Archive for 28 בדצמבר 2019

קשר עם אנג

זה קשה להאמין כמה מכתבים פשוט יכול לתת לנו את המידע שאנחנו צריכים. מתי הם משקרים על השולחן, האמת היא שהם לא אותיות מי אנחנו באספקת מידע כזה, להיות להם להשיג קשר עם הישויות כי אם זה יספק. אילו בני? . זה תלוי לבחור מהם, בדרך כלל אנשים מתרגלים מאגיה לבנה, תמיד לעשות קשר עם ישויות אור; המלאכים והמלאכים הראשיים, זה לתיק של פירוש מוטעה של מלאכיות או המלאכים Huacamaillo אורקל ואת מי קסמים אחרים או נמצאים מחוץ לאמונה הנוצרית, להפעיל הנופלים בני או הנפילים, או רוחות אחרות של אור נמוכה. כאשר החלטנו ללמוד על משהו בפרט, שבעיה או אירוע ואנחנו רוצים לגלות באמצעות מכתבים מפתים, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה להאמין כי המידע הוא להגיע הוא אמין ואמיתי לגמרי, שכן אחרת שניכנס בלבול עצום, היינו מוצאים טעות אם החלטנו להשתמש בזה רכשה מידע כדי לקבל החלטה. המידע המגיע אלינו מיד להשאיר את השאלה האמיתית, לא חוזר על עצמו פעמיים, זה בדרך כלל מהירה מאוד, אנחנו יכולים לומר.

סדרה של אירועים ומצבים לענות לדאגות שלנו שאנחנו רואים בדמיון שלנו תוך שנייה. משום שהם מספקים מידע כל כך הרבה בזמן כל כך קצר?המישור הרוחני ב להתעכב אילו היצורים של אור, שונה מאוד מן החומר שטוחות המאכלסים לנו זמן מטופל בדרך שונה מאוד עבורם (הזמן אינו קיים) הן שכבות של לנסוע אלפי מקומות ולקבל מידע רב על כל שנייה אחת. זה קשה להבין את זה. מאז לנו להשיג רבות משימות ירמוז הזמן תלוי מה שתעשה, אפילו הרבה פעמים, אנחנו כבר יודעים כמה שעות, ימים או חודשים ייקח אותנו לעשות כן, ולכן הזמן משתנה חומר שטוח עם המישור האסטרלי, אף פעם לא לראות את זה. איך הן מעבירות לנו המלאכים את המידע הזה? כך המידע כדי להיות ברור, שם יש מספר שיטות ושיטות כי שהם צריכים להיות לפני לזרוק את הקלפים, לשאול את השאלות, אחד הוא עושה מדיטציה ולא לשכוח את הבעיות לנו לעצום את העיניים, אנו מבקשים לחבר אותם עם המלאכים באמצעות משפט שבו הוא מופעל זה מתנהג או בני נביא הודעות. כאשר הגענו המדינה המושלמת של קבלה, להשאיר את השאלה, אם אנחנו מחוברים עם האדם של אור, במחשבות שלנו, אנו רואים תמונות או לאוזני שניתן להבינם בקלות, לתרגם את התשובה לשאלה שלנו, כדאי לא נשתמש בתור תגובה מילים או תמונות התואמות הדמיון שלנו או מה אנחנו רוצים שיקרה, זה לא עובד גם כןלמה עלינו לשחרר את עצמנו רגשות, לקבל התשובה תבוא כל כך כואב לנו, כי המבקשים לשנות את זה היא לשחרר את הדמיון ולהביא אירועי שווא ותשובות שווא. רודריגז פרנאי – טארוט הקורא.

יכול להיות העבר?

אנשים רבים חשים קשור על ידי העבר שלו. אנשים רבים מתלוננים מה תהיה אפשרות לשנות את כיוון שיש להם עבר משותף. מה אם העבר יכול להיות שונה? אתה יכול לדמיין אם אני את ההחלטה כי שניהם השפיעו על החיים שלו שוב? תבנה עבר יותר מהנה.? עזרת לאותו אדם שזקוקים שני? שינוי העבר מוצג כחלופה שיש מתנה טובה יותר. למשל אתה יכול לקחת את העבודה, להתחיל את לימודיהם ב בהתחשב בגיל, ההשקעה בחברות שהיה רווח כל כך. זה יהיה כמו הסרט בחזרה לעתיד. אבל, האם אפשר לשנות את העבר? כן. זה אפשרי, אתה יכול לעשות את זה. בספר שלו אני שמח, אני עשיר, אנדרו CORENTT, מסביר כי בעבר ניתן לשנות באמצעות הליכים פשוטים. לבצע שינויים אל העבר אפשרי מאז כל העבר, ההווה, העתיד נכלל בהווה. בודהה אמר, אז הוא אמר איינשטיין, כתוב בתנ ך, ואלפי מקורות אחרים. למרות רבים אמר, הסודיות הציגה מעולם לציבור. מעולם לא לפני שמישהו העז להפר את השתיקה שמנע בתי ספר אזוטרי כך חבריה הם הודיעו מיד. . עד עכשיו- ההליך הוא פשוט וכל זה דורש הוא פיסת נייר ועיפרון. באפשרותך להגדיר את העבר שלך כדי להציג את כל מה שאתה רוצה. עכשיו אתה יכול להיות עשיר בקלות כדי לשנות את העבר שלה ולבנות שם (בעבר), החיים שאת רוצה לחיות עכשיו, כאן. הכל יהיה אוטומטי. אתה רק צריך להתחיל, והשאר יקרה באופן אוטומטי, מאז כפי המחבר מעיד, גורמים מסוימים לייצר אפקטים מסוימים. שליטה תופעות (אשר נמצאים באופן קבוע בעבר) משפיע על האפקט (וזה בהווה או בעתיד). אם אתה יכול את זה זה אומר כי אתה יכול לבחור כל מה בחייו. הבחירה היא שלך: לחיות את החיים של קדוש, בדרך של הגיבור, ליהנות מחיים עשירים. מאמר זה מבוסס על המידע הכלול בספר אני שמח, אני עשיר. ראה באתר של המחבר.

© 2009-2024 דירות נופש בתל אביב All Rights Reserved