Archive for 24 באפריל 2016

מתאהב אהבה ונישואין

להתאהב, למרות שזה נכון שזה מרגיש בלתי נמנע, תחת סמכותו של אותנו לתת העוצמה שאנחנו רוצים, כי יותר נתמקד הרעיון הזה, אבל זה יהיה שלהם לתפוס אותנו, אני חושבת. הרבה תלוי בתיקון בתת-מודע שלנו, שנותנים לנו את עצמנו. פתאום ההצעה נשמעת קצת הגיוני, אבל אני מאמין שהוא הכרחי כך אז אנו מבינים, כי הוא שווה התאהבות, עזוב על-ידי להרגיש ולאחר כמה נפלא להרגיש תחושה זו. לעומת זאת שאני חושבת גם, כי אנחנו לא יכולה ללכת לעולם חשודות של כולם, ולחשוב שווים כל הגברים והנשים. זה נובע היווצרות משפחה, אני חושב שזה שלילי כדי המוחלט חוסר אמון לעודד את ילדינו. כמובן חייב שתציין בחינוך, כי יש אנשים עם כוונות רעות וגם עם כוונות טובות.

אני חושב, ואני בטוח יהיה עליך לדעת להציג בני נוער התאהבות זו חלק מהתהליך זה יוביל אותנו בעתיד להקים בית, אינה אהבה אמיתי. גם אם זה נכון לעודד קשרים שטחיים, עם התירוץ של לא מבינה להפוך אתה סובל בגלל אפשר ליפול לתוך, תמיד להיות בחוסר ודאות רב שנתי. אין ספק כי תמיד נצעד באהבה, ועל פי מידת האדם היחסים שאנו חווים. אם אנחנו בקלות להכיר עוד אנשים בכל הנסיבות של חיינו, תמיד אתה יהיה לסנוור אותנו משהו כשאת פוגשת מישהו מהמין השני. זה מידת עוצמה וחשיבות רוצה לתת את ההרגשה הזו בנו.

אהבה אחרת, אהבה היא שניים, התאהבות היא אחד. יכול להיות מאוהבים, אבל האדם האחר אינו, התאהבות נמשכת, עם זאת באהבה, אם אחד מבין השניים, לא לחיות את האהבה, זה לא קיים. אבל זו מתייחסת האהבה של בני הזוג. . דייטים זה עניין פורמלי לפני הנישואים, אבל זה צריך להיות השאלה: הוא גם הנישואים פורמליזם?, הדברים של אלוהים הם פורמליזם? למה אני צריך להתחתן על ידי הכנסייה?, האם זה הכרחי? יש פחד טבעי בזוגות, בידיעה שיש לך. להיות נשוי על ידי הכנסייה. ובכך שאינם מטפחים של האמונה הנוצרית הקתולית עד 100%, ואינם מודעים מה זה אומר באמת להינשא בדרך זו. לא רוצה להראות שזה אומר התחייבות העל-טבעי.

הסיפור הזה ימשיך

זה מדהים, יוצא דופן, מדהים, מצוין, נפלא, מדהים… אני רוצה להשתמש תנאים אלה כאשר אני מתייחס לכל מה שקורה בפוליטיקה במדינה שלי, ביחס מדיה ומדיה במיוחד בטלוויזיה. החיות קריאולית קלאסי של מהצד הפרואני, חשפה זה מציג את הדמיון שלו עם מיומנות מספיק, כדי ליצור סיפורים שיעיר את הריבית הצופים בטלוויזיה. הדמיון של אלה האדריכלים של אשליה טלוויזיה, מראה כי לך יש הרבה דברים, אבל עוד הרבה כסף, אני בטוח כי אנחנו מדברים על (אם אני לא קצר) של כמה מיליוני דולרים. כדי להדגיש, מהו מגלי, גיסלה, נותרו לחלוטין מאחורי הסיפור הזה מרשים שנוצר. אני לא חושב לטעות אם אני אומר Aldo Miyashiro היה היוצר של כל הסיפור הזה. אני יכול לדמיין, נראה לי ממה, את זה אני רואה הוא הציע ברוך Ivcher, הם מטילים את זה קדימה. אני אומר את זה, כי אמש עצמו בתוכנית אמר שיש לו הרבה בטחון עם הבעלים של הערוץ, ולקבל את כל שלה הצעות בתחום הפקות הלאומית. . זה משתפר, זה לכתוב ספר. מבחינה לוגית לא יוכלו לכתוב את זה. ההיסטוריה היא buenaza, אבל חייבים לחכות קצת, לראות כי הכנו בסיפור הזה זה נותן יותר. האינטרסים הפוליטיים במדינה שלנו. אתה מתאים ראיתי מעט, כמו קבוצות כוח גם אדיב עבור הבחירות הקרובה לנשיאות. הנשיא של הרפובליקה אמר כי הם הפתיעה אותו, פיתו אותו בנושא של החנינה מר Crousillat; ו עכשיו מאשימים אותו חנינה זו יהיה כך מר לאחזר ערוץ ארבע, אז ככה הכוח של הממשלה להפיץ זרועות שלו לאמצעי תקשורת נוסף. אני חושב שזה סביר להאמין. אל לנו לשכוח כי הכל: ערוץ 2 תומך פוג'ימורי, aprista המפלגה תומכת פוג'ימורי, פוג'ימורי יש קשר עם montesinismo. על ידי לקיחת ערוץ ארבע (שמייצג קבוצה נוספת של הכוח, הסחר, הרפובליקה של N ערוצים, וכו ') אתה מתכוון ליצור מפלצת גדולים השולטים כמעט כל דעת הקהל. הנשיא לשעבר Alejandro טולדו, מזכיר את כל זה בעל צורה, סיבת ' האירגון, (זה לא כדי להצדיק את זה) אבל השאלה היא: מה מנהל לשעבר banco Wiesse: אוסביו ברתיני, משוחח עם שני הזמנים בארמון ואחד בבית שלו, על הקרדיט שהיה הספסל הזה עם ערוץ ארבע? Alejandro אמר כי אתה בתפקיד נשיא הרפובליקה, כדי לחזק את הדמוקרטיה, אבל: כלב אחר עם העצם. זה הגיוני כי כל מה רוצים להשיג המוחלט בכוח המדיה, כפי שזה קורה באותו הרגע. עם מישהו שלא היה מודע כל merequetengue הזה, אם זה היה על הטלוויזיה שלו אתמול בלילה בדיוק ברגע שבו היה Aldo Miyashiro בבית זה אותו דבר, לשמוע אותו חושב כי Beto אורטיז, מת (פיזיולוגית) עשה הנהג כל דיוקן של עיתונאי בביטול ולתת סוף כל סקירה סנטימנטלי והיסטורית זו של התוכנית, המיטה עשוי, כדי להמשיך את הסיפור הזה של הסיפורת זה סופר מעניין, (איך לכתוב ספר, חוזר) אמר: אני בתוכנית עם מצב: Beto החזרת התוכנית כאשר זה ייגמר ו המים להתפוגג, בתנאי לתת לו הזדמנות נוספת. Beto. הוא גם אמר: Beto, הנה הכיסא שלך, אנחנו מחכים לי הוא היה אומר: הסיפור הזה ימשיך במרחק הסופי הפיוס בין כל; בין הבעלים של הערוץ, בין Jaime Bayly, Beto אורטיז. מיני סדרה מוצלחת גומז היה צ'יקיטה לצד זה. ולסגור עם קישוט של זהב, בלילה אתמול או הפרק מיני סדרה; גב' רוזה María Palacios, רמז כי נשיא הרפובליקה יכול לבקש ביטול החנינה לורד Crousillat, נדרש הליך משפטי מסובך. האיש הזה הוא לא דבר קל לרצות לחזור לכלא. אבל זה אומר לנו (לדעתי), שזה ערוץ ארבע כבר הוא להתאים את הבעלים החדש של הערוץ. אז היכונו לעמוד את המפלצת הזו של התקשורת.

Abranme שאמות

לפני כמה שנים מכונית הייתה מהירה, על הכביש המוביל צ'יקלאיו-לאמבאיקה, נהיגה הידוע לשמצה "מנתח את הביטחון הסוציאלי, לפתע וואם! חצה חרוב וכלי הרכב בסופו של דבר מתגלגל בין החוות הנהג בסופו של דבר עם טראומה מערכת מרובת, היה חולץ ונלקח הקרוב חירום בבית החולים לאס מרסדס לצ'יקלאיו; במהירות המנתחים היו סביב החולה: רבים מהם היו תלמידיו,-; תלמידיו, אשר אז צפו נדהמים! לא יכולתי להאמין כי המורה שלו, מדריך של כל כך הרבה ניתוחים היה כעת אינרטי לדרוש כי תלמידים להציל אותו, הם לא ידעו לעשות – רצו מצד אחד למשנהו, הם ביקשו את צילומי רנטגן,. בדיקות, בדיקות נוספות, עשה הרפואי ואת הדקות בילה, משפחה דרש, המטופל הרופא עושה מאמץ גדול נשען על שלו דווי וקול אנרגטי צעק לפתוח לי מותי! כל כך מהר הלך לחדר הניתוח ופתחו את זה הרגע שבו הזכיר מר ' מת הקורבן של הלם בפלסמה בדם, לאחר "ההיסטריה המוות הזה היה" מלמדת דורשים התמדה ומהירות, היה ד ר סטיוארט Bedoya, מייסדת המחלקה לכירורגיה ביטוח חברתי. שנים לאחר מכן, מכונית. נוספת ורצנו מהר לטרוחיו לצ'יקלאיו, היו 10 של הלילה, נהיגה גניקולוג לבטיחות ' חברתית, קרוב גדול, כדי בנד-"גואדלופה עזב את gallera ג'יפ" שיכור מונחה, עם פנס הפעלה יחידה, נראה כמו אופנוע, אשר ארג בכביש, למרות אמצעי הזהירות פגע באלימות מול הרכב מונע על ידי הרופא ", באופן מיידי הרג את הבת הצעירה. אווה! באותו יום אשר חגג השנה הראשונה של החיים, שמאלה נפצע קשה לכל המשפחה! הרופא נלקח למיון של Almanzor Aguinaga הלאומי בית החולים, שם עבד רק הרופא, עמיתיו הביטה בו המום, הם לא יכלו להאמין כי עמיתו – את זה השומרים לשעת החירום, אשר עמיתו הפועלים חירום, עכשיו יש אינרטי, muñéndo, כמו, רן מצד אחד את השני, הם ביקשו את בדיקות, אולטרה סאונד; הכנת החולה מאמץ רכן מעל וצעקתי פתוח שלי אני מת!!! הם התעלמו ממנו ופתח אותה, הם נלחמו קשה, הם גברו שלושה כשלים לב וסיבוכים רבים אחרים. ככל שהחולה מת בעוד הוא נקבר לאחר שנים רבות. כל כך הרבה מקרים בהיסטוריה של תאונות, יש מוסר השכל הדורשת בזמן שם הוא שם הוא תקווה ו עוד יותר במצבים קיצוניים האדם לשים את היד בכיס והוסרו, מכל פינה של הנשמה, קצת קרבות כדי להציל את המתנה הזו, ולבו של מנתחים במהירות, חריצות, וגם אם לפעמים לא מגיע האדרנליןפתוח זה לבכות לי. אני גוסס!! כעדות. זה מה שאנחנו צריכים להלחם האחרון רגע בחיינו, עבור מתנה יקרת ערך שאלוהים נתן לנו.

אם הממצא יהיה שמח

הוא החל ל- Excel 2007, שנפל בן לילה בקולומביה. איצטדיון של פרגוואי נבחרת הנוער חייב להמשיך מהמחצית הראשונה קשה לפני ארגנטינה ו, ביום של כדורגל טוב, קטגוריה יוצאת דופן, הבנים היו התאושש פנתה על לוח התוצאות. היסטוריה יראה קולומביה בתור הזוכה במשחק הזה על ידי שני שערים אחד. המסיבה הייתה גם מטרה של ביל הגדול, אוהדי כדורגל האלה מוכנים לחגוג, ללא קשר מי עשה מה, עבור איזו קבוצה יש להם. איור הבלתי מעורער של הפגישה: Juan Pablo פינו ההגה שהביצועים שלה היה יוצא מן הכלל. לאחר מכן הצוות נפל על אורוגוואי, זכה עם קושי אקוודור, ונצואלה. אל דאגה עמרי זקס הוא האיש הנכון . בסיבוב הראשון זכה במקום הראשון, אבל היא לא שכנעו. זה היה עובדה: הקבוצה הלאומית היה חלש יותר על כמה שקיבלו סיווג שלה לשלב הגמר. רוקנו את השבריריות שלו במרוכז על ידי צ ' ילאני, אורוגוואי, ג'לי. לבסוף, קולומביה תוסר מעיניהם למרות הפורמט הטורניר היה כל כך הם מסווגים ארבע הקבוצות 6 בתחרות. בסופו של דבר רק שניים להימחק, קולומביה היה אחד מהם! ? איפה הבעיה שלנו? הבעיה של הקולומביאנים, לא רק בספורט, אלא גם בתחומים אחרים, זו הגישה. למה הצעירים לא נלחם עד הסוף כדי לזכות כדור; שסיפקה את הכדור ליריב לאחר נתקל החלימו; ? למה הם מוותרים מהר מדי. היחס הוא תגובה חיובית או לרעת למשהו או למישהו, אשר בא לידי ביטוי בפעולות שלנו. ואבד, אמנם לא של עונש זה, לפעמים אנחנו מאמינים יותר מאשר אחרים, ואחרים שאנחנו רואים מכשולים גדולים מדי. ביום שבו אנו משפרים את הגישה נשמח לחגוג המטרות וההישגים. השדה לסירוגין.

המצבה: מכתב קצר והשני עונה

המצבה המפורסמת אפיטף, כתובת קצרה בתוך הקברים, ניתן לכתוב טוב יהיה של במנוחה, או מסר של פרידה מהמשפחה ומהחברים. במקרה האחרון יש מסורתיים והרגשתי כמו "אתה תמיד תחיה בלב מי שפגשת;" פשוטה למזכרת"של אשתך וילדיך"; נוסטלגי כמו: "לא אמרת שלום כי תמשיך לחיות בליבנו"; או פרידות הסופי כמו: "אתה היית אמיץ עד הרגע האחרון. . זכור תמיד קרקס עמיתים; צנוע כמו רוב אלה בבתי הקברות: "נולד 8 בנובמבר 1931. הוא עזב ב-8 בנובמבר 2004 ". בניגוד לאמור לעיל ישנם אחרים עשירים ב שירה, שפה אירוני, מטאפורות וסיפורים מהחיים לסכם טקסט זעירים שאת אורכו אינו עולה על שלושה או ארבעה קווים. אחרים, יש מנה טובה של הומור כדי להדגים את האנושות עדיין לאחוז בתקווה של הכאה למוות, לא להצליח, לפחות שמורה הזכות לצחוק על זה.

זה אחד המגניבים של גראוצ'ו מרקס, שחקן קולנוע אמריקאי ממוצא יהודי אשר הורה כתיבה במקום מנוחתה האחרון שלהם: מצטער שלא אותי, גברת. אבל לא רק את הדמויות הם השראה לכתוב עבודות אלו קטן של ספרות הלוויה. בקבר לא מסומן, איזה בית הקברות לא ידוע של העולם קורא את המצבה מוקדש לזכרו של אב (או אמא, ההודעה לא עוזר לנו לקבוע) וגם את קמצנות של אחד מבניו: באהבה על כל הילדים שלך, פחות Ricardo שעשה דבר. לא מפספסת את החותנת הקדשה ידידותי. . ובכן, זה ידידותי כביכול, אבל בסופו של דבר, והמקום תזכורת לנשים ייעודי אלה כי כבר אמר דברים רבים, רובם ושקרית.

לכן, חתנו כועס קצת רצה לנקום את הכשלים לכאורה של הסבתא של ילדיהם, שכותבת: כאן אתה משקר, אתה משקר. ובכן, אתה תנוח, אני גם. זה היה חייב להיות הראשון קלולס אשר לבלבל את המוות עם טקס כיתה, או עם ההישג החשוב ביותר של החיים שלו, לכתוב משהו כזה: הייתי צריך חיים שלמים כדי להגיע לכאן. לא פספסתי את התוכנית הזאת יש התחרט על חטאיו ברגע האחרון, רציתי להשאיר. עקבות של העובדה. זה המקרה של הסופר הספרדי Miguel de Unamuno המגורים האחרונה של מי קורא: "שאל רק אלוהים ירחם על נשמתו של אתאיסט זה". זה שמולייר היה אחת הדמויות בסיפור יותר מחויבים המקצוע שלהם. לפחות זה מה מאפשר לנו להסיק את האגדה על המצבה על קברו: "טמון כאן המלך Prologuist של השחקנים. כיום הוא עשוי המתים". בזמנו שהוא מת William שייקספיר היה נפוץ כדי להסיר את עצמות הנפטר כדי לפנות מקום. כל זה לא היה כזה מזל. הוא מבוקש על שרידיו הגאון של ספרות הורה לכתוב על המצבה הבאה: "חבר טוב, לישו, להימנע לחפור את האבק המצורף כאן. אשרי האיש המכבדת את האבנים האלו, לעזאזל זה להסיר את העצמות שלי." Alejandro מאנו, הכובש הגדול של עצום הטריטוריות חייב ללכת במפח נפש קבר החלל אשר היה, כמובן, פחות את רכושם. אולי בגלל שהניעו אותו לגבש הטקסט הזה adornaría הקבר שלו: "קבר מספיקה עבור מי היקום לא היה מספיק.

סיבובים בנמל התעופה

שוב הייתי במונית, נוסעים לשדה התעופה, היה בלילה, היה היחיד של עצב שקט, אבל ברקע היה פחד, כאשר ambos-el שקט ופחד – מופיעים ליד הדלת, אומץ נזרק מהחלון, זה מה שרציתי לעשות באותו הלילה המדובר, שקילה הדמעות של כאב בזמן פרידה – נראה ההלוויה שלי – אהוביי בכתה, בכתה והתחיל את התורים substancial ולאחר אינספור על הדלפק, בחלונות של המס המדינה ואת רק מתי שאני כאן משלם עם 30.25 ביל 100 דולר כי עלויות הקצב, זה אני די עם sorpresa-rato לאחר – אשר נתן לי את שהוחזרו שלם – חסר 10 דולר, כשחזרתי לטעון, אמר לי חזרה נספר כמובן חלון-יסודי-, אך חסר היה חסר! זה נקרא STEALING, משהו שהן הרוויחו את התלונות שלי. ובכן, אם משהו, הוא שימש כך המשטרה אינם מסירים מביט, ואז עקבתי זנבות, מסמכי הגירה, העברת מטען, סקירה אישית, עד שלבסוף היתה זו טרקלין היציאה שלי, המשטרה, חיפשתי הזכרתי אלבר קאמי שלו "Le הום במנוחה", כשהוא כתב "לפעמים הפשע שמלות עם השלל את התמימות ואת הדברים האלה סקרן כי יש את האדם בזמננו, חפי הפשע יש להוכיח שזה נכון", אמנם כבר ב F 21 – באמצע המטוס, לעבר החלון – מנועי החלה לשאוג בחוץ ברכות, קרא את הכאב -, המנועים החלו אכן, שאג עם יותר כוח-בחוץ עדיין היה בוכה כאב-, מנועי rugian כועס האמונה עצמם הבעלים של השתיקה, באמצע הטירוף הזה החלו לרוץ, לרוץ, לעוף, נקדחו בעננים, שהם צברה גובה, כמעט 40,000 רגל, לאחר 6 שעות הגיעו "בניטו חוארז", השמחה העצום של קארין, disipo לא חסרים את ה10 והזכיר Jovell Fernández כאשר כתב "עדיף להחליט מן הידע מתוך בורות", אז למחרת לשלם פשוטים..

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved