה, שבה מקרה הרופא צריך להודיע לרשויות על זה.

טלפונים סלולריים עם מצלמות ברזולוציה גבוהה

הרבה השתנה מראה ומאפיינים מאז שהופיע הטלפון הראשון עם מצלמה בשוק. מצלמות היו זמינים באותו ולאחר מכן היה החלטה ניכר, אך עדיין היו מהוותיקים בשוק ומאז ואז הם היו הטבה ניכרת. חברות, להישאר נאמנה האבולוציה של המציאות, השיקה טלפונים ניידים עם מצלמות וידאו ברזולוציה גבוהה יותר. זו הסיבה מדוע השוק של היום מלא טלפונים עם מצלמות וצפוי הגעתו של טלפונים חדשים עם רזולוציות מדהים. כמה מותגים הפכו מקרא בשל יכולתה להתבלט משאר. אנו מוצאים מוצרים מחברות כמו נוקיה, סמסונג, סוני אריקסון, כמו גם LG כי העיר כבר מאוד הערות על ידי האופייני שלו שיש האפשרויות הטובות ביותר עבור משתמשים של טלפונים סלולריים ברחבי העולם.

המצלמה היא רק אחת מהתכונות חיזקה את התמונה המותג. לכן, טלפונים עם היכולת לצלם תמונות טובות יותר יוצרו, זה יש הגבירה את התהילה החברות. עם זאת, הוא יסוד נדיף וטכנולוגיה כפי שניתן לצפות, עדיין שינוי. פלאפון עם מצלמה זכו מבחינת רזולוציה, כמו גם תכונות נוספות, הפכו להיות עדים לקידום התופעה בעולם של היום. בשוק של היום ישנם הרבה טלפונים סלולריים עם מצלמות בעלות רזולוציה טובה מאוד.

אחד מהם הוא G800 סמסונג. טלפון זה בולטת יכולתה לצלם טוב מאוד עם רזולוציה באיכות גבוהה, מאפשר ללכוד תמונות ברורות עם טשטוש מזערי על-ידי את התכונה מיקוד אוטומטי. זה טלפון מצלמה בעלת 5 מגה פיקסל, בעל רזולוציה של 2560 * 1920 פיקסלים. היא מביאה גם הפונקציה פלאש קסנון מובנה אשר מאפשר לך לצלם תמונות בקלות גם אם תנאי התאורה אינם. עוד תכונה נוספת היא 3 זום אופטי *, זום זה מקל מאוד את הפעילות של לקיחת תמונות כדי יקיריהם או נופים טבעיים, לכידות לראות תמונות יפות. זהו, לכן טלפון המציע את כל האפשרויות של מצלמה ברזולוציה גבוהה. D980 סמסונג, הוא דוגמה טובה נוספת. מאופיין על ידי יכולתו 5 מגה פיקסלים ורזולוציית תמונה של 2592 * 1944 פיקסלים, מאפשר למשתמש כדי ללכוד את הרגעים היקרים ביותר כולל שקיעות סוף משקיעות מדהימות וזריחות, הודות התכונה פלאש מובנה שלה. איכות התמונות יחוזק גם על-ידי הפונקציה של פוקוס אוטומטי, אשר פוטר למשתמש המשימה של מיקוד התמונה. ישנם טלפונים רבים אחרים ועוד רבים אחרים אתה עומד להכות את השוק, USP העיקרי שלה הוא המצלמה. אחד מהם הוא i8510 סמסונג עם 8 מגה פיקסל מצלמה. כן, ניתן לציין כדי סמסונג SCH-V770, זהו טלפון מדהים עם מצלמה דיגיטלית, עם קיבולת של 7 עד 8 מגה פיקסל ואת כוח מצלם נפלא במידה רבה הודות שלה 5 זום דיגיטלי * זום אופטי 3 **. יש טלפון אחר, השייכים לקבוצה נוקיה, אשר מציעה מצלמה עם רזולוציה של 8 מגה פיקסל. אלה טלפונים עם מצלמות ברזולוציה גבוהה הם המציאות של ההווה, כמו גם העתיד והוא העולם עדיין לראות את נפלאות שצפויים לנו בתחום של טלפונים סלולריים עם מצלמות ברזולוציה גבוהה.

רישוי עסקים

כמו מסחר מתייחס כל פעילות כלכלית מופעל עבור רווח. במילים אחרות, על חשבון משלהם, באחריותך, וכן לטווח הארוך. נעשית אבחנה בין אם פעילות זו היא ממניעים מלאה או במשרה חלקית. כאן, חשוב כי חלה פעילות כמו במשרה חלקית, אם זמן העבודה אינה יותר שלישי של סועדים. שוב, קיומם של אמצעים אינו רלוונטי עבור פעילות נלווים.

רישום מסחר עצמאי רישיון הרשות המוסמכת, העירייה הוא רישוי עסקים. עם הרישום של העסק, לסוחר של עיריית יהיה לקיים תקשורת, הוא לוקח פעילות מסחרית המיועדת באופן ספציפי. נא שים לב כי לא כדי להגיש בקשה לקבלת היתר הוא. עקב חופש המסחר, רישיון עסק נפרד נדרשת רק עבור מגזרים מסוימים. עם הרישום של העסק ואישור סחר עם הסחר, עשה מספר יישומים שונים לרשויות אחרות. הודעות אלה, בין היתר ב office מס המוסמכים, לשכת המסחר (מסחר ותעשייה), כמו גם ביטוח בריאות, סוכנות תעסוקה, איגוד הסחר המוסמכים, ניתן לבצע על-ידי שליחת עותקים של רישוי עסקים. הודעות אלה נעשים על ידי העירייה.

הקמת עסקים הוא חבר לשכת המסחר, התעשייה, המסחר קצר או חדר עסקאות מיומנים, HWK קצרה בהתאם המוקד. גם ערך רישום המסחרי של העיר מתבצע עם הרישום של העסק או Gemeinde.siert הכלכלה הגרמנית ב- 81 של אזורי לשכות המסחר, התעשייה וארגונים מטריה שלהם. פרט חברות מלאכה טהור, חוות, כמו גם פרילנסרים, נדרשים כל חברות לחברות ב שלהם אזוריות של לשכת המסחר. המטרה העיקרית של חפצי אמנות היא לייצג את האינטרסים של מקצוע ברמה הסחר סה. יתר על כן לצרכים ולבעיות של מסחר בשטח להתיישב. החדר ידי פיקוח משפטי שבמחוז קאמרית התואמות את הגילדות, מחוז handwerkerschaften. כהבחנה, הוא מייצג החדר של כלי השיט של האינטרסים של כלי השיט. כמו עם כל המקצועי הוא לשכת המסחר בטוח חובה לכלי רכב.

© 2009-2023 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved