Archive for 24 בפברואר 2020

האמנות של כתם

קורות החיים שלך

הדבר הראשון שיש לעשות לפני שאתה כותב את קורות החיים שלך הוא ללמוד איך לעצב אותו. כאילו אתה לבשל מאכל חדש צריך לעקוב אחר מתכון, עליך גם אחרי פורמט מסוים בעת כתיבת קורות החיים שלך. ישנם שלושה סוגים שונים של פורמטים לחדש ניתן להשתמש. ראשית, בואו נדבר על העיתוי. הפורמט הכרונולוגי הוא הפופולרי ביותר בשימוש נרחב של שלושת הפורמטים לחדש. פורמט זה מאפשר לך להתחבר תפקיד מסוים. ישנן ארבע דרישות התזמון.

הראשונה היא ההיסטוריה עבודתו. זה צריך להראות כי היא תואמת את מטרות הנוכחי שלך. עבודה באותו תחום, למרות שהם שינו חברות, מוכיחה להיות עקבי ומסור הקריירה מסוים. הדרישה הבאה של פורמט קורות חיים הכרונולוגי הוא מספר השנים עבד באותו תחום. מציג ניסיון מספרת את המעסיק כי יש לך נכס להביא לשולחן. שלישית, יוצגו המעסיק הנוכחי שלך, או אם יש לך כעת הוא מובטל, רוצה להוכיח כי הם היו מובטלים תקופה קצרה של זמן. לבסוף, אך החשוב ביותר הוא כמות הזמן המושקע על כל חברה. אתה בהחלט רוצה את קורות החיים שלך לצעוק: "אני לא סוודר עבודה!" ככל שאתה נשאר בעבודה זו, מחויבים ונאמנים יותר כדי למצוא פרספקטיבה המעסיק שלך.

ואז יש את קורות החיים תפקודית. קורות חיים פונקציונליים יעבוד הכי טוב בשבילך אם את הפעולות הבאות שלוש נקודות מתייחסים למצב שלך. ראשית, פורמט קורות חיים פונקציונלי הוא אידיאלי עבור אנשים עם ניסיון עבודה או דבר קטן. שנית, בתבנית זו פועלת היטב אם התפקיד האחרון עבדת אינו בתחום זהה לתפקיד כי כיום חלות. שלישית, זה פורמט ספציפי יעבוד הכי טוב בשבילך אם אתה כבר מובטל במשך זמן רב, אבל עכשיו אני באמת רוצה להתחיל לעבוד שוב. האחרון מבין שלושת הפורמטים הוא צירוף קורות חיים. סוג זה של קורות חיים המשלב את הפורמטים כרונולוגי ופונקציונלי ידי הצטרפות היכולות שלך, הניסיון וההיסטוריה עובדים יחד. השילוב קורות חיים עובד טוב, משאיר שטח של חולשה לקזז חזקה באזור. לדוגמה, אם אתה מגביל את ההיסטוריה העבודה שלך, אבל יש האיכות הטכנית הגדולה של המשימה יבצע אם שכרו. הכישורים שיש לך עלול להשפיע על דפוס להתעלם חוסר תעסוקה ההיסטוריה. זכויות יוצרים 2005 על ידי דוד גרין דוד גרין מקלה לך לקבל במהירות הרצויה עבודה. כדי לטעון שיעורים בחינם על איך להציף את עצמך עם הצעות עבודה מדהימה ממעסיקים, בקר באתר האינטרנט

האוניברסיטה הלאומית של טרוחיו ודת

ארנסטו קרדנל, הבישוף של ניקרגואה, מי בהכרזה שנות השבעים, המהפכה הסנדיניסטית מלא, כי "מרקסיזם הוא מדע, דת היא אמונה, שניהם לא נכללים, אבל הם משלימים אחד את השני", לא הובן נרחב, על-ידי התלמיד של תנועת הזמן, מסונוורים מרקסיזם ומטרותיה אצילי, עם זאת שיחק נקודה חשובה ולא חוקי, כמו היסטוריה של היחס בין מדע ואמונהאותו יש כבר מתפתל בין קונפליקט ודיאלוג אשר paradigma, גלילאו במקרה היום לימודי, מתוקנת והושלם, מדע זה כיבוש של השם, היא כיבוש של האנושות במהלך ההיסטוריה, מדע הוא לא מאמין באלוהים על-ידי הטבע, וגם לא אנטגוניסט של המכללות Fe, כל עוד הם מרכז למדעיםמועדוני לילה, שבה הידע נוצר כאשר בדקת, מאיפה הידע משודר כאשר לימד ומשנה כאשר זה מוקרן האגודה. מושגים קודמים אלה, יכול להבין אולי האבולוציה והקשר של התנועה האוניברסיטה עם הכנסייה שנות ה-70, המשותף הייתה לקחת הכנסיות, כסוג של השיחה תשומת לב, אולי קצת האחזור, היריות של Agustín סן של הכנסייה ושל הקתדרלה מאוד בשנת 1972, שניהם הסתיים ב טבח אכזרי של תלמידים בתוך מתחמים קדושה אותו, כפי שהיה ברמה הלאומית; הקשר של אוניברסיטאות עם הכנסייה היה חלש עם חלוף השנים הפך להיות תכופים. לראות את בישופ Miguel Cabrejos, haciendo ההמוני בחצרות המכללה, בנפט הטקס impartiendo אסטודיאנטס, מחפש עזרה עבור סטודנט למשפטים שהיה צריך להיות מטופלים בספרד, זה הפך להיות סטודנטים ניכר הזנת תנועות שונות האפיפיור של הכנסייה, בין אירועים רבים אחרים, עד האחרון כמה ימים שבו שני הצדדים ב משפט UNT, שם יש עדיין ברור האהדה הסוציאליסטית בחלק מהם, בקשו תיווכו של הכנסייה כדי לשים קץ לקונפליקט, עייפות, או משאבות, או נפצע, או חברי הקונגרס, יוכלו להיפתר. זו עובדה, טוב, שמחה, רווחי עבור אוניברסיטת מהקהילה והחברה עצמה, למקסם את זה, אולי, מזכיר לנו כי מדע ואמונה הם השלמה, pluralismo בלי קשר האידיאולוגית יש לזהות כי התפקיד שיחק על ידי האמונה, בענווה המלווה את האדם לחפש verdad וצדק; אוניברסיטת רמות חייב לדעת אשר יכול להיות מרדנית, אשר יכול להיות מהפכנית, להיות נוצרי, מאז יותר מ-2000 שנה ישוע רומם את המטרה של מהפכן ליצור אדם חדש, קהילה חדשה, חברה חדשה, שינוי צורת אדם, ללא אלימות מיילדות, בלי שפיכות דמים, ללא אטילה, סטלין, היטלר, פוט, בלי בלי בלי. המאה ה-21 יודע כי המדע, המודעות והאמונה הם complementarias, לא שבחירה בתוך ההתפתחות התרבותי של החברה.

התעוררות

על ידי התמקדות ליבך באלוהים, ניתן להרגיע את המחשבות, להרהר את הפלא של כל הבריאה והיחידה שלך עם זה. קח נשימה עמוקה, תרגיש בנוח, שחרר בהדרגה את דאגות היום. המטרה הבלעדית שלך בשלב זה הוא לשמור את המילים האלה בלב שלך ולהרגיש השלווה של תפילה: אלוהים היקר, אני מתעורר רוחך בי, ואני רואה את נוכחותך פעיל בכל הבריאה. אלוהים, רגעים שהיו בהתייחדות עם אתה באמת ברכה. בתקופות אלה, פתח את השכל והלב, משתלבת לי רוחך השלום בי. יותר ויותר הכרה רוחך השלום, תחושה חדשה של שלווה ממלא אותי עם. אני מודע השלווה של נוכחותכם התושב, מחזיק תמיד תומכת בי. שום דבר לא להפריע את שלוות הנפש שלי כאשר אני מבלה זמן תפילה חרישית איתך… האור המנחה של אלוהים המקיף אותי. היקר אלוהים, באותו אופן שהשמש חמה קרני החיבוק האדמה, הרוח שלך של אהבה מחבקת אותי. במהלך תקופה זו הקדושה, למצוא שלווה ב- Ti, ו . אני מרגיש את האבטחה בחוכמתך. אורות לי שהעסק אני. להרגיע אותי מדריך. לחוש את החום של האור שלך, אני מתעורר בתוך הנפש והרוח. אני פותח את דעתי בחוכמתך, בתגובה כי תגלה לי בזמן המתאים. לתת כל דאגה, אלוהים היקר, מודע לך אותי בעדינות מדריכי חוויות נפלאות לי לעמוד. תישארי רגועה. ויש לך ביטחון עצמי, לדעת את כל זה אני שומר בליבי זה תחת השגחתך. והכל בסדר לשתף אתכם בשתיקה של תפילה… ריפוי ורוח אלוהים לי לשחזר שלי אנרגיה וחיוניות. להמשיך להתפלל, מרגיע את המוח שלי, הגוף שלי מרגיע, ליבי מתמלא שמחה לדעת כי את רוחך, אלוהים, הוא פעיל בי. עכשיו מרגיש עוד יותר שקט נפשי, לנוח על המצאות רוחך ריפוי חזק וקבוע. . אני מבריאתו של האלוהים שלך… יצרת אותי לחיות השלום והיושרה, לחוות אנרגיה וחיוניות. האמת הקדושה הזו אני מחיה, ואני מזהה את השלמות של שלך רוח. הרוח המפוארת שלך זורם דרך כל חלק של הגוף שלי, נותן לי אנרגיה, התחדשות אותי, ממלא אותי לשלום. עם אבטחה לרפא מתרחשת אותי ואת אלו שעבורם זהב, אני נושם את רוח החיים ולהרגיש פעילותך הריפוי במעמקי שלי להיות חזרה-הדממה של תפילה… הרוח כל הספקים של אלוהים משגשגת אותי. אתה, אלוהים היקר, יברך כל הבריאה לספק את החומר הדרוש כדי לשגשג ולגדול. כיום אדוק, מזהה את הספקים הרוח שלך. אני מרגיש את זה בתוכי… אני רואה את זה בעבודה בחיים שלי, אני בשלווה. עם אמונה, אני בא אליך, אלוהים היקר, עבור כל מה שאני צריך. אתה מלא לי תקווה ושלווה. במעמקי לבי, אני יודע שתטפל בי יברך את כל החומר בחיים שלי. תן לי אהבה וביטחון שגשוג הכללית שלך. תודה על היותך מקור מקור שלי טוב, אוהבת, קבועה הוראה שלי. בתודה, צעד רגע תפילה שקטה… בסוף זה זמן התפילה, תודה על התעוררות רוחני אשר אירעה בי. אני מודע לכך כי רוח אלהים, הרוח המפוארת שלו בי, עדיין בעבודה בחיים שלי כאשר אני מתפלל תפילה של רצון: אור אלוהי המקיף אותי; אהבת האל המקיף אותי; כוחו של האל מגן עלי; נוכחותו של אלוהים נר על ידי שלי. היכן שלא אהיה הוא אלוהים!  .

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved